Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Danas ti ni kapiranje ne ide kao ni internet :P Rekoh otisao bih da sam znao da se uopste igra triagonal. Vrv je tako mislio i ovaj drugi sa poljubac. com :D

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Kuku koja ce nam biti guzva u centralnom veznom biti...Caki,Arsic,Travancic,Popara,Mitrovic,Japanac iz Rudara pokriva tu poziciju + nzm sta igraju ovi sa probe.

 

Mozda ce Arsu na desno krilo ?

Link to comment

Kuku koja ce nam biti guzva u centralnom veznom biti...Caki,Arsic,Travancic,Popara,Mitrovic,Japanac iz Rudara pokriva tu poziciju + nzm sta igraju ovi sa probe.

 

Mozda ce Arsu na desno krilo ?

 

Merosina, jel si Staniju sliucajno ispustio ? 

Link to comment

Kuku koja ce nam biti guzva u centralnom veznom biti...Caki,Arsic,Travancic,Popara,Mitrovic,Japanac iz Rudara pokriva tu poziciju + nzm sta igraju ovi sa probe.

 

Mozda ce Arsu na desno krilo ?

Ja bih voleo da vidim Poparu na poziciji zadnjeg veznog, to je igrao u Levskom...

Link to comment

Ja pozdravljam guzvu u centralnom veznom redu, ponavljam to cesto, slabo se razumem u pozicije, taktiku i ostalo, ali mi bode oci godinama da mi imamo problem u vezi kad se krene napred. I dosadan sam, taj odgovor na presing, kad neki selski trener ko Lalatko nas pritisne mi jednostavno budemo razbijeni. Raduju me ovi brzi igraci i kreativci, videcemo na kom su nivou ali dobro. Ako Mrka ostane nema sta o spicu da se razmislja toliko. Ce ga gadja Volvov s lopte i kraj.

Link to comment

А замисли кол'ко би тек лакше гађао Павкова 

Jbga, nije imao ko da centrira. Prosto je, da ispravimo te najupadljivije slabosti i moze nesto da bude, tj. da se napravi korak vise...

Link to comment

Са овим што сад имамо од играча можемо више да очекујемо брзу пас игру по земљи, што и није тако лоше...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...