Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Njegovo dovodjenje bi znacilo da smo digli ruke od Stefana Ilica.

Пре ће бити од некога у вези, Илић је шпиц...

Edited by Матрикс
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Пре ће бити од некога у вези, Илић је шпиц...

Obojici je primarna pozicija desno krilo. Nek dodju obojica, ja se necu bunim. :)

Link to comment

Одлазе Мрка, Попара и Арсић, то је моје предвиђање.

 

Од њих паре можда видимо само за Мркића, Попара и Арсић добијају чисте папире јер су опростили пола дуговања...

Link to comment

Kontam da ce biti u sutrasnjim narodnim ako ima ista od ovoga ... I do kad traje prelazni rok? Pun mi je kurac ovih "ako ne dobiju ponudu iz inostranstva"

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Mnogo lose, ako ode Arsic, gubi mnogo tim. Zar nije logicnije da isplatis dugovanja igracu (poput Arsica) kako bi zaradio na njegovom transferu?

Ovo znaci manje minuta za Pirgosa nazalost, ukoliko nema nekih znacajnih odlazaka.

Link to comment

Mnogo lose, ako ode Arsic, gubi mnogo tim. Zar nije logicnije da isplatis dugovanja igracu (poput Arsica) kako bi zaradio na njegovom transferu?

 

Ovo znaci manje minuta za Pirgosa nazalost, ukoliko nema nekih znacajnih odlazaka.

Ce zavrsi Apostol kod Lalata za 50 iljadarke

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Одлазе Мрка, Попара и Арсић, то је моје предвиђање.

 

Од њих паре можда видимо само за Мркића, Попара и Арсић добијају чисте папире јер су опростили пола дуговања...

Pazi,ne verujem da su Arsa i Popara imali vecu platu od 2 soma. Ako im se duguje (valo) to je max 12 hiljada €,jer su kod nas 6 meseci. Zbog takve male cifre duga,da im se daju slobodni papiri,nema sanse.

 

Ako dodje Alivodic,Aca © nzm cemu da se nada,samo da bude rezerna varijanta.

 

Stefan Ilic igra napadaca (po potrebi krilo) ,tako da....

Link to comment

Pazi,ne verujem da su Arsa i Popara imali vecu platu od 2 soma. Ako im se duguje (valo) to je max 12 hiljada €,jer su kod nas 6 meseci. Zbog takve male cifre duga,da im se daju slobodni papiri,nema sanse.

 

Ako dodje Alivodic,Aca © nzm cemu da se nada,samo da bude rezerna varijanta.

 

Stefan Ilic igra napadaca (po potrebi krilo) ,tako da....

 

Link to comment

Bolja je bila ona sa NATO :)

Možda se uvredi čovek, a možda me i banuju...šta znam kako će se protumači koga i šta propagiram.

Rekoše mi zbog napušavanja levog u pesmi...tja, nemaju sluha za pesničke slobode.

Doduše čovek je zaradio napušavanje jer nas je čini mi se sve ovde kolektivno napušio na našoj temi, izvinjavam se ako grešim...i to ništa. Baš ponekad ne razumem pravila. A valjda ovi što ih sprovode najbolje znaju, koj ćeš mu djavo. Aferim.

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...