Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Добро ти нама дошао, а за то пиво има овде неки који ће да те прозивају, то мора баш због те уписнице... ????

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pozdrav momci (cenim da ste sve zene oterali il su otisle po neko mezence :lolol: )

 

Vim da prozivaju da ste napravili 363 strane vas petorica pa reko da se iz inat pridruzim da nas bude sestorica. A vi ako ce davate upisnicu dajte ako ne nista. Dispijem ovo sto imam od pivo pa da si idem dalje. Da se ne ljubimo.

 

Tedo da kazem...Noma ne igra desno, nego kroz sredinu. isto ko travancic al ajd on. Mada mu leva noga jaca pa ce pre on da ide na levo. Eto.

Mislim da ce Legenda ili vec neko da te uputi kroz slikovnicu sta se prilaze kako bi postao punopravni clan.

Od mene dobrodosao !!!    Radujem se svakom novom clanu i treba da nas je sto vise....

 

Za ovu dvojicu primarna pozicija je AM ali je i Apostolovicu bila pre dolaska. Ne mora nista da znaci posebno ako imas brzinu moze u nasoj ligi gde hoces da igras :D  Uostalom obojica su igrala i krila a Travancic cak i beka .

Link to comment

Bolje vas nasao, pa jos 364 puta ovoliko strane da ispisemo. Pa vidim da se razbacujete s neko virtuelno pivo, iskreno to me najvise privuklo. Ko da ste iz Pirot a ne iz Nis :D Cenim da ce se vec nadje neko ko ce me uputi i kom se clanarina uplacuje :)

Link to comment

Cenim da ce se vec nadje neko ko ce me uputi i kom se clanarina uplacuje :)

А то са разредним види. Легендо траже те. Него, да си добродошо, не мора се собуваш.  ;)

Link to comment

Немо' се вређамо, какви Пироћанци б'е, ми смо Бугари

Глеј га па овај...  :s_d: Има нас неки који вучемо родитељску крв из Пирот, лелеле...

Link to comment

Bolje vas nasao, pa jos 364 puta ovoliko strane da ispisemo. Pa vidim da se razbacujete s neko virtuelno pivo, iskreno to me najvise privuklo. Ko da ste iz Pirot a ne iz Nis :D Cenim da ce se vec nadje neko ko ce me uputi i kom se clanarina uplacuje :)

Pozdrav i dobrodosao i sa moje strane.

 

Da te malo uputim u proceduru uclanjenja u grupu. Daklem, na lokaciji Rerstoran Stadion, opciono kod Gise, pred cetvoroclanom stalnom komisijom + Legenda (precedavajuci) + prosireni sastav, polazes prijemni na temu "Takticke zamisli Mime Rastavca - analiza i predlozi unapredjenja". Nakon toga ce ti komisija postaviti jos jedno pitanje koje glasi: "Da li je Jelen pivo bolje od Zajecarsko (koje ce pijemo na tvoj racun) i zasto nije?". Ukoliko nisi bas siguran da ce polozis prijemni, mozes dodatno da odgovoris na jos jedno pitanje "Da li su cevapi, koje si narucio, adekvatnih dimenzija i gramaze?" Za procenu ukusa necemo da te pitamo jer o ukusima ne vredi raspravljati. Za dodatne informacije, slobodno mi se obrati  :fantom:

Link to comment

Bolje vas nasao, pa jos 364 puta ovoliko strane da ispisemo. Pa vidim da se razbacujete s neko virtuelno pivo, iskreno to me najvise privuklo. Ko da ste iz Pirot a ne iz Nis :D Cenim da ce se vec nadje neko ko ce me uputi i kom se clanarina uplacuje :)

Opraviše te...nemam šta da ti kažem više, a ni manje. Ćevapi ko ćevapi, može i bez njih, a bez pivo ne može. Svi te opraviše s ponašanje u kafanu, a niko ti ne dade uputstvo za ovde. Ne primaj se na provokatori s blizanačke teme, to ti je pod 1. "Šipka" i sl. ne prolazi ovde, odma će te banuju, pa ako si mladji i sa "Južne strane Čaira" uzdrži se. Za baklje i petarde da ti ne pričam, to ovde nema bacanje. Sušta filozofija i lelemudjenje. Ne primaj se na privatne poruke gde će pojedinci da se prave "dobri" ne bi li provalili ko si i dal si im komšija, pa te posle drukaju kod raznorazni organi. Ogromna većina nas smo azilanti sa B92 odakle su nas sas ogroman pritisak oterali grobari-moderatori. Neki se ovde družimo 12 i više godine. Ostalo će saznaš sam. Ne kritikuju nas  samo zbog kodža strane, nego što se slabo šetamo kroz forum. Nije da nismo pokušali al se sve svelo na isto. Ovo si je naš geto, slabije pashaluk ;)

Link to comment

Ima li trenutno u Radnickom i ostalim Niskim klubovima (Car,Sindja,Real itd) da se probere dobar talenat i igrac od koga se ocekuje nesto (vise) u seniorskoj konkurenciji (generacije 99-00-01 ps bez Alekse Jovanovica :) )

Uglavnom sve što vredi je pobeglo iz Niša.....naravno, uvek može da se desi da iskoči neki novi talenat koji je bio u senci prethodnih.

Nisam lepo ispratio situaciju oko Ilije Stojančića 01. On je odličan, znam da se par Bg klubova interesovalo za njega, ali ne znam da li je otišao.

Link to comment

Mozda bi mogli da razmisljamo i za nekog veznog defanzivnog??? Ne znam da li i Rasta ima takva razmisljanja jer Stanojevic mozda nije los u deljenju i cuvanju lopte, skok igri ali u svim utakmicama je trckao u nazad kada su protivnici vukli kontru. Nisam od njega video ni jedan sprint niti zelju da zagrize, da se bori...

Svidja mi se Stefan Panic iz Metalca, vidim pozvan i u reprezentaciju a i ako je 1,95cm visok ima solidnu brzinu i pas igru. Igrao i levog i desnog beka sto dovoljno govori o njegovim atletskim sposobnostima. Pravi razbijac. Stanojevic mi se malko usro ali ajde da vidimo da li moze sta tu da se promeni :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/43951/volkov-prepoznao-sam-ambicije-predsednika-tonceva-i-trenera-rastavca?lang=lat

 

 

Sportski direktor kluba, Marko Jovanović, najpre je izvestio prisutne da će Radnički  glavni deo priprema obaviti u Antaliji, od 22. januara, a da će spisak rivala biti naknadno poznat. Nakon toga je govorio i o dosadašnjim aktivnostima Nišlija u aktuelnom prelaznom roku:
- Ozbiljno smo se pojačali, danas je potpisao Volkov, a Travančić i Rijota su svoje potpise na ugovore stavili nešto ranije. Prvi put, nekoliko godina unazad, kompletiraćemo tim pre odlazka na pripreme i na tome sam neizmerno zahvalan predsedniku Ivici Tončevu. Imaćemo mesec dana da se dodatno uigramo. Pre odlaska u Antaliju očekujem još nekoliko pojačanja, ali njihova imena, iz razumljivih razloga, za sada neću otkrivati
.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...