Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ћути, имамо тебе па ће нам објасниш из стручног угла :s_d:

Kao sto vidis ja ne pametujem o fudblskim taktikama ko vi,ja da znam bio bi trener a ovako glumite trenera a svirate u u u vetar :)
Link to comment

Ajde bre Pevac....'beš Srbina koji nije stručan za sve. Ej, na tebe prestonica čudno deluje...svaki put kad dolaziš ovamo da svratiš preko puta Foke u Sv.Luku da te Pop Mića sa "svetu vodicu" poprska malo...za svaki slučaj. :P

Link to comment

Ajde bre Pevac....'beš Srbina koji nije stručan za sve. Ej, na tebe prestonica čudno deluje...svaki put kad dolaziš ovamo da svratiš preko puta Foke u Sv.Luku da te Pop Mića sa "svetu vodicu" poprska malo...za svaki slučaj. :P

 

Nemoj samo na oca Makarija da naleti ........

Link to comment

Koji je onaj visociji u crvenu trenerku, treci sdesna, fotka u balonu sto trce njih 10-12 ?

 

Da je Legenda (ili neko drugi) rekao da ce da vrse ova testiranja na 100 m od moje kuce sad bih vas o svemu obavestio, pa i o tome ko je taj visociji....ovako slabije:( , mutna slika..

Link to comment

Da je Legenda (ili neko drugi) rekao da ce da vrse ova testiranja na 100 m od moje kuce sad bih vas o svemu obavestio, pa i o tome ko je taj visociji....ovako slabije:( , mutna slika..

 

Pa kontam da na testiranje bili igraci a ovaj mi se ne cini poznat. Cak, podseca me na Culuma ...

Link to comment

Ajde bre Pevac....'beš Srbina koji nije stručan za sve. Ej, na tebe prestonica čudno deluje...svaki put kad dolaziš ovamo da svratiš preko puta Foke u Sv.Luku da te Pop Mića sa "svetu vodicu" poprska malo...za svaki slučaj. :P

Pa to mi parohija... ;)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...