Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

http://fudbal.hotsport.rs/2017/01/12/vesti-sa-caira-radnicki-poceo-da-pobeduje-i-na-sudu/

 

Apelacioni sud u Nišu doneo je presudu u korist FK Radnički iz Niša jer je odbio kao neosnovani tužbeni zahtev bivšeg predsednika tog kluba Zorana Bankovića, kojim je želeo da naplati od kluba sa Čaira skoro 10 miliona dinara (9.960.418 dinara) zajedno sa kamatama na ime navodnog zajma klubu.

 

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Нема шта, баш нам је "способан" преЦедник. Очекујем да до почетка другог дела сезоне будемо у + бар 100.000-200.000€

Link to comment

Риота Нома (26), досадашњи фудбалер Рудара из Пљеваља, прво је појачање Радничког у зимском прелазном року. Јапанац игра на позицији офанзивног везног играча, а за Рудар је у првој полусезони Прве црногорске лиге одиграо 14 утакмица, постигао је 2 гола и уписао 1 асистенцију. У два меча квалификација за Лигу Европе са албанским Кукешијем, забележио је једну асистенцију.

У нишком клубу га прате већ шест месеци. Контакти су одавно успостављени, а посао је данас финиширан, потписом на трогодишњем уговору.

  • Запао ми је за око још прошлог лета, када смо са Рударом играли у Параћину. Допадају ми се готово све његове фудбалске карактеристике, брз је, одговоран у игри, покрива велики део терена, игра у оба правца… Посебно ми се свиђа то што је адаптиран, јер добро говори наш језик, што такође осликава и део његовок карактера. Инсистирао сам на његовом доласку и драго ми је да је Нома сада фудбалер Радничког – каже шеф стручног штаба Милан Раставац.

Нома је, дакле, први стигао на Чаир, а ових дана очекује се још неколико потписа. Подсетимо, за сада су Раднички ове зиме напустили Милош Радивојевић, Милан Павков, Александар Игњатовић, а претходно и трио Коновалов – Исајев – Мордатенко.

 

http://fkradnickinis.rs/radnicki-potpisao-japanca-nomu/

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Sada mi je lakse kada ga je Rastavac osacovao. Mada me ta statistika brine.

2 gola i jedna asistencija jos u CG ligj.

Njihova liga je u rangu nase druge lige.

 

Mada ne sumnjam u instikt generala

Link to comment

 

Риота Нома (26), досадашњи фудбалер Рудара из Пљеваља, прво је појачање Радничког у зимском прелазном року. Јапанац игра на позицији офанзивног везног играча, а за Рудар је у првој полусезони Прве црногорске лиге одиграо 14 утакмица, постигао је 2 гола и уписао 1 асистенцију. У два меча квалификација за Лигу Европе са албанским Кукешијем, забележио је једну асистенцију.

У нишком клубу га прате већ шест месеци. Контакти су одавно успостављени, а посао је данас финиширан, потписом на трогодишњем уговору.

  • Запао ми је за око још прошлог лета, када смо са Рударом играли у Параћину. Допадају ми се готово све његове фудбалске карактеристике, брз је, одговоран у игри, покрива велики део терена, игра у оба правца… Посебно ми се свиђа то што је адаптиран, јер добро говори наш језик, што такође осликава и део његовок карактера. Инсистирао сам на његовом доласку и драго ми је да је Нома сада фудбалер Радничког – каже шеф стручног штаба Милан Раставац.

Нома је, дакле, први стигао на Чаир, а ових дана очекује се још неколико потписа. Подсетимо, за сада су Раднички ове зиме напустили Милош Радивојевић, Милан Павков, Александар Игњатовић, а претходно и трио Коновалов – Исајев – Мордатенко.

 
 
 
 

 

Žuriš malo ;) stavi bar i link... :)

Edited by Legenda
Link to comment

Ofanizivni vezni,takvi nam najvise fale,nepovezani smo i tesko odgovaramo na presing.Sto vise brzih i odgovornih igraca u sredini nama treba,videcemo vredi li ovaj,tj.kako ce da se snadje ovde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...