Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

 

Na stranu to što zamišljaju da su Barsa, pa da svako ovlaži na pomisao da će obući crveno-beli dres i ako treba igraće za dž. Što se na kraju ispostavi, jer x je primera igrača koji su se odrekli svojih prinadležnosti pri odlasku iz "ljubavi" prema .... verujem da su pri odlasku govorili daleko vam lepa kuća....doduše tako nešto i pričaju ovi odlazeći Brazilci...

Pavkov je za Sikimića i Orlandića lično Ruud van Nistelrooy i dabogda ga prodali za 10 miliona evra... :)

Ako su ovi iz Mozzarta u pravu, biće mi još draže ;)

 

Ma koj gi prca ... Citam komentare na ovu vest. Oplakah ...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Internazionale Naissus ... Razmisljam nesto. Nemozemo napraviti iskorak dok ne dovedemo nekoga Babangidu. Da se osecamo ozbiljnim klubom.

Али да се преврће при прослави гола. Салто напред назад.

Link to comment

Али да се преврће при прослави гола. Салто напред назад.

 

Samo da ne bude Salto Mortale.

 

 

Mare, mani se od gmizavci i njihovih problema. Eno im ga zid placa, pa nek kelje linkove i prolivaju suze. I jedni i drugi.

Link to comment

Samo da ne bude Salto Mortale.

 

 

Mare, mani se od gmizavci i njihovih problema. Eno im ga zid placa, pa nek kelje linkove i prolivaju suze. I jedni i drugi.

Ma ne mogu da se manem dok im drzava pomaze a oni se udaraju u grudi kako su najbolji. Neka bude za sve isto pa neka budu najbolji!!!

Link to comment

Otkako je Toncev predsednik Radnickog:

 

1. Uvalismo Zvezdi igraca za nikad vece pare

 

2. Partizan izbacen iz Evrope

 

3. Vojvodina popila zabranu registrovanja igraca

 

Slicajnost.....

.....ne bih rekao ;)

Link to comment

Ma ne mogu da se manem dok im drzava pomaze a oni se udaraju u grudi kako su najbolji. Neka bude za sve isto pa neka budu najbolji!!!

 

Ma koj gi prca. Nek se uguse u sopstvenom smradu. Cuj najbolji. Jesu. I ?

Link to comment

Ma koj gi prca. Nek se uguse u sopstvenom smradu. Cuj najbolji. Jesu. I ?

I neka nam da Vucko 300.000e da zakrpimo rupe i da se ne ugasimo. Mi se gasimo a oni spasavaju Partizan da moze da ide u evropu. Ej bre, nidje pameti!!!

Link to comment

I neka nam da Vucko 300.000e da zakrpimo rupe i da se ne ugasimo. Mi se gasimo a oni spasavaju Partizan da moze da ide u evropu. Ej bre, nidje pameti!!!

Čekaj polako....ko zna dal će se izboriti za mesto ;)

Link to comment

I neka nam da Vucko 300.000e da zakrpimo rupe i da se ne ugasimo. Mi se gasimo a oni spasavaju Partizan da moze da ide u evropu. Ej bre, nidje pameti!!!

 

Vucko nam je dao Ivicu. On vredi vise nego Radan i 300.000 preko.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...