Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Rastavac nije Bekvalac pa da vucara svoje polutane iz kluba u klub, a boga mi nije ni Murinjo (a mi Celzi) pa da samo uperi prst u nekog igraca i da mu ga uprava stvori. On treba da ima ideju kakav profil igraca mu treba, na upravi je, a pre svega sportskom direktoru, da mu dovedu takvog igraca. Ocigledno je da saradnja Rastavca i Jovanovica odlicno funkcionise, i da njih dvojica, za nase uslove, rade dobar posao. Ne verujem da je doveden igrac bez da se Rastavac pita, bar onaj koji ima kvalitet za prvih 11. 

+100

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nije objavljen ugovor, mondo pise da je pozajmica, mi cutimo ... hmmmm... :blink:

Mi rekli da ne dovodimo igrace na pozajmici, ozbiljan smo klub....hmmmm... :blink:

Lud - zbunjenog .... hmmmm.... :blink:

Link to comment

Nije objavljen ugovor, mondo pise da je pozajmica, mi cutimo ... hmmmm... :blink:

Mi rekli da ne dovodimo igrace na pozajmici, ozbiljan smo klub....hmmmm... :blink:

Lud - zbunjenog .... hmmmm.... :blink:

Ja ne mogu da verujem da se, u eri interneta gde su sve informacije lako dostupne, nekom toliko jebe da odradi svoj posao kako treba i pravilno se informise, za sta mu treba jedno max 5 minuta. U suprotnom bi ovaj tzv. novinar sa Monda znao da Ilic nije, u prvi mah, odbio pozajmicu, naprotiv, vec ugovor.

 

I neka niko ne ocekuje da ce bilo ko u klubu objaviti ugovore igraca i kluba, jer se u njima pominje plata igraca sto nije bas za javno iznosenje. U nekim firmama mozete biti drasticno kaznjeni ako svom kolegi kazete visinu vase plate. 

Link to comment

Nisam mislio ugovor u celosti vec ono sto je normalno da se objavi a to je vrsta ugovora i duzina. Neko objavi i klauzule, neko ne...

Plate su zabranjene da se objavljuju u Ist. Evropi a na zapadu uglavnom nije. Na taj nacin se sprecava da se vidi tlacenje naroda treceg sveta na delu!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nisam mislio ugovor u celosti vec ono sto je normalno da se objavi a to je vrsta ugovora i duzina. Neko objavi i klauzule, neko ne...

Nisam mislio Mare da konkretno tebi repliciram vec uopste ta ocekivanja da ce sad svaki ugovor da bude javno objavljen, sad smo mi kao transparentan klub... Inace, ne verujem da je ugovor jos potpisan, zbog toga se nista jos ne objavljuje.

Link to comment

Nisam mislio Mare da konkretno tebi repliciram vec uopste ta ocekivanja da ce sad svaki ugovor da bude javno objavljen, sad smo mi kao transparentan klub... Inace, ne verujem da je ugovor jos potpisan, zbog toga se nista jos ne objavljuje.

Pretpostavljam da nisi ali rekoh nece da skodi ;)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...