Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ма ја нисам ни сумњао у ове наше генијалце, све је то плански урађено  :s_d:  :ajde:

Link to comment

Mima drugi trener po duzini staza na klupi istog kluba, tu je od januara 2015. Ispred njega samo debeli Nesko od februara 2014. u Lucanima, al to je preko veze. Slede Zivkovic u Vozdovcu od marta 2015, Vanic u Metalcu od maja 2015. i Grof u Zvezdi od juna 2016.

Link to comment

Чек' б'е људи, немој се палимо толико. Ви као да не знате са ким имамо посла (не мислим на Расту).

 

Link to comment

Mima drugi trener po duzini staza na klupi istog kluba, tu je od januara 2015. Ispred njega samo debeli Nesko od februara 2014. u Lucanima, al to je preko veze. Slede Zivkovic u Vozdovcu od marta 2015, Vanic u Metalcu od maja 2015. i Grof u Zvezdi od juna 2016.

Mima kao Venger jbt

 

Retkost je da trener (ako ostane do leta 2017) u Super ligi ostane 2 ipo godine.

 

Bio bi red da se dovede prvo pojacanje do kraja nedelje.

Link to comment

Најбоља ствар која је могла да нам се деси у овом прелазном року јесте останак Раставца, то смо утврдили још давно. Ја се надам да никаквe понудe њему неће долазити и да ће селектирати и предводити тим од почетка СЛ. 

 

Ако некога интересује, мењане су цене фудбалера на Трансфермаркту. Укупна вредност фудбалера, односно тима који је наступао у претходној полусезони, је порасла за нешто мање од 1.5 милиона Е. Ако не рачунамо играче који су отишли, сада нам је, по Трансфермаркту, највреднији фудбалер НЛП.

 

Oпет се мењају пропозиције такмичења за следећу сезону.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/35474/promene-u-sistemu-takmicenja-plej-of-i-plej-aut-ostaju-ali-se-bodovi-nece-deliti

 

Где су, шта раде...

http://kazfootball.kz/news/3627

Link to comment


Најбоља ствар која је могла да нам се деси у овом прелазном року јесте останак Раставца, то смо утврдили још давно. Ја се надам да никаквe понудe њему неће долазити и да ће селектирати и предводити тим од почетка СЛ.



A jel dolazak na Cair sutra podrazumeva i potpisivanje novog ugovora ? Ili će tresemo klinci do zadnjeg trena...
Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

A jel dolazak na Cair sutra podrazumeva i potpisivanje novog ugovora ? Ili će tresemo klinci do zadnjeg trena...

 

Ја бих овде још једном турио прикладан линАк...   :fantom:

 

 

 

Па ти види...

 

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Ја бих овде још једном турио прикладан линАк...   :fantom:

 

 

 

Па ти види...

 

 

Znaci, klinci  :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...