Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mozda ne bi bilo lose dok je jos uvek aktuelan prelazni rok jedan mini intervju od strane Raste u vezi igraca.

Tipa... kakav stil igre voli i zeli da postigne?

Koji je po njemu najbolji igrac koga je do sada trenirao?

Koja mu je do sada najveca neostvarena zelja u vezi igraca? Za kim najvise zali sto nije potpisao za Radnicki?

Koji veliki fudbalski klub mu se dopada kako igra i zbog cega?

Koje igrace bi doveo kada bi klub bio na evropskom nivou i zbog cega? Tip igraca po linijama tima...

Sta posebno ceni kod igraca?

Kako ocenjuje fizicku spremu tima u prvom delu sampionata i jesmo li po njegovoj proceni u gornjem ili donjem delu lige?

Na koji nacin mozemo da se priblizimo velikim klubovima u fizickoj pripremi igraca i od cega najvise zavisi?

.....

Ja da sam Mimi izjavio bih: "Zini da ti kažem"
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Inace odlican i nikad bolji prelazni rok. Jos samo da pogodimo sa stoperom i to je to :D

 

Trebamo da pogodimo sa centarforom koji ce da pogadja. Meni on trenutno po bitan od stopera.

Link to comment

E zato nikad neces biti Mimi... :P

Mimi ne,tesko ko to moze posebno od nas juznjaka vrele krvi a trener Radnickog ako bi ikada postao,zabranio bih ti ulaz na Cair iz principa ????

Ono sto mene fascinira je dovodjenje igraca koji imaju direktne ili indirektne veze sa vilinim carskim gradom sto aj novu notu i pogled na voljeni klub!

 

Edited by Redrooster
Link to comment

Mimi ne,tesko ko to moze posebno od nas juznjaka vrele krvi a trener Radnickog ako bi ikada postao,zabranio bih ti ulaz na Cair iz principa

Ono sto mene fascinira je dovodjenje igraca koji imaju direktne ili indirektne veze sa vilinim carskim gradom sto aj novu notu i pogled na voljeni klub!

attachicon.gifScreenshot_2017-01-14-14-56-38.png

Nahuskao bi onu dvojicu sa zapada sa umiljatim glasovima da te prozivaju svaku utakmicu !!! :D :D :D

Da ti vicu Radmilo, Radmilo... !!! ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

O pa fala onda :D

 

Kad i ako radite intervju sa Volkovim i ako se ustanovi da je rodjen u Nisu, molio bih naslov "Volkov se vratio kuci" :D

S Niš ima veze kolko i ja sa vitku liniju i zdravim životom 

Edited by ackonish
Link to comment

Mozda ne bi bilo lose dok je jos uvek aktuelan prelazni rok jedan mini intervju od strane Raste u vezi igraca.

Tipa... kakav stil igre voli i zeli da postigne?

Koji je po njemu najbolji igrac koga je do sada trenirao?

Koja mu je do sada najveca neostvarena zelja u vezi igraca? Za kim najvise zali sto nije potpisao za Radnicki?

Koji veliki fudbalski klub mu se dopada kako igra i zbog cega?

Koje igrace bi doveo kada bi klub bio na evropskom nivou i zbog cega? Tip igraca po linijama tima...

Sta posebno ceni kod igraca?

Kako ocenjuje fizicku spremu tima u prvom delu sampionata i jesmo li po njegovoj proceni u gornjem ili donjem delu lige?

Na koji nacin mozemo da se priblizimo velikim klubovima u fizickoj pripremi igraca i od cega najvise zavisi?

.....

Што се тиче интревјуа са Миланом Раставцем. Овај сам радио 16.01.2016. и веруј ми Мима ни педаљ није одступио од тога. Разликују се председници, ово му је трећи. Као веома културан човек и надасве писмен и образован јасно ставља до знања и своје циљеве и надања. Зна и куртоазно да "неке" помене јер би му вероватно замерили да их је изоставио.

 

Радио је Мима често интервјуе за све ово време док се мучи са нашим менталитетом и очекивањима, али мање-више ништа ново неће рећи. Имао сам прилику да разговарам више пута с њим и о нефудбалским темама. То је човек кога би свако радо имао за пријатеља. Не на фб него у стварном свету  :)

 

Врло често сам, у минулој години, наилазио на интервјуе са Мимом Раставцем...са дословце преписаним реченицама из овог текста.

 

http://fkradnickinis.rs/radnickom-ce-biti-dobro-kad-sve-nislije-meraklije-budu-zivele-radnicki/

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...