Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jebes budalu,mene vise plasi sto Mimi isproziva Acu za dva gola...

 

Aca hmmm, vise puta pokazao da nije za beka, ne znam da li se Mimi stvarno u to nije uverio ili jednostavno na ovaj nacin hteo da pokaze upravi da mu treba jos jedan desni bek pored Raula..  Aca...inace da ne pomisli neko da ga ne cenim i postujem (mozda cak i najvise od svih igraca u klubu) , mnogo mnogo znaci za klub, ali pitanje je da li ima mesta u startnih 11 trenutno..

Link to comment

Aca hmmm, vise puta pokazao da nije za beka, ne znam da li se Mimi stvarno u to nije uverio ili jednostavno na ovaj nacin hteo da pokaze upravi da mu treba jos jedan desni bek pored Raula.. Aca...inace da ne pomisli neko da ga ne cenim i postujem (mozda cak i najvise od svih igraca u klubu) , mnogo mnogo znaci za klub, ali pitanje je da li ima mesta u startnih 11 trenutno..

Uh Aca je svima urasao u srce i znaci timu,ja bih zeleo da bude niški Toti, samo ne znam,da li ima mesta za njega u timu...

Zbog cega su uopste objavljivali Pavkovov ugovor? Logicno je da sad svi ocekuju i ostale ugovore.

Nek i drugi klubovi npr cz objavi sve ugovore,mi smo dali prvi primer....
Link to comment

Ugovor Pavkova uopste nije objavljen, vec ugovor izmedju 2 kluba, mislim da trenutno jos ni nasi ne znaju da li ce biti na pozajmici ili ce ga ubediti da potpise na 2,5 godine npr...

Stefan Ilic zadnji put vidjen vezan u katakombama Antalije, Brada ga posecuje 3 puta dnevno i svaki put nudi obrok ali mu pre toga daje olovku i ugovor na 2,5 godine, pa cemo da vidimo ko ce da istraje.... :D

Link to comment

Nije objavljen ugovor, mondo pise da je pozajmica, mi cutimo ... hmmmm... :blink:

Mi rekli da ne dovodimo igrace na pozajmici, ozbiljan smo klub....hmmmm... :blink:

Lud - zbunjenog .... hmmmm.... :blink:

Ne radi se o pozajmici, koliko znam, raskinuo je ugovor sa Zvezdom i došao kod nas, odnosno, prepustili su nam ga kao deo po ugovoru za Pavkova. 

Link to comment

Ugovor Pavkova uopste nije objavljen, vec ugovor izmedju 2 kluba, mislim da trenutno jos ni nasi ne znaju da li ce biti na pozajmici ili ce ga ubediti da potpise na 2,5 godine npr...

Stefan Ilic zadnji put vidjen vezan u katakombama Antalije, Brada ga posecuje 3 puta dnevno i svaki put nudi obrok ali mu pre toga daje olovku i ugovor na 2,5 godine, pa cemo da vidimo ko ce da istraje.... :D

 

Nemoj samo cerku da ponudi ............

Link to comment

Aca hmmm, vise puta pokazao da nije za beka, ne znam da li se Mimi stvarno u to nije uverio ili jednostavno na ovaj nacin hteo da pokaze upravi da mu treba jos jedan desni bek pored Raula..  Aca...inace da ne pomisli neko da ga ne cenim i postujem (mozda cak i najvise od svih igraca u klubu) , mnogo mnogo znaci za klub, ali pitanje je da li ima mesta u startnih 11 trenutno..

U omladincima imamo Ristića, koji poprilično fino odigrao sezonu. Iskreno mislim da on nije za prvi tim, tako da ćemo tu izgleda se krpimo sa Stankovićem, Acom...naravno ako ne dovedu još nekog na toj poziciji. Prelazni rok traje još dve nedelje. Ne znam od ovih novopridošlih iz odbrane, Perendije, Ljubisavljevića, može li od njih neko da nadomesti Raula kad ovaj nije u timu? 

Link to comment

Ma ko šljivi piskarala, dobiće podatke kad budu stavljeni na papir. I onako bi na pet portala imali bar osam različite informacije. Njima je bitno da budu prvi koji su objavili, a šta je od svega toga tačno, sam bog će znati. Posle ionako svi to prepisuju. Nego mišljenja sam, da ako se ne dovodi još neki napadač, ovaj će nam biti devetka. Malo me brine što su mu objasnili šta treba da misli da je najbolje za njega, a mislim da je za klasu bolji od Pavkova. Mislim da je ovo za Radnički bio posao stoleća.

Link to comment

Uh Aca je svima urasao u srce i znaci timu,ja bih zeleo da bude niški Toti, samo ne znam,da li ima mesta za njega u timu...

Nek i drugi klubovi npr cz objavi sve ugovore,mi smo dali prvi primer....

Mislim da nece biti mesta... Drugo,po meni alternative za ulazak ce biti pre Apostol,D.Zivkovic nego on

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...