Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Uvezli smo ih na kilo izgleda :D Ja vidim za sad 2 japanca , ali ako Legenda nastavi da izbacuje slike nikad se ne zna ... :D

Link to comment

Uvezli smo ih na kilo izgleda :D Ja vidim za sad 2 japanca , ali ako Legenda nastavi da izbacuje slike nikad se ne zna ... :D

:isuse:

 

Ima celu reprezentaciju Japana da sastavimo....guglam Hondu jbg...

Edited by Legenda
Link to comment

Dobro,ajmo onda trezveno sad...da predjemo sa Hummel na Uniclo,ili kako se vec pise,nema mi ovo telefonce to slovo...neki ugovor s Japanci,ovo-ono,kad vec kidisu ovdi... :-D

Link to comment

Kapa dole za brata Poparu,sto se odrekao svih potrazivanja. Korekno od njega i vrlo pohvalan gest. Pohvale naravno i za Arsu i SD Jovanovica.

 

PS. Cupic je golman,na kome mozemo lepo zaraditi.

Edited by merosina
Link to comment

De oprostili, nesto ce na ruke da dobiju :)
Tu je i Nikola Krstic sa timom, golman (99. godiste, ako se ne varam), prosle godine igrao za tamnijeg blizanca. Za Radnicki je nastupao u pionirima.

Link to comment

Да ли ово опраштање дела дуга значи и да су Попара и Арсић на излазним вратима?

 

Ово са Чупићем ни био пун походак, ем долази без обештећења, ем дечко воли клуб. Слична ситуација као са Ацком прошле године.

Link to comment

Toncev je kod nas pokusavao da uvali igrace iz Nigerije al sad izgleda ima novu kombinu. Zvace vas nindze iz Nis

 

Sta kazu vasi za Ilica? Zajmimo vam ga ili ste ga dobili za Pavkova?

 

edit: vidim da se kod jednog nindze pominje Rudar Pljevlja. Cenim da ima veze sa izvesnim pukovnikom

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...