Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mislim da je to za sada to, ali, da nešto više kažem o Perendiji, radi se o visokom, jakom štoperu, dobro organizovan, ima određenu brzinu uz visinu. Bez kluba je od početka godine ali je u formi. Radio je sa nekim klubovima i održavao formu, kada prođe pripree biće veoma veliko pojačanje, igrao 2011 sa Ocelulom, grupu LŠ, ima iskustvo igranja na tom polju i uz Volkova, Bulata i Raula, po meni će činiti jednu od boljih odbrana. 

Link to comment

Mislim da je to za sada to, ali, da nešto više kažem o Perendiji, radi se o visokom, jakom štoperu, dobro organizovan, ima određenu brzinu uz visinu. Bez kluba je od početka godine ali je u formi. Radio je sa nekim klubovima i održavao formu, kada prođe pripree biće veoma veliko pojačanje, igrao 2011 sa Ocelulom, grupu LŠ, ima iskustvo igranja na tom polju i uz Volkova, Bulata i Raula, po meni će činiti jednu od boljih odbrana. 

Znaci bolja verzija Lakic-Pesica. Njemu je brzina hendikep i zbog nje nije bar duplo bolji igrac. Fali nam razbijac u ekipi nalik Ignjatovicu ali spretniji. Tako da sa Perendijom imamo i snagu i skok i takticku potkovanost. Odavno bolji stoper nije dosao na Cair.

Da li se spominju odlasci? Ima li sta na tom polju?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Mogao bi ovaj nas grb da se malo osenci spoljne ivice a i unutra slova, tvrdjava, da dobije 3D efekat. Lepse bi izgledao. Mislim da treba malo da se osavremeni ovako izgleda kao da je spreman za PES 6 a da podsetim da se uveliko 2017tica igra ;)

 

Zna li neko sta se desava sa Miodragom Todorovicem, igra li negde od kada se vratio iz ino. ili batalio fudbal? Mlad je a kako nemamo drugog spica mogao bi da popuni rupu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sa Alivodicem su omasili, sad se pominje povratak Borjana, kolko je to tacno videcemo... Nego bolje i neka glasina nego dosadasnja cutnja  :) http://www.realsanisave.com/content/potpisao-perendija-slede%C4%87i-je-borjan

 

 

Blizu povratka na Čair je Milan Borjan koji od odlaska iz Radničkog nikako da dobije pravu minutažu u bugarskom Ludogorecu. Uprava i navijači gotovo svakodnevno "lome" kanadskog reprezentativca da ponovo obuče jedinicu "Reala sa Nišave", i po poslednjim informacijama, ukoliko Borjan uspe da izvuče čiste papire, niška odbrana će biti zabetonirana.
Link to comment

Sa Alivodicem su omasili, sad se pominje povratak Borjana, kolko je to tacno videcemo... Nego bolje i neka glasina nego dosadasnja cutnja  :) http://www.realsanisave.com/content/potpisao-perendija-slede%C4%87i-je-borjan

Cak i da ima istine u ovome, odnosno ako ima i malo istine ova vest moze samo da naskodi klubu. Ko ne bi voleo da vidi Borjana u svojim redovima sa cistim papirima??? Mislim da je vest netacna i ako je tako onda ok za ovaj tekst jer eto ti nama zanimacije za zube ;) Medjutim ako je tacna....

Link to comment

Nakon višednevnog procesa registracije evo prilike da vas sve pozdravim. Nadam se da ćemo imati puno toga da pišemo i tokom leta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...