Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Pa ne znam momci, možda, u stvari ne možda, mi sigurno, što je i normalno, posmatramo subjektivno stvari. Pitali smo se šta će Cakiju da celu sezonu, pod stare dane, greje Grofovu klupu, kad može da dođe kpd nas da bude lider. Došao je kad su mu definitivno rekli goodbye. E sad, ako je jednom vetaranu bitno da bude član najvećeg srpskog fudbalskog tima, ne vidim ništa čudno u Stefanovoj odluci, obzirom da je klinac, da proba da se izbori za mesto u timu.

Murinjo se, kad je došao u Inter, zahvalio Dekiju Stankoviću i rekao mu da ne računa na njega. On to nije prihvatio i krenuo je sa još žešćim treningom nakon čega se izborio za mesto u timu i aktivno učestvovao u osvajanju lige šampiona.

Znači, samo nebo je granica. Ja razumem Stefana. Neka proba, dečak. Fala mu za onu kontru u finalu. Nek je živ i zdrav!

 

Може да буде да су у праву али не знам колико можемо да поредимо Цакија и Станковића са Илићем...

 

Цаки је играч на заласку каријере, направио је симпатичне трансфере, играо по страним клубовима, зарадио неке паре па онда зашто да себи у ЦВ не стави и да је "играо" за Црвену Звезду.

Станковић је био доказана играчина у европским (италијанским) оквирима, зашто да не запуца на тренинзима и поново потврди своју позицију. Чак и да се зајебао лако би нашао нови ангажман у следећем прелазном року.

 

Али Илић, он је далеко од оба ова примера, оно што њега краси је таленат, младост и та титула са Новог Зеланда. Од те титуле је прошло годину дана и полако се заборавља, а он и даље свој таленат показује можда само на тренинзима и неким тренинг утакмицама. Све оно што сам горе писао је било без навијачке острашћености, ето логично је да оде и у Војводину, Чуку, Младост (не мора код на)и тамо покаже то што зна играњем из недеље у недељу. Та Звезда која сада не рачуна на њега ће прва да потрчи да га поново откупи назад ако заблиста у неком другом клубу.

 

Ја сам ни тамо ни овамо, ако је момак стварно добар и ако би нам стварно значио у борби за "Европу" онда позајмица има неког смисла, али истовремено тај играч никада неће да игра пуном снагом за нас и ми од њега мање-више немамо ништа. 

 

И да напоменем, момку стварно желим све најбоље, нема он никакву обавезу према нама судећи према уговору.

Edited by Captain_Darling
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A "Niško pivo" promenilo etiketu, pojeftinilo, a niko da primeti  :kralj:

 

Ако је ово нова етикета могу само да им кажем да су дебили јер су прво требали да реше очигледан проблем са мешањем фонтова (слово К је латиницом) а тек онда да се баве дизајном етикете.

 

fla%C5%A1a-0.5.png

Link to comment

Ако је ово нова етикета могу само да им кажем да су дебили јер су прво требали да реше очигледан проблем са мешањем фонтова (слово К је латиницом) а тек онда да се баве дизајном етикете.

Stranci brate, odakle Bugari znaju ćirilicu... ;)

https://sites.google.com/site/toloskaparohija//cirilica

Edited by Legenda
Link to comment

Razmisljam nesto. Pa ako ne dodje na pozajmicu vec potpise ugovor, znaci da se skida sa Zvezdinog platnog spiska i dolazi kod nas u kantinu. S konja na magarca. Bukvalno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...