Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Onaj memoris,beli hummel,teget legea...to od noviji,a voleo bih da imam neki stariji

Po mom saznanju iz kupa uefa prezivela 2...znam i ko ih ima.

Memoris crveni iz Bg...ostalo ćemo uživo...OK.

Link to comment

Jel zna neko od nasih u klubu da nam se nudi Cupic??? Greota bi bilo da ga ne potpisemo... 

Niko mi ne rece zna li se koja je na kraju istina u vezi sa Volkovim ugovorom ???

Link to comment

Jel zna neko od nasih u klubu da nam se nudi Cupic??? Greota bi bilo da ga ne potpisemo... 

Niko mi ne rece zna li se koja je na kraju istina u vezi sa Volkovim ugovorom ???

Za Volkova moraš da pitaš Kurir, oni su imali exlusivu. Čupić je "nezvanično" razgovarao i rekao svoje uslove. Znači da je moguće....

Link to comment

Godinu dana Vova potpisao. 

Na nasem sajtu pisalo sest meseci a u Narodnim godina plus godina. To su dva poverljiva izvora ostalu boraniju i ne uzimam za ozbiljno... :)

Treba da se ispravi na sajtu. Takodje bih molio jedan mini intervju sa Volkovim o odluci da dodje u klub, trenutnoj formi i naravno mestu rodjenja ;)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Na nasem sajtu pisalo sest meseci a u Narodnim godina plus godina. To su dva poverljiva izvora ostalu boraniju i ne uzimam za ozbiljno... :)

Treba da se ispravi na sajtu. Takodje bih molio jedan mini intervju sa Volkovim o odluci da dodje u klub, trenutnoj formi i naravno mestu rodjenja ;)

Ako misliš, a verujem da je tako, na sajtu Radničkog....to nije pisalo. Vremenski rok važenja ugovora.

Link to comment

Mozda ne bi bilo lose dok je jos uvek aktuelan prelazni rok jedan mini intervju od strane Raste u vezi igraca.

Tipa... kakav stil igre voli i zeli da postigne?

Koji je po njemu najbolji igrac koga je do sada trenirao?

Koja mu je do sada najveca neostvarena zelja u vezi igraca? Za kim najvise zali sto nije potpisao za Radnicki?

Koji veliki fudbalski klub mu se dopada kako igra i zbog cega?

Koje igrace bi doveo kada bi klub bio na evropskom nivou i zbog cega? Tip igraca po linijama tima...

Sta posebno ceni kod igraca?

Kako ocenjuje fizicku spremu tima u prvom delu sampionata i jesmo li po njegovoj proceni u gornjem ili donjem delu lige?

Na koji nacin mozemo da se priblizimo velikim klubovima u fizickoj pripremi igraca i od cega najvise zavisi?

.....

Link to comment

Ako misliš, a verujem da je tako, na sajtu Radničkog....to nije pisalo. Vremenski rok važenja ugovora.

Evo gledam sad i stvarno nije... Verovatno sam procitao ovde sa foruma. Moje izvinjenje !!!

Link to comment

Će si bude Mare :)

O pa fala onda :D

 

Kad i ako radite intervju sa Volkovim i ako se ustanovi da je rodjen u Nisu, molio bih naslov "Volkov se vratio kuci" :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...