Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Састави за контролну утакмицу против Славије.

 

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ: Бајић, Александар Јовановић, Станковић, Љубисављевић, Волков, Попара, Арсић, Стојановић, Апостоловић, Траванчић, Нома.

 

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ: Којић, Петровић, Стевановић, Перендија, Станковић, Станојевић, Алекса Јовановић, Митровић, Душан Живковић, Ранђеловић, Арсић.

Odbranu sam ukapirao, a napad je 7-9-11, ili 7-11-9? Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment

Sta je sa Bulatovicem nema ga u postave ?

 

Bio je jutros na treningu, doduše fisio i doktor su ga malo "tretirali" pa ga možda Mima štedi.

 

16195052_1258143024267977_87154809772938

Odbranu sam ukapirao, a napad je 7-9-11, ili 7-11-9?

Opa, "struka".... 7-9-11 druže. :)

Edited by Legenda
Link to comment

Znači špic u prvom Trivančić, a u drugom Randjelović. Bilo bi lepo videti kako to izgleda.

Tako je. Što se izmena tiče, da li će ih biti i oba poluvremena ne znam, imam samo startne postave.

Link to comment

Ja bas imao utisak da ce Noma u spic

Ima li neki stream ja nisam uspeo da nadjem. Moze i text...

Teško Mare da je nekoj TV interesantan duel srpske i bugarske ekipe na pripremama u Turskoj. Dežuramo, tražimo....ako Neo ne nadje...onda stvarno nema.

Link to comment

Imamo coveka koji snima utakmicu, doduse za potrebe strucnog staba, ima internet u Hotelu, a nema volje da se organizuje strim. Trt Milojka. Acko da je u Tursku, imali bi ne strim, nego 360° prenos

Link to comment

Imamo coveka koji snima utakmicu, doduse za potrebe strucnog staba, ima internet u Hotelu, a nema volje da se organizuje strim. Trt Milojka. Acko da je u Tursku, imali bi ne strim, nego 360° prenos

Ma kad bi hteli da nam tu utakmicu stave na tube...da je bar odgledamo odlozeno  -_-

Link to comment

Ma kad bi hteli da nam tu utakmicu stave na tube...da je bar odgledamo odlozeno  -_-

 

jes, pa da Lalat otkriva Rastine zamisli, nenje da moze, nenje ...

Link to comment

Ma kad bi hteli da nam tu utakmicu stave na tube...da je bar odgledamo odlozeno  -_-

Nenad sasvim drugačije snima utakmicu od klasičnog snimanja, po instrukcijama Rastavca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...