Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

作工活生的你在天一有会不远永将,作工的爱所你择

Jel to ona Kinesko-Japanska poslovica "pas koji laje,nije dovoljno ispecen"? Haha :)

 

 

Stvarno ne shvatam da postoji sumnja vezana za Volkova. Decko CG reprezentativac,bio sampion sa Serifom i sa njima igrao LE,takodje osvojio titulu sa Pfc i igrao LE,kasnije imao epizode u Poljskij i Belgiji.

Igrac sa ovakvim CV nije nam odavno dosao (Caki i Borijan jedino)

 

Radi se odlican posao.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Мало по мало почеше Нишлије да се враћају у свој град, а уз њих и доста играча са југа Србије. Сад још да објаснимо јавности да су то све "наша деца"...

Link to comment

Jel to ona Kinesko-Japanska poslovica "pas koji laje,nije dovoljno ispecen"? Haha :)

 

 

Stvarno ne shvatam da postoji sumnja vezana za Volkova. Decko CG reprezentativac,bio sampion sa Serifom i sa njima igrao LE,takodje osvojio titulu sa Pfc i igrao LE,kasnije imao epizode u Poljskij i Belgiji.

Igrac sa ovakvim CV nije nam odavno dosao (Caki i Borijan jedino)

 

Radi se odlican posao.

Da vidiš samo kakav CV ima dečko Dušan Mitošević ;)

Link to comment

Мало по мало почеше Нишлије да се враћају у свој град, а уз њих и доста играча са југа Србије. Сад још да објаснимо јавности да су то све "наша деца"...

Tončev, Volkov, Piksi....SAO Južna Srbija, Niš = srpski Bilbao  :thumbsup:

Link to comment

Ti i Neo da se dogovorite koj ce menja avata. Neprihvatljivo je da svaki put mora citam koj pise.

Чекај да видиш како је мени било с вама двојицом једно време када сте имали беле дресове за авате... Него, занима ме шта мислите који је оно угоститељски објекат на слици где се рукују наш председник и нови фудбалер? Мени личи на онај где смо пили лоше Зајечарско точено, а?  :naughty:

Link to comment

Клупска каријера[уреди]

Каријеру је почео у млађим категоријама Радничког са Новог Београда,[3] да би свој сениорски деби имао у београдским нижелигашима Графичару и Железничару.[4] Након тога је играо две и по сезоне за БСК Борчу. Кратко је био у португалском Портимоненсеу и ОФК Београду, пре него што је отишао у Шериф Тираспољ. Са њима је провео две сезоне и стекао афирмацију. У априлу 2011. је потписао трогодишњи уговор са Партизаном.[5] Наступајући за клуб из Хумске Волков је освојио три титуле првака Србије (2012, 2013. и 2015). Након Партизана наступао је за белгијски Мехелен и пољски Лех Познањ да би током јануара 2017. године дошао у Раднички Ниш са којим је потписао уговор до краја сезоне.

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2_(%D1%84%D1%83%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80)

Edited by Dali_man
Link to comment

Чекај да видиш како је мени било с вама двојицом једно време када сте имали беле дресове за авате... Него, занима ме шта мислите који је оно угоститељски објекат на слици где се рукују наш председник и нови фудбалер? Мени личи на онај где смо пили лоше Зајечарско точено, а?  :naughty:

Nije, ovo je nesto prestonicko.

Link to comment

Ja samo bih hteo da zaboravim Trišovića ...

Море, како га он ували Јагодини оно кад смо се сви гужвали на источној трибини...

Link to comment

 Мени личи на онај где смо пили лоше Зајечарско точено, а?  :naughty:

 

Nije, ovo je nesto prestonicko.

A tako.....bez mene, a.....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...