Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bar protiv Antalijaspora kad bi odgledali bilo bi super, peti su u ligi, igra Eto za njih, imaju pauzu u prvenstvu i mozda igraju u punom sastavu tu utakmicu s nama.

Link to comment

Bar protiv Antalijaspora kad bi odgledali bilo bi super, peti su u ligi, igra Eto za njih, imaju pauzu u prvenstvu i mozda igraju u punom sastavu tu utakmicu s nama.

На жалост Ето је јуче обавио трансфер у руски Амкар, тако да ништа од тога. Што се стрима тиче, ако неко пусти сигнал нахватаћемо, није проблем, само нисам сигуран да ће сигнала бити, тако да се не надате претерано. Да чујемо у току дана и сатницу одигравања утакмице.
Link to comment
Pjasentin bi mogao da prođe kod nas, a Darko nije baš najsrećnije otišao od nas pa se ne bih ponovo vezivao za njega. Kvalitet nije sporan. Ne znam, možda je čovek samo karakter i ne dozvoljava da ga niko ne zajebava.
Link to comment

Pjasentin bi mogao da prođe kod nas, a Darko nije baš najsrećnije otišao od nas pa se ne bih ponovo vezivao za njega. Kvalitet nije sporan. Ne znam, možda je čovek samo karakter i ne dozvoljava da ga niko ne zajebava.

Darko je u vise navrata govorio da zeli njegovim odlaskom da klub zaradi. Na kraju je otisao kako je otisao ali mislim da nije los covek. Tada je otisao i Tomic koji je trebao biti mnogo privrzeniji klubu od Darka pa ode bez pozdrava. Imamo tu Stankovica ali ne mogu da procenim koliko on zaista moze posle njegovih losih partija i kikseva, mada je igrao na poziciju stopera. 

Lukas bi po meni bio skroz dobra alternativa Bulatovicu i Perendiji.

Link to comment

Im'o platu 350 evra, tražio da mu klub da veću platu, koliko mu daje i Čuka, klub nije mogao da isprati, otišo u Čuku. Radnički dobio obeštećenje za njega... Malo pojašnjeno, da ne idemo u detalje. 

Link to comment

Darko je u vise navrata govorio da zeli njegovim odlaskom da klub zaradi. Na kraju je otisao kako je otisao ali mislim da nije los covek. Tada je otisao i Tomic koji je trebao biti mnogo privrzeniji klubu od Darka pa ode bez pozdrava. Imamo tu Stankovica ali ne mogu da procenim koliko on zaista moze posle njegovih losih partija i kikseva, mada je igrao na poziciju stopera. 

Lukas bi po meni bio skroz dobra alternativa Bulatovicu i Perendiji.

I na kraju, Tomić je otišao uz skromno obeštećenje, a Darko Bulatović kao slobodan igrač. Mislim da je tako završena priča. Nego, razmišljam, previše smo preokupirani eventualnim dolascima, a malo se pridaje pažnja eventualnim odlascima. Pred kraj ovog dela sezone bilo je interesovanja za Apostolovića, Arsića, Petrovića i pre svih Mrkića. Ne znam da li su legle pare od Pavkova i koliko, i da li je to dovoljno, ili ćemo odraditi još koji transfer? Tončev je rekao da neće biti bankomat, a ambicije Radničkog, čini mi se, prevazilaze uplatu iz zvezde i obaveza gradskih vlasti?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...