Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

nas, grobarski, vas...\

 

kazu da je svojevremeno isamarao Pizona zato sto neko njegovo drvo nije dovoljno igrao.

 

Sa druge strane ume da napravi poslovni uspeh tako sto proda svog igraca svom treneru za velike novce. I danas mi je neverovatno da im je to uspelo i da su pretekli posle toga :)

 

http://www.transfermarkt.co.uk/petar-skuletic/transfers/spieler/58295

 

Radnicki Nis... :)

 

Sad hoce i naseg besnog Orlanda da zavalja u Rusiju al mu fali kupac. Da je Bozovic jos tamo verovatno bi i on u Lokomotivu

Edited by katamaran
Link to comment

http://fkradnickinis.rs/dokazacu-se-u-nisu/

 

 

  • У Новом Пазару сам провео пет мјесеци, али сам добио само једну плату. То је био разлог због којег сам одлучио раскинути уговор и потражити нови ангажман, рекао је бх. ногометаш.

 

Molim lepo. Da su svi ko Anid, mi bi smo sa kadetima zavrsili jesenji deo.

Link to comment

Pazar je ove sezone izgleda sredina za izbegavanje,preti im ispadanje,publike nema,igraci se osipaju,borba za vlast u klubu...Maznusmo ga,videcemo vredi li koji dinar,da ne kazem euro... A kad se prisetim koja je euforija bila kad su igrali prvo kolo 2012.s nama kuci,krcat stadion,mi se vratili u Superligu pa pravo mecki na rupu:-)

Edited by W.F.C.
Link to comment

Pazar je ove sezone izgleda sredina za izbegavanje,preti im ispadanje,publike nema,igraci se osipaju,borba za vlast u klubu...Maznusmo ga,videcemo vredi li koji dinar,da ne kazem euro... A kad se prisetim koja je euforija bila kad su igrali prvo kolo 2012.s nama kuci,krcat stadion,mi se vratili u Superligu pa pravo mecki na rupu:-)

 

Nesto mi se cini da se necemo mi leba najesti od Anida ... Daj boz' da gresim.

Link to comment

Do Raste je sad,ko profesor u skolu,kolko ih obuzda,umiri,ubedi da igraju pre svega za sebe,tolko ce i vidimo od njih mladjih.Sad je ovo vec mladji tim nego ikad ranije.Ko se razigra,taj se prodava i to je toj.Od takmicarski ciljevi je mnogo rano dok ne vidimo cime raspolazemo,a to su prva nekoliko kola...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Nesto mi se cini da se necemo mi leba najesti od Anida ... Daj boz' da gresim.

Nadam se da gresis. Ja sam citao komentare na njihovoj fb stranici + su oni kod nas isto kom. svi imaju reci hvale.

 

Potenciraju da su Alivodic i on najbolji igraci koje NP imala u skorije vreme.

Samo mu kritikuju ponasanje.

Ista je prica bila vezano za ponasanje za D.Zivkovica,pa je Rasta doterao sve u red.

 

Kakva je situacija sa Necom Radonjicem?

Koliko se secam,oterase ca ovi iz Cuke sto nije odlazio na treninge.

Ako bi se doveo vaspitno u red (mada znam decka,tj njegov naj drug je moj bas dobar drugar,a i ovako par drugara znam koji se znaju povrsno sa njim ) mislim da je nemoguca misija. Mada njegovi igracki potencijal uopste nije upitan.

Mada bi on besneo ovde vrvt po Niskim diskotekama (Dajmond) ...

Link to comment

"Ista je prica bila vezano za ponasanje za D.Zivkovica,pa je Rasta doterao sve u red."

 

On ni u jednom jedinom smislu nije doveden u red!

 

 

"Kakva je situacija sa Necom Radonjicem?"

 

Samo nam jos on fali........

Link to comment

"Ista je prica bila vezano za ponasanje za D.Zivkovica,pa je Rasta doterao sve u red."

 

On ni u jednom jedinom smislu nije doveden u red!

 

 

"Kakva je situacija sa Necom Radonjicem?"

 

Samo nam jos on fali........

 

Ovo je istina  :isuse:

Link to comment

Hmm...pravo da vam kazem i nisam odusevljen njime....a nesto kao da mi je u glavu da smo mi imali neki konflikt s njim ili sam ja nesto pomesao.....bem li ga

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Pa od Radivoje/Stanoje opcije sigurno je bolji

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...