Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kada smo navukli ovoliko igraca sredine terena greota bi bilo da neko greje klupu zbog centra motke. Jedan visoki treba da greje klupu i sluzi kao opcija protiv bunkera i za promenu ritma. Odgovarao bi nam Djilas ako ne potpise za Partizan. Barselona nema motku pa kako igra.

Link to comment

Čini mi se da svaki prelazni rok odradimo polovično. Negde nagomilamo, a negde ostane nedorečeno.

Занимљиво запажање. Могао бих да се сложим.

 

Stefan Ilic otisao na kraju u Metalac.

Нека је са срећом.

 

Добродошлица новим члановима.  :thumbsup:

Link to comment

Kada smo navukli ovoliko igraca sredine terena greota bi bilo da neko greje klupu zbog centra motke. Jedan visoki treba da greje klupu i sluzi kao opcija protiv bunkera i za promenu ritma. Odgovarao bi nam Djilas ako ne potpise za Partizan. Barselona nema motku pa kako igra.

 

Мислим да је у твом опажању кључна реч управо ова коју сам подебљао  ;)

Link to comment

Мислим да је у твом опажању кључна реч управо ова коју сам подебљао ;)

Znao sam da ce neki da ga tuuuu... ;)

Mislim na njihov stil igre a ne nivo. Barselona bi bila Barselona i da se odlucila za visoke igrace. Ponovo bi bila u vrhu jer moze da plati najbolje i da sastavi mozaik. Odredjenu fudbalsku filozofiju mora da isprate igraci sa odredjenim psihofizickim kvalitetima. Mi smo se uhvatili za jednu i ne popustamo. Mora pritka, drvo, balvan... pa ne mora!!! Igra ce biti brza, pas po zemlji, a dubinu protivnicke odbrane mozemo da pomeramo ubacivanjem brzih igraca iza ledja, pa posle dva ofsajda ide jedna sansa :) Ne mora neki Pavkov da se ukopa i skuplja visoke kad moze neki Mrka i da pretrci, dribla, ubaci se iza ledja odbrane, asistira... Visok igrac moze najvise da nam pomogne kod bunkera i mogli bi i onog Djerica da vratimo, vidim dao 12 golova na 15 utakmica, 1,96cm.

Link to comment

Znao sam da ce neki da ga tuuuu... ;)

Mislim na njihov stil igre a ne nivo. Barselona bi bila Barselona i da se odlucila za visoke igrace. Ponovo bi bila u vrhu jer moze da plati najbolje i da sastavi mozaik. Odredjenu fudbalsku filozofiju mora da isprate igraci sa odredjenim psihofizickim kvalitetima. Mi smo se uhvatili za jednu i ne popustamo. Mora pritka, drvo, balvan... pa ne mora!!! Igra ce biti brza, pas po zemlji, a dubinu protivnicke odbrane mozemo da pomeramo ubacivanjem brzih igraca iza ledja, pa posle dva ofsajda ide jedna sansa :) Ne mora neki Pavkov da se ukopa i skuplja visoke kad moze neki Mrka i da pretrci, dribla, ubaci se iza ledja odbrane, asistira... Visok igrac moze najvise da nam pomogne kod bunkera i mogli bi i onog Djerica da vratimo, vidim dao 12 golova na 15 utakmica, 1,96cm.

 

Све си у праву и слажем се, и ја бих радије да гледам такву игру коју си описао, само ме стра' 'вата на шта ће то да личи по ове наше оранице (нарочито сад после зиме). А ово што сам подебљао, Мрка може да претрчи, али дриблинзи су права реткост. Мада једна његова соло акција кроз средину донесе бодове против Бачке...

Link to comment

Kada smo navukli ovoliko igraca sredine terena greota bi bilo da neko greje klupu zbog centra motke. Jedan visoki treba da greje klupu i sluzi kao opcija protiv bunkera i za promenu ritma. Odgovarao bi nam Djilas ako ne potpise za Partizan. Barselona nema motku pa kako igra.

Ma koji Djilas....

 

Ljudi Mrka se bolje snalazi na poziciji napadaca,nego na krilu ([i ako je vecinu golova postigao na toj poziciji)

 

Bas sam ga pratio,kada Pavkov izadje iz igre,a on se prebaci na njegovu poziciju.

Djilas moze da dodje,ali samo da bude alternativa Mrki.

 

Borijan nece sigurno doci.

Njemu je bolje da u Bugarskoj prima 7-8 hiljada € i da greje klupu,nego da dodje kod nas da igra za 1,5-2 hiljade €

Link to comment

Nek bude brza igra, nek budu nizi igraci napred, sta ima veze, treba nam malo dinamike, voleo bih da gledam raznovrsnije napade i vise trcanja, zanimljivije je, lepse. Neke utakmice su jesenas odigrali samo da prodje radno vreme...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ma koji Djilas....

 

Ljudi Mrka se bolje snalazi na poziciji napadaca,nego na krilu ([i ako je vecinu golova postigao na toj poziciji)

 

Bas sam ga pratio,kada Pavkov izadje iz igre,a on se prebaci na njegovu poziciju.

Djilas moze da dodje,ali samo da bude alternativa Mrki.

 

Borijan nece sigurno doci.

Njemu je bolje da u Bugarskoj prima 7-8 hiljada € i da greje klupu,nego da dodje kod nas da igra za 1,5-2 hiljade €

Pa to sam i naveo, balvan koji ce po potrebi da ulazi sa klupe.

 

Za Borjana sigurno nije presudan novac, upoznali smo coveka. Ne bi dosao za navedeni iznos ali za pet hiljadarki bi verovatno dosao plus bonusi za Evropu. On vredi da se da toliki novac ali ako ima uopste neke sanse. Sa bonusima bi mozda isto primao plus branio.

Link to comment

Glupo je ako nas pale za Borjana, ciganski je. Jer svi znamo da bi bio pola tima.

Za Borjana je nerealno da ga očekujemo....stvarno ne bih imao ništa protiv.

 

Kažu da još nije ništa gotovo.... 

Ništa nije gotovo dok ne stavi paraf na ugovor kod njih. To isto važi i za Alivodića. Enver Alivodić posle američke turneje ide za Tursku. Kojoj će se ekipi priključiti, videćemo. Ali, ako ostanemo bez obojice, šta da se radi. Možda neko treći popuni ta mesta. Skoro mesec dana ima do početka prvenstva. Bitno je da 90% tima kreće na pripreme. Lako je za uklapanje kasnije još dvojice-trojice.

Link to comment

Cuka i Vojvodina vec solidno jaki, blizanci naravno a sada i Napredak uz nas. Polako se budi nasa liga. Znam da je prerano za ovakvu konstataciju ali bas mi je drago sto cemo moci da gledamo ozbiljniji fudbal u nastavku. Tu su i Lucani, Vozdovac, Spartak i mozda najaci od njih Rad. N. Pazar, Borac, Backa i Radnik ekipe koje su trenutno najlosije... Ostale nepomenute su uvek neugodne Javor, Metalac.

Bice odlicno prolece za fudbalske sladokusce :D

Link to comment

Mare nije jaca liga,nego je kvalitet klubova ujednacen.

Ja smatram da je jaka liga kada imamo 2 predstavnika u Evropi. Ako mi dovedemo Volkova i Perendiju,Napredak Alivodica i Kasalicu ako je zbog toga liga jaca,onda nam je kompletan fudbal u kurac.

 

Nismo mi toliko jaki,koliko su Zvezda i Partizan JADNI

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...