Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Marko Tomic jos jedan igrac koji zeza oko ugovora i hoce da pokrene tuzbu prema klubu a klub koji je javno rekao da ga zeli je opet Vojvodina. Mogu samo da pretpostavim gde ce da ode ako raskine ugovor !!!

Link to comment

Све могу да разумем али да се оде из клуба на овај начин то ми није јасно. Чему све то? Какву слику ти играчи о себи праве, каква им је то реклама? Недавно Роћко, а ево сад и Томић...

 

Ово са Томићем ми је још горе јер је дечко одавде, баш је добио одличну шансу да се афирмише и очигледно је пуно напредовао под вођством Раставца. Можда ипак ја претерујем, треба повремено да се подсетим да су то ипак фудбалери  :isuse:

Link to comment

Све могу да разумем али да се оде из клуба на овај начин то ми није јасно. Чему све то? Какву слику ти играчи о себи праве, каква им је то реклама? Недавно Роћко, а ево сад и Томић...

 

Ово са Томићем ми је још горе јер је дечко одавде, баш је добио одличну шансу да се афирмише и очигледно је пуно напредовао под вођством Раставца. Можда ипак ја претерујем, треба повремено да се подсетим да су то ипак фудбалери  :isuse:

Meni je interesantna činjenica da svi idu na isto mesto, u Vojvodinu. Nedavno je i Trifunović preskočio nas i ponudio se Voši. Naveli ste Roćka, sad Tomića, da ne zaboravimo Rosića. Da ih neka novosadska veza ne preusmerava od nas? Teroja z.

Link to comment

Мени колико је познато, Томић има неку опцију за Аустрију, он је беше тамо негде већ и играо. Али не мора да значи да ће да оде из Радничког. 

Link to comment

Мени колико је познато, Томић има неку опцију за Аустрију, он је беше тамо негде већ и играо. Али не мора да значи да ће да оде из Радничког. 

Pročitao sam na sajtu nešto i apostrofirao bih deo predsednikove izjave:

 

Што се Томића тиче, бојим се да ћемо доспети на арбитражу. Он у уговору, који важи до 2018. године, има анекс у коме се каже да, уколико одигра више од 51% утакмица, може да захтева договор о већим примањима. Међутим, поставио нам је такве услове да се из њих јасно закључује да жели да оде. Његов адвокат нас је већ контактирао, бојим се да ту има мало простора за договор, јер свака од страна неиспуњење овог анекса тумачи другачије.

http://fkradnickinis.rs/danas-se-zavrsava-odmor-u-niskom-superligasu/

 

Meni ovo baš odaje utisak ostanka u Radničkom? Možda grešim.

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Ја нисам за то да се играч на силу задржава, чим је он незадовољан нечим никада неће ни да игра са пуним ентузијазмом и сигурно ће нарушити атмосферу у тиму. 

Link to comment

Nesto se razmisljam, kod nas zaseli ljudi bliski Partizanu, u Vojvodini Zvezdini. Nemoj da su se malo zaigrali... Mislim to bi tek bio idiotizam da se lome koplja preko Radnickog i Vojvodine, ali sve je moguce. Naravno jasno nam je kako je to saradjivati sa Zvezdom i Partizanom. Pobedis Partizan a on ti uzme dva najbolja igraca za dzabe. O Zvezdi ne vredi ni trositi reci.

Mislim da ne treba ni po koju cenu prodavati igrace Vojvodini sad kad nam je direktni konkurent.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ја нисам за то да се играч на силу задржава, чим је он незадовољан нечим никада неће ни да игра са пуним ентузијазмом и сигурно ће нарушити атмосферу у тиму. 

Ma nije problem ta cinjenica. Ako je neko nezadovoljan treba gledati da na obostrano zadovoljstvo ode tamo gde ce biti zadovoljan. Meni nije jasno kako to da se ovo skoro pa samo nama desava i to tri puta u jednu sezonu ?

Link to comment

Aj polako. Ako neko oce da si ide, ne moz ga mi na silu nateramo da ostane. Mucno je ovo sa Vosom, ogadi nam se slanina zadnji par meseci ... Kontam, Rastina ambicija je uvek je uvek jedan iskorak napred, sto nam je lepo i prezentovao zadnjih godinu ipo. Stoga, ako ostaje kod nas, ocekujem pomak ka boljem i lestvicu vise - opet.

Link to comment

Ne razumem kako to da je predsednik kluba pravnik a da nije procitao ugovor ili ako jeste, nije ispravio slabe tacke ugovora. Opcija u ugovoru u kojoj pise da igrac moze da zahteva povecanje ugovora ako odigra vise od 51% utakmica je besmislica. Nije odredjeno i dvosimisleno je. Igrac trazio povecanje koje mi ne mozemo da ispunimo i na arbitrazi neko treba da odredjuje da li su njegovi zahtevi realni ili nisu. Trebalo je odmah navesti do kog procenta moze da se poveca ugovor a ujedno da tu svotu novca klub moze da izdrzi. Onda se lepo sedne i proceni da li taj igrac vredi da se toliko placa. U startu se znalo da ce Tomke da igra u prvih jedanaest sto je dodatno trebalo da motivise nekog da smisli ugovor kako treba. Oni izgleda imaju jedan ugovor za sve jer tako treba...

Link to comment

Ako nemas kapaciteta da budes inzenjer onda si fudbaler.Kao i svake godine svi si nabijaju cenu,ko one kod plavi most....a ako ne odu negde onda saviju rep i ostanu.Od sad prvo vosu raspalu psujem pa blizance ispade usvojeni blizanac gori od ova dva.

Edit:jedino se kod nas razigravaju fudbaleri kojima istice ugovor jel to imamo dogovor sa nekim da im spremamo igrace da nam odu bez pare???

Edited by Redrooster
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...