Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

E kako ima glupih fudbalera,koji misle da ako su otisli u CZ da su postigli maksimum u svojoj karijeri, makar nikad ne upisali ni jedan mec u dres zvezde.Umesto da dodje u klub koji ima evropske ambicije,gde bi verovatno igrao i imao sansu da pocne da pokazuje svoj talenat,mozda se tako nametne toj nekad cuvenoj zvezdi...on odlucuje da trune i stagnira....znajuci da ce verovatno sledecih godinu dana biti gledalac na Rajku!

Pa takav mozda i ne zasluzuje bolje... kad ne veruje sebi, ne koristi priliku da bude bolji...da igra....To je valjda svrha treniranja fudbala!?

Oce da se j....a da mu ne udje....epa ne moze to bato....nije valjda niko lud da razigrava tudje igrace .

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/43868/zlatni-omladinac-ostaje-u-zvezdi-nislije-bez-ilica

Edited by Boki Nis
Link to comment

E kako ima glupih fudbalera,koji misle da ako su otisli u CZ da su postigli maksimum u svojoj karijeri, makar nikad ne upisali ni jedan mec u dres zvezde.Umesto da dodje u klub koji ima evropske ambicije,gde bi verovatno igrao i imao sansu da pocne da pokazuje svoj talenat,mozda se tako nametne toj nekad cuvenoj zvezdi...on odlucuje da trune i stagnira....znajuci da ce verovatno sledecih godinu dana biti gledalac na Rajku!

Pa takav mozda i ne zasluzuje bolje... kad ne veruje sebi, ne koristi priliku da bude bolji...da igra....To je valjda svrha treniranja fudbala!?

Oce da se j....a da mu ne udje....epa ne moze to bato....nije valjda niko lud da razigrava tudje igrace .

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/43868/zlatni-omladinac-ostaje-u-zvezdi-nislije-bez-ilica

 

Stose cudite momci. Mi smo poznati kao dobro podneblje za razigravanje igraca ... A pogotovu onih koji su na pozajmici. Tako da, klasika ....

Link to comment

Ako je vec toliko glup, hvala lepo i dovidjenja, ne treba razigravati tudje igrace! 

 

Ako uspemo da potpisemo Alivodica, onda jos jedan klasican spic i stoper i mozemo da zatvaramo vrlo uspesnu zimsku pijacu!

Link to comment

Ako je vec toliko glup, hvala lepo i dovidjenja, ne treba razigravati tudje igrace! 

 

Ako uspemo da potpisemo Alivodica, onda jos jedan klasican spic i stoper i mozemo da zatvaramo vrlo uspesnu zimsku pijacu!

Apsolutno se slazem ...

Nadam se da ce i taj stoper biti zvucno ime samo iz razloga jer takvi vracaju publiku na stadion. Sanjam one tribine iz 2013naeste :D

Link to comment

Trebas biti veliki optimista da zaigras pre Sikimica,Milica,Vujaklije,Pavkova,Orlandica i napadaca-stranca...

 

 

Mare gde se izgubi ta publika nije mi jasno. Dolazilo je po 6-7-8 hiljada ljudi.

 

Da li je doslo do zasicenja Super Lige..nije mi jasno

Link to comment

Mogli bi da nam umesto Ilica daju Orlandica, ne bih se bunio a ni za Jovovica. Ali mislim da je tesko bas toliko da nam se posreci...

Ja mislim da je Orlandic jedna velika cepanka![emoji2]

Mozda bi bio od pomoci da cepa drva ili tovari ugalj [emoji23]

Salim se malo...preterujem,al mislim da nije kvalitet za nas...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja mislim da je Orlandic jedna velika cepanka![emoji2]

Mozda bi bio od pomoci da cepa drva ili tovari ugalj [emoji23]

Salim se malo...preterujem,al mislim da nije kvalitet za nas...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Dal me zezas ???

Orlandić je slican Skuletiću i mislim da bi mogao mnogo da nam pomogne jer nam treba i takva opcija u napadu. Ne trosi mnogo lopte, dobro skace i igra glavom, jak igrac i pre svega efikasan. Nije dribler i ne poseduje neku zavidnu brzinu ali kod bunkera mu i ne treba jer ce da otekne u protivnicki sesnaesterac. Dodao bih i to da mislim da bi bio mnogo bolji kada bi igrao u kontinuitetu. Statistika kaze da je postizao gol na svakih 97min. Na 11 utakmica 6 golova i asistencija za 584 min. provedenih na terenu. Poredjenja radi Pavkov dao gol na svakih 280min a Mrka na svakih 229min. Jeste Orlandic igrao u Zvezdi i da je imao mozda laksi posao ali poredjenja radi i Sikimic igrao u istoj toj Zvezdi pa davao gol na svakih 143min, jedino je Viera bolji i postigao je gol na svakih 77min. igre a igrao 10 utakmica ukupno 541min.

Link to comment

Mogli bi da nam umesto Ilica daju Orlandica, ne bih se bunio a ni za Jovovica. Ali mislim da je tesko bas toliko da nam se posreci...

Orlandica prodajemo u Rusiju za nenormalne pare. Jovovic vam nije nerealna meta jer ce kod nas najverovatnije izvisiti zbog broja stranaca.

Link to comment

Trebas biti veliki optimista da zaigras pre Sikimica,Milica,Vujaklije,Pavkova,Orlandica i napadaca-stranca...

 

 

Mare gde se izgubi ta publika nije mi jasno. Dolazilo je po 6-7-8 hiljada ljudi.

 

Da li je doslo do zasicenja Super Lige..nije mi jasno

Uvek ali uvek kada se napravi neki rezultat i kada se borimo za nesto, tipa da izbijemo na prvo ili drugo mesto, ili da se utvrdimo ili pobegnemo nekome mi tu utakmicu pred publikom koja je ispratila rezultate i dosla u nekoj euforiji i sa nadom da ce da odgleda dobru utakmicu, mi se us..remo i odigramo ocajno i dosadno da se smore i psi oko stadiona. Po pravilu ili izgubimo ili remiziramo ali u svakom slucaju ispustimo tu sansu koja nam se dala.

Neverovatno je da svaki put kada dodje publika mi budemo ocajni. To je nesto neverovatno. Zato nam treba neko ime kao sto je Volkov a mozda i neko jace da vrati publiku a jak tim kako bi ponovo dosla. Secam se kada je brazilac Zile dosao stadion se napunio i svi su hteli da ga vide a on onako nespreman, izgubljen usao oko osamdesetog minuta i sav se pogubio, izgubio svaki duel i nista nije pokazao. Posle se oporavio ali kasno.

Kod Bekija 2013godine publika je bila u transu i stadion nije bio ispod 7-8000 ljudi ali igra nam je bila ocajna. Uglavnom se svodila na cvrstu odbranu i neleprsavu igru pa i to sto zaradimo bodove na Cairu bude sa mukom ali ih obavezno prosipamo na strani. Tada nas je drmao onaj sindrom "naplatne rampe".

Zadnji put kada je Ibrahim Gay dosao ljudi su hteli da vide to cudo od igraca koji se u 35god. vraca u fudbalske vode ko da je pre toga bio Maradona pa ce iako mator i spor imati sta da pokaze :isuse: Naravno em nije igrao, em smo se ponovo usrali igrom i rezultatom.

Sta da ti kazem, karta nikad jeftinija ali siromastvo nikad gore. Ljudi koji izdvoje tu crkavicu hoce da uzivaju u fudbalskoj predstavi a kada dodju i onako zajapureni, rumeni pocnu da se deru sa stadiona da vise nikada nece da dodju, onda ti je vec sve jasno... Em se deru em iskaljuju bes na onoj deci od po dvadeset leta. Zadnji put je Zivkovic stradao mada su bili svi na tapetu a posebno Pirke.

Link to comment

Dal me zezas ???

Orlandić je slican Skuletiću i mislim da bi mogao mnogo da nam pomogne jer nam treba i takva opcija u napadu. Ne trosi mnogo lopte, dobro skace i igra glavom, jak igrac i pre svega efikasan. Nije dribler i ne poseduje neku zavidnu brzinu ali kod bunkera mu i ne treba jer ce da otekne u protivnicki sesnaesterac. Dodao bih i to da mislim da bi bio mnogo bolji kada bi igrao u kontinuitetu. Statistika kaze da je postizao gol na svakih 97min. Na 11 utakmica 6 golova i asistencija za 584 min. provedenih na terenu. Poredjenja radi Pavkov dao gol na svakih 280min a Mrka na svakih 229min. Jeste Orlandic igrao u Zvezdi i da je imao mozda laksi posao ali poredjenja radi i Sikimic igrao u istoj toj Zvezdi pa davao gol na svakih 143min, jedino je Viera bolji i postigao je gol na svakih 77min. igre a igrao 10 utakmica ukupno 541min.

Za Orlandica stvarno imam misljenje da jedino dobro igra glavom i da je jak ko zemlja....ostalo dupla 0 po mom skromnom nekompententnom misljenju.Mislim da gde god ode nece da se naigra...al ko zna.

Ja ga nikad ne bih poredio sa Skuleticem jel Skuletic im dobru tehniku...za razliku od Orlandica koji i ne zna sta je to...Mislim da je Skuletic klasa za Or.

Bas bih voleo da vidim transparentno ugovor za koliko ce zvezda da ga proda....koje su to velike pare...[emoji2]

 

Za ovog drugog ne znam....ne poznavam coveka....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...