Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Сад ће открије да му је Раставац уствари мајчина рођена сестра која је морала да га остави другој породици после порођаја пошто је његов стриц био уцењен због тајне везе са градоначелниковом рођаком...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

Nisam hteo o Toncevu ni ovako ni onako, ali mislim da bi bez njega onaj stari Radnicki ovde bio namagarcen... S tim sto i dalje necu o Toncevu i upravi ni ovako ni onako, pokazace vreme...

Mada mi je jos nesto drago, sto na pripremama nema igraca tipa kartala, Ivanova itd,sa takvima raskinuti ugovore, da ne bude posle za sta im se duguju plate, za po 5 min na terenu... Znaci ili igraci koji su odmah bitni za klub ili oni koji su perspektiva.

Link to comment

Ja samo dva pitanja :D

1. Kakav ugovor je potpisao Stefan i na koliko ?

2. Hoce li biti neki izvestaj sa utakmice, Rastini utisci o utakmici i pojedincima itd... ?

Link to comment

Ja samo dva pitanja :D

1. Kakav ugovor je potpisao Stefan i na koliko ?

2. Hoce li biti neki izvestaj sa utakmice, Rastini utisci o utakmici i pojedincima itd... ?

Крчка се....

Link to comment

Ja samo dva pitanja :D

1. Kakav ugovor je potpisao Stefan i na koliko ?

2. Hoce li biti neki izvestaj sa utakmice, Rastini utisci o utakmici i pojedincima itd... ?

Naravno i onda je mrmot zavio chokoladu ????
Link to comment

Kazu da je Stefan trazio vezu po babine linije ali da je autohtonog Rastamana tesko preveslati i naci mu slabu tocku. Ipak pravicno ali i meko srce nasega sefa struke je popustilo pod saznanjem da je mladjani Stefan bio ostaven ne od rodjenu vec od sestru od ujaka, te da je centar za socijalni rad, pod mudrom palicom direktora, velicanstvenog Bastarda, odlucio da dete izskoluje i metne ga u kasvetnu porodicu i napravi nindzu od njega kako bi bio spreman braniti se od gnusnog gradonacelnika.

Link to comment

Šta? Pa neka mi sad neko opet na pola stranice piše bajkice o prvoj i poslednjoj reči Šefa Rastavca.

Rastavac nije Bekvalac pa da vucara svoje polutane iz kluba u klub, a boga mi nije ni Murinjo (a mi Celzi) pa da samo uperi prst u nekog igraca i da mu ga uprava stvori. On treba da ima ideju kakav profil igraca mu treba, na upravi je, a pre svega sportskom direktoru, da mu dovedu takvog igraca. Ocigledno je da saradnja Rastavca i Jovanovica odlicno funkcionise, i da njih dvojica, za nase uslove, rade dobar posao. Ne verujem da je doveden igrac bez da se Rastavac pita, bar onaj koji ima kvalitet za prvih 11. 

Link to comment

Kazu da je Stefan trazio vezu po babine linije ali da je autohtonog Rastamana tesko preveslati i naci mu slabu tocku. Ipak pravicno ali i meko srce nasega sefa struke je popustilo pod saznanjem da je mladjani Stefan bio ostaven ne od rodjenu vec od sestru od ujaka, te da je centar za socijalni rad, pod mudrom palicom direktora, velicanstvenog Bastarda, odlucio da dete izskoluje i metne ga u kasvetnu porodicu i napravi nindzu od njega kako bi bio spreman braniti se od gnusnog gradonacelnika.

А б'е, не откривај шта ће се дешава у другу сезону, убиваш напетос...

Link to comment

Rastavac nije Bekvalac pa da vucara svoje polutane iz kluba u klub, a boga mi nije ni Murinjo (a mi Celzi) pa da samo uperi prst u nekog igraca i da mu ga uprava stvori. On treba da ima ideju kakav profil igraca mu treba, na upravi je, a pre svega sportskom direktoru, da mu dovedu takvog igraca. Ocigledno je da saradnja Rastavca i Jovanovica odlicno funkcionise, i da njih dvojica, za nase uslove, rade dobar posao. Ne verujem da je doveden igrac bez da se Rastavac pita, bar onaj koji ima kvalitet za prvih 11.

 

Bojim se druže da ovog puta, što se tiče ovog prelaznog roka, sportski i šef samo epizodno odlučuju. U neku ruku to i nije loše. Vidiš, u ovom prelaznom roku nismo potpisali igrače tipa Kartal, Ivanov, Mordatenko, Isaev već itekako upotrebljive igrače. Ima tu i mladih igrača čije vreme tek dolazi.
Link to comment

Bojim se druže da ovog puta, što se tiče ovog prelaznog roka, sportski i šef samo epizodno odlučuju. U neku ruku to i nije loše. Vidiš, u ovom prelaznom roku nismo potpisali igrače tipa Kartal, Ivanov, Mordatenko, Isaev već itekako upotrebljive igrače. Ima tu i mladih igrača čije vreme tek dolazi.

Sad, iskreno, nisam upucen u detalje, ali koliko sam pratio po portalima, japanac je zelja Rastavca, koji ga je uocio jos proslog leta. Odbiti ponudjenog Volkova i Ilica koji imaju izgradjeni, kakav takav, fudbalski pedigre je glupo, nema razloga. O ostalima cemo tek videti kakav kvalitet poseduju. Opet, Radnicki je najvise profitirao na "anonimusima" Acu golmana, Pavkova, verovatno u buducnosti i Mrkica. Da je bilo minimum sposobnosti prethodne uprave, ne bi Tomic otisao za saku kikirikija.

 

Ja o Toncevu imam misljenje kakvo imam, plasim se da moze preko noci da nam sjebe klub samo tako, da nas izbrise iz fudbalske mape kao da nismo ni postojali. Opet, u odnosu na sve prethodne uprave je veliko mudo u svakom pogledu (sto najvise govori o tome kakve su nam uprave bile). Mnogo bolje poznaje ovdasnje fudbalske prilike, ima mnogo veci uticaj, bolje pliva u ovom mulju, tako da ne ocekujem da ce nam se ponavljati gluposti i propusti ranijih uprava, bar sto se tice transfer politike. 

Link to comment

Generalno mi se slažemo mada različita opravdanja nam pokrivaju pojedince. Skoro pa ništa loše da nemam o Šefu, sitnice samo. Sportski je promašaj apsolutni, a Tončevu ne bih. Čovek koji je sudskim putem hteo da naplati nezaradjenih nekoliko stotina hiljada evra sad pritiska druge da se odreknu zaradjenog. Ne treba trošiti reči i kao što kažeš, preko noći može da zakatanči klub.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...