Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Cuka i Vojvodina vec solidno jaki, blizanci naravno a sada i Napredak uz nas. Polako se budi nasa liga. Znam da je prerano za ovakvu konstataciju ali bas mi je drago sto cemo moci da gledamo ozbiljniji fudbal u nastavku. Tu su i Lucani, Vozdovac, Spartak i mozda najaci od njih Rad. N. Pazar, Borac, Backa i Radnik ekipe koje su trenutno najlosije... Ostale nepomenute su uvek neugodne Javor, Metalac.

Bice odlicno prolece za fudbalske sladokusce :D

Meni, ova naša liga, poprilično liči na auto plac polovnih automobila. Navučeni krševi, islužene limuzine, sa svih strana. Još to može da se vozi, ali ne i na kvalitetnim putevima. Nadje se po koji model novije proizvodnje, ali premalo je to za kvaltetnu vožnju. Pominju se fudbaleri kao dobre prilike u prelaznom roku, a već počeli da troše četvrtu deceniju života. Dok mi pazarimo Djilsa, Alivodića, Volkova, najbolji napadač omladinaca nam ode preko. Nismo zainteresovani za golmana Čupića, teramo Konovalova, dvadesetdvogodišnjaci i to jedan Nišlija, a Rus kao da je bio Nišlija, a maštamo o Borjanu. Svaka njemu čast, ali ovi momci su mogli da budu ovde još nekoliko godina i još da donesu nekakvu zaradu. Mišljenja sam da Milan Rastavac, od svih do sada, u ovom prelaznom roku se najmanje pita. Edited by Konstruktivna Opozicija
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Meni, ova naša liga, poprilično liči na auto plac polovnih automobila. Navučeni krševi, islužene limuzine, sa svih strana. Još to može da se vozi, ali ne i na kvalitetnim putevima. Nadje se po koji model novije proizvodnje, ali premalo je to za kvaltetnu vožnju. Pominju se fudbaleri kao dobre prilike u prelaznom roku, a već počeli da troše četvrtu deceniju života. Dok mi pazarimo Djilsa, Alivodića, Volkova, najbolji napadač omladinaca nam ode preko. Nismo zainteresovani za golmana Čupića, teramo Konovalova, dvadesetdvogodišnjaci i to jedan Nišlija, a Rus kao da je bio Nišlija, a maštamo o Borjanu. Svaka njemu čast, ali ovi momci su mogli da budu ovde još nekoliko godina i još da donesu nekakvu zaradu. Mišljenja sam da Milan Rastavac, od svih do sada, u ovom prelaznom roku se najmanje pita.

Ne znam da li si prati izjave Rastavca ali on je uvek tezio da se pored mladih dovedu igraci koji imaju iskustva igranja u nekom jakom prvenstvu ili kupu. Upravo je taj profil igraca zagovarao i ranije i cini mi se da mu se tek sada ostvarila zelja. Mi kao klub ne mozemo da dovedemo mlade a opet sa nekim vecim iskustvom u jakim ligama jer su ti igraci preskupi pa se oslanjamo na igrace u poznijim godinama. Ne moze ni svi u timu da donose zaradu od prodaje. Ako budemo na kraju cetvrti ovi matorci ce nam na drugi nacin doneti novac.

Smatram a verujem i vecina da je svaki prelazni rok napravljen neki pomak u klubu. Dovodjenjem proverenih igraca Perendija, Volkov kao i ovih mladjih Noma, Travancic vec pokazujemo da smo postali interesantni za proverene igrace kao i za ova dva mladja koji su okarakterisani kao vodeci igraci u svojim klubovima a Travancic takodje i kao najperspektivnijih igraca iz lige. Izjava Rastavca da smo vec sada dosta jaci i kompaktniji dovoljno govori jer on se nikada nije razbacivao sa recima i pohvalama.

 

E da ... :)  Rusa nisam nesto preterano cenio jer mi je u onih par utakmica bio neartikulisan i previse nervozan. Mlad je i to sve ali opet stajali su i mnogo mladji na gol  od njega ... Videcemo sta ce napraviti u Backu bas me zanima.

Napredak je na njihovu dobru igru nadovezao par iskusnih i proverenih igraca sto ce ih samo osnaziti.  Sem stopera koji je otisao u Zvezdu sacuvali su ceo tim.

Vojvodina uvek opasna i moze pola tima da im ode oni opet imaju i imace ekstra igrace. Pogledaj samo ko greje klupu....

Mi nikada jaci po imenima.

Zvezda i Partizan nisu na nivou iz devedesetih i pocetkom dvadesetih ali imaju i mladost i kvalitet.

Ono najbitnije sto sam hteo da kazem jeste da cemo pored blizanaca i Vojvodine imati jos stosta da vidimo. Pre svega komsijski derbi Radnicki-Napredak pa onda i drugi po velicini derbi Radnicki-Vojvodina. Cukaricki se tu umesao sa kvalitetom ali mu nedostaje publika.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Razlika u kvalitetu izmedju Bajica i Borjana je...pa ne znam...neopisiva, recimo.

 

Uzgred, dobrodoslica tebi i ostalim novopridoslima. :thumbsup:

Hvala druze na lepom doceku!

Link to comment

Ne znam da li si prati izjave Rastavca ali on je uvek tezio.....

Baš nešto mislim da je pred ovaj prelazni rok razmišljao o Volkovu i Perendiji. Noćima nije mogao da spava. Nego vrži konja gde ti gazda kaže. Nesumnjivo su to dobri igrači i nadam se ipak da će to biti prava pojačanja.

Link to comment

Baš nešto mislim da je pred ovaj prelazni rok razmišljao o Volkovu i Perendiji. Noćima nije mogao da spava. Nego vrži konja gde ti gazda kaže. Nesumnjivo su to dobri igrači i nadam se ipak da će to biti prava pojačanja.

У принципу, „ту смо негде“ са формирањем екипе… Можда стигну још један или двојица играча, али задовољан сам оним што смо до сада успели да урадимо. У односу на оно што је било у понуди, а с обзиром на наше могућности, мислим да смо довели квалитетна појачања. Сад, они су тек дошли, неки су иза себе имали и одређену паузу и тек ћемо се у Анталији, што се каже, добро упознати – напомиње тренер нишког суперлигаша.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...