Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Orlandica prodajemo u Rusiju za nenormalne pare. Jovovic vam nije nerealna meta jer ce kod nas najverovatnije izvisiti zbog broja stranaca.

Dobro nije on neka tolika igracina da se za njega daju nenormalne pare ali je kvalitetan igrac u svakom slucaju. Naravno proradila CG.veza kao i sa Skuleticem tj. neka slicna. Jovovica bih voleo da vidim kod nas ali mislim da smo mi svoju sansu proćerdali i tesko da ce Zvezdan da nam ustupi drugog igraca bez nadoknade kad smo ga vec onako lepo osuskali. :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Rajo je uvek bio krajnje transparentan tako da nemas frke.

 

Ilic bi ipak kod vas al samo na pozajmicu

Bilo je i to kad je Radnicki pravio igrace i pare zvezdi....zato smo i tu gde jesmo,al mislim i nadam se da je to vreme proslo [emoji4]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Za Orlandica stvarno imam misljenje da jedino dobro igra glavom i da je jak ko zemlja....ostalo dupla 0 po mom skromnom nekompententnom misljenju.Mislim da gde god ode nece da se naigra...al ko zna.

Ja ga nikad ne bih poredio sa Skuleticem jel Skuletic im dobru tehniku...za razliku od Orlandica koji i ne zna sta je to...Mislim da je Skuletic klasa za Or.

Bas bih voleo da vidim transparentno ugovor za koliko ce zvezda da ga proda....koje su to velike pare...[emoji2]

 

Za ovog drugog ne znam....ne poznavam coveka....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Skuletić je kompletniji ali ni ovaj nije za bacanje jer mnogi ce kao sto i jesu igrati bunker protiv nas. Ovaj tip igraca nije idealan a opet ne trosi mnogo lopte, ima kvalitet u zavrsnici bolji nego Pavkov kome trebaju dve, tri sanse za gol minimum.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Rajo je uvek bio krajnje transparentan tako da nemas frke.

 

Ilic bi ipak kod vas al samo na pozajmicu

Mislim da smo se koliko toliko uozbiljili i da vise ne prihvatamo pozajmice tudjih igraca a posebno igraca koji tek treba da se razigravaju i dokazuju.

Mozda bi mogli da dovedemo neku klasu igraca da nam pomogne za Evropu a i da vratimo publiku, pa opet tu treba dosta love za platu i tesko bi imali taj novac cak i da ga placamo 50%.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Skuletić je kompletniji ali ni ovaj nije za bacanje jer mnogi ce kao sto i jesu igrati bunker protiv nas. Ovaj tip igraca je idealan a opet ne trosi mnogo lopte, ima kvalitet u zavrsnici bolji nego Pavkov kome trebaju dve, tri sanse za gol.

Mare....cenim tvoje misljenje jel uvek ga lepo obrazlozis....al za Orlandica ce mo tesko da se slozimo...a mislim da nije ni bitno jel on sigurno nece kod nas.[emoji2]

 

Nego daj da trazimo nekog spica...da vidimo sta je u ponudi.

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Mare....cenim tvoje misljenje jel uvek ga lepo obrazlozis....al za Orlandica ce mo tesko da se slozimo...a mislim da nije ni bitno jel on sigurno nece kod nas.[emoji2]

 

Nego daj da trazimo nekog spica...da vidimo sta je u ponudi.

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

:thumbup:

Link to comment

Dajte neki intervju sa Nomom da vidimo gde najvise voli da igra, kako ceni kvalitet saigraca, koji mu stil najvise odgovara.... ajdeeee mrdajte malooo....

Ajde Rastavac... hoce li se menjati nesto u formaciji sada kada je dobio igrace koje je trazio, sta mozemo novo da ocekujemo od ovog tima... ajde breeee :fantom:

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Покушавам да сагледам целу ситуацију без омоција и крајње објективно, мислим ово у вези Илића. Дечко је вероватно испунио свој дечачки сан да обуче Звездин дрес и сада му се то не испушта, сасвим логично размишљање за некога ко има око 20 година, мисли да је најпаметнији и да је све време овог света пред њим...

 

Али 'ајде да погледам из мало другачијег угла и са дупло више животног искуства од Илића. Чим њега Звезда жели да проследи нама на позајмицу то је јасан знак, пре свега њему, да не рачунају на њега у предстојећој полусезони. Исто значи да ће и следеће сезоне морати да се бори за своју шансу у тиму пошто ће Звезда и на лето да доводи нове играче.

 

Зар не би било логично да направиш уговор на бар годину и по са клубом из горњег дела табеле (игром случаја сада се ради о Радничком, а није битно у суштини за целу причу) и да ту покажеш сав свој потенцијал и знање пошто је неминовно да ћеш добити шансу, уједно себи изградиш још бољи статус, подигнеш цену... Одиграш овде годину дана и онда опет пређеш минимум у Звезду или Партизан (пошто је то свима циљ што се тиче Србије) где одмах избијаш у први план као изграђен играч са једногодишњим искуством играња у нашој лиги. Да не причам о томе да постоји могућност да се за њега заинтересује и неки инострани клуб па одлепрша са Чаира у неку нормалнију лигу од наше. Велики предуслов за све ово је да дечко игра добро и покаже тај свој квалитет и потенцијал.

 

Овако ће седети у Звезди и, у најбољем случају, грејати клупу ако уопште и буде у протоколу за утакмице. За то време проћи ће му пола године-годину дана живота које му се неће вратити а његова титула омладинског светског шампиона ће све више бледети.

 

Могуће је да нисам у праву, то ја само онако на глас размишљам из угла просечног пратиоца фудбала и са нешто више животног искуства иза себе од поменутог Илића... 

Link to comment

Покушавам да сагледам целу ситуацију без омоција и крајње објективно, мислим ово у вези Илића. Дечко је вероватно испунио свој дечачки сан да обуче Звездин дрес и сада му се то не испушта, сасвим логично размишљање за некога ко има око 20 година, мисли да је најпаметнији и да је све време овог света пред њим...

 

Али 'ајде да погледам из мало другачијег угла и са дупло више животног искуства од Илића. Чим њега Звезда жели да проследи нама на позајмицу то је јасан знак, пре свега њему, да не рачунају на њега у предстојећој полусезони. Исто значи да ће и следеће сезоне морати да се бори за своју шансу у тиму пошто ће Звезда и на лето да доводи нове играче.

 

Зар не би било логично да направиш уговор на бар годину и по са клубом из горњег дела табеле (игром случаја сада се ради о Радничком, а није битно у суштини за целу причу) и да ту покажеш сав свој потенцијал и знање пошто је неминовно да ћеш добити шансу, уједно себи изградиш још бољи статус, подигнеш цену... Одиграш овде годину дана и онда опет пређеш минимум у Звезду или Партизан (пошто је то свима циљ што се тиче Србије) где одмах избијаш у први план као изграђен играч са једногодишњим искуством играња у нашој лиги. Да не причам о томе да постоји могућност да се за њега заинтересује и неки инострани клуб па одлепрша са Чаира у неку нормалнију лигу од наше. Велики предуслов за све ово је да дечко игра добро и покаже тај свој квалитет и потенцијал.

 

Овако ће седети у Звезди и, у најбољем случају, грејати клупу ако уопште и буде у протоколу за утакмице. За то време проћи ће му пола године-годину дана живота које му се неће вратити а његова титула омладинског светског шампиона ће све више бледети.

 

Могуће је да нисам у праву, то ја само онако на глас размишљам из угла просечног пратиоца фудбала и са нешто више животног искуства иза себе од поменутог Илића...

Svaka cast...htedoh i ja sve to reci od reci do reci,al me mrzelo da pisem [emoji2]

 

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pa ne znam momci, možda, u stvari ne možda, mi sigurno, što je i normalno, posmatramo subjektivno stvari. Pitali smo se šta će Cakiju da celu sezonu, pod stare dane, greje Grofovu klupu, kad može da dođe kpd nas da bude lider. Došao je kad su mu definitivno rekli goodbye. E sad, ako je jednom vetaranu bitno da bude član najvećeg srpskog fudbalskog tima, ne vidim ništa čudno u Stefanovoj odluci, obzirom da je klinac, da proba da se izbori za mesto u timu.

Murinjo se, kad je došao u Inter, zahvalio Dekiju Stankoviću i rekao mu da ne računa na njega. On to nije prihvatio i krenuo je sa još žešćim treningom nakon čega se izborio za mesto u timu i aktivno učestvovao u osvajanju lige šampiona.

Znači, samo nebo je granica. Ja razumem Stefana. Neka proba, dečak. Fala mu za onu kontru u finalu. Nek je živ i zdrav!

Link to comment

Sta je falilo kada je Pauljevic dosao iz Partizana na pozajmicu? Bio je jedan od boljih igraca, tako da ne bih se ja odrekao opcije pozajmice tek tako. Koliko se secam i Petar Petrovic je dosao kao pozajmljen igrac.

Link to comment

Sta je falilo kada je Pauljevic dosao iz Partizana na pozajmicu? Bio je jedan od boljih igraca, tako da ne bih se ja odrekao opcije pozajmice tek tako. Koliko se secam i Petar Petrovic je dosao kao pozajmljen igrac.

Petar je dosao kao pozajmljen ali mislim da je mozda bilo prostora da ga na kraju pozajmice i uzmemo. Pauljevic je tada bio jedan od boljih bekova u ligi a sigurno najbrzi i ako je bio cesto poprilicno nesiguran i smotan ipak je svojom brzinom pravio problema protivnicima i u odbrani i u napadu. Za obojicu vazi da su dosli u vreme kada smo imali drugaciju politiku i na tom mestu smo imali matore igrace poput Bojana Djordjevica koga nismo mogli da potpisemo na duze od 6meseci a ni da prodamo. Ovo je tada vazilo i za ostale igrace. Sve jedno je da li igra Djordjevic ili Pauljevic ako ni jednog ni drugog ne mozemo da prodamo pa smo gledali ko vise koristi ekipi.

Sada imamo mogucnost da dovedemo igrace koji su stariji i bolji od Ilica tj dokazani (npr. Alivodic) koji mogu odmah da pomognu ekipi ili da dovedemo mlade igrace koji bi bili potpisani na dve, tri godine i unovceni za dobre pare. Ovako samo dobija Zvezda i Ilic. Druga bi bila prica da nam Zvezda ustupi Donalda na godinu dana ili Partizan Leonarda onda bi dobile sve tri strane...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja mislim da dolaskom Alivodica,Aca © ce sigurno na klupu. Nmj pogresno da me shvatite,da omalovazavam A©, ali Alivodic je daleko kvalitetniji igrac od njega.

 

Ja sam ga intenzivno pratio kada je igrao za Vosu,tj celu tu generaciju sa Gacinovicem,SMS-om,Nasticem,Poletanovicem.

Uvek sam se cudio kako Enver nije mogao da napravi neku pristoju Evropsku karijeru,sa tim kvalitetima.

Link to comment

Ja mislim da dolaskom Alivodica,Aca © ce sigurno na klupu. Nmj pogresno da me shvatite,da omalovazavam A©, ali Alivodic je daleko kvalitetniji igrac od njega.

 

Ja sam ga intenzivno pratio kada je igrao za Vosu,tj celu tu generaciju sa Gacinovicem,SMS-om,Nasticem,Poletanovicem.

Uvek sam se cudio kako Enver nije mogao da napravi neku pristoju Evropsku karijeru,sa tim kvalitetima.

Ko ce ga znati kako ce da nam izgleda startna postava. Sve zavisi od toga ko ce od novajlija da zasija na pripremama i najbrze da se uklopi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...