Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mnogo pitanja za novajliju. Kome mogu da budem opozicija? Zna se kome se oponira. Inače zapadna tribina. Pristojan navijač.

Bogu fala da nije "moralista" sa istoka,bravo decko zapad je jaci ovde nisam sam :)
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jel si doso da slusas zapad ili da gledas Radnicki i Mimija? (Za ovo prvo mozes samo da se smejes sto i ja radim)

 

Moracu da pocnem ponovo da palim travke brljavke  :lolol:

Link to comment

Bajic je skroz korektan golman,nema potrebe sa Borjanom(znam da je odlican golman i ljubimac navijaca)!

Daj Toncev nekog spica.sta si se stiso

Razlika u kvalitetu izmedju Bajica i Borjana je...pa ne znam...neopisiva, recimo. 

 

Uzgred, dobrodoslica tebi i ostalim novopridoslima.  :thumbsup:

Link to comment

Što se tiče golmana, to nam je pozicija, pored zadnjeg veznog, koja nam je najtanja u timu. Polovinu golova smo primili Bajićevom zaslugom. Ipak, stoji to da se radi o kvalitetnom golmanu. Lično mislim, da ako Borjan dodje, imaćemo dobru konkurenciju na golu, ali isto mislim da Borjan neće biti ni polovina onog Borjana koji je skoro branio za nas. Olako smo ispustili Konovalova i to je jedan od velikih propusta ove nove uprave. Nedostaje nam i jedan špic, koji bi bio minimum kvaliteta Pavkova jer Mrka to ne može da odradi. Čini mi se da svaki prelazni rok odradimo polovično. Negde nagomilamo, a negde ostane nedorečeno.

Link to comment

Borjan-Bajic...nije bas za poredjenje.Bajic jeste dobar golman...dobro je branio ali je dosta i kiksao.Setimo se samo njegovih driblinga.Borjan je uvek siguran,bez nekih nepredvidivih poteza i retko...retko kiksa.

Kad bi on dosao bili bi smo jaci za trecinu....jel bi dosta uticao na psihicku stabilnost nase odbrane,a bilo bi bogami i vise publike zbog njeg.

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

I Borjan ume da se zeza sa loptom nego vi zaboravljate. Za mene laika Bajic je jedan od boljih golmana u ligi i odlican je 1na1.

Ipak Borjan je klasa i ume da iskoristi svoj autoritet i da postroji odbranu. Sa njim bi bili mnogo sigurniji i bolji u to nema sumnje. Ima odlicno izbacivanje lopte, igraca moze da pogodi u trepavicu.Nije ni cudo sto je Realova pusta zelja ;)

Link to comment

Лично поздрављам долазак Борјана али мислим да је то класична патка. Негде видех на међу коментарима на ФБ да је разлог што Аливодић није доведен неки физички сукоб са Траванчићемо док су били у Новом Пазару, не знам да ли је истина...

 

Мислим да је наш највећи проблем сада недостатак неке "мотке" у нападу која би добро сарађивала са Мрком, баш као што је то радио Павков. На средини и боковима сада имамо баш добру конкуренцију.

Link to comment

Stefan Ilic otisao na kraju u Metalac.

Ma ko ga sisha...samo mnogo je nelogicno.Po ugovoru je on trebao da dodje kod nas,a ispade da Zvezda pojacava nasu konkurenciju!?

Malo je reci nekorektnost...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...