Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

. Sledeći potez je da ljubazno zamolimo komšije s druge strane brda da vrate Saleta i Peru, jer Mr.Proper ne računa ozbiljno na njih-->>> već uigrava neke balvane za Zahavija..<<<~~~.i da se polako kompletiramo.

Sad već verujem da će Tončev da dovede obećana zvučna pojačanja.

 

 

Pfff ne bih se slozio ,Brzi greje klupu Evertonu,a Djuricko Leonardu i Crnogorcu. Daleko su ovi navedeni od balvana.

 

Mada bi nam Brzi i Djuricko mng znacili ka Jevropi. Barem neka pozajmica do decembra 2017

Link to comment

Otkako je Toncev predsednik Radnickog:

 

1. Uvalismo Zvezdi igraca za nikad vece pare

 

2. Partizan izbacen iz Evrope

 

3. Vojvodina popila zabranu registrovanja igraca

 

Slicajnost???   :fantom:

Link to comment

Pfff ne bih se slozio ,Brzi greje klupu Evertonu,a Djuricko Leonardu i Crnogorcu. Daleko su ovi navedeni od balvana.

 

Mada bi nam Brzi i Djuricko mng znacili ka Jevropi. Barem neka pozajmica do decembra 2017

Pa sad, ako ćemo iskreno...nećemo iskreno jer sam subjektivan pogotovu kad je Partizan u pitanju.

A kaži mi omladinac, jel Evertona uvek menja Sale, a ko je inače Crnogorac?

Link to comment

Pa sad, ako ćemo iskreno...nećemo iskreno jer sam subjektivan pogotovu kad je Partizan u pitanju.

A kaži mi omladinac, jel Evertona uvek menja Sale, a ko je inače Crnogorac?

1: Marko Jankovic je Crnogorac,pride sto imaju Alena Stevanovica i Necu Mihajlovica.

 

2: Kada je Everton u oktobru bio povredjen,njega je menjao Brzi. To znan

Link to comment

1: Marko Jankovic je Crnogorac,pride sto imaju Alena Stevanovica i Necu Mihajlovica.

 

2: Kada je Everton u oktobru bio povredjen,njega je menjao Brzi. To znan

Prvo, da te iskritikujem, pošto sam zaboravio u predjašnjem postu. Počeo si post sa "Pffff"...što te je u principu diskvalifikuje za ozbiljan razgovor.. Nije da ti zameram to što sam skoro 3x stariji od tebe, ti to verovatno i ne znaš, ali nije lepo i nije kolegijalno ili kako već.

 

Evertona je, koliko se sećam, posle desetak minuta igre zamenio Brzi protiv nas. Možda je to bilo i jedini put da je napravljena takva izmena. Nekoliko puta su startovali zajedno, ali sve to nema veze. Nisam mislio na njega, Evertona jer je on već afirmisan kao igrač i tržišna vrednost mu je poprilično fina. Verovatno mu je i pala zbog nastupa u našoj ligi...

 

Ali, Radnički pre svega... ;)

Link to comment

1. @Legenda.... Nisam imao nameru za nepostovanjem ,ali se izvinjavan.

 

Evertona sam izgleda pomesao sa Jeftovicem onda.

1.  :thumbsup: naši smo, al da se zna ;)

2. Slični su :D

Link to comment

Pa sad, ako ćemo iskreno...nećemo iskreno jer sam subjektivan pogotovu kad je Partizan u pitanju.

A kaži mi omladinac, jel Evertona uvek menja Sale, a ko je inače Crnogorac?

 

 a posle pizdis kad te prozivaju pojedini  :lolol:

Link to comment

 a posle pizdis kad te prozivaju pojedini  :lolol:

Jeste da pizdim, ali to ne znači da volim Zvezdu. Poštujem i jedne i druge i njihove prave legende, njihove rezultate do raspada Jugoslavije. Ovo sada nisu Zvezda i Partizan. To je neki čudan rijaliti koji trenutno ne mogu da opišem. Ako bi rešio da opišem, verovatno bih srušio server PPP.

Znaš i sam zašto gajim "posebne simpatije" prema crno-belom timu, zbog lično doživljenog iskustva, tako nemoj da si kao neki "prozivači".Ne poredi se s njima.. Čini mi se i sam da si video atmosferu kad igraju naši i ovi drugi zbog kojih ti namiguješ...nema ni rod ni pomozi bog....

Ne mrzim ni jedne, ni druge...ali to je, što je.

Link to comment

Jeste da pizdim, ali to ne znači da volim Zvezdu. Poštujem i jedne i druge i njihove prave legende, njihove rezultate do raspada Jugoslavije. Ovo sada nisu Zvezda i Partizan. To je neki čudan rijaliti koji trenutno ne mogu da opišem. Ako bi rešio da opišem, verovatno bih srušio server PPP.

Znaš i sam zašto gajim "posebne simpatije" prema crno-belom timu, zbog lično doživljenog iskustva, tako nemoj da si kao neki "prozivači".Ne poredi se s njima.. Čini mi se i sam da si video atmosferu kad igraju naši i ovi drugi zbog kojih ti namiguješ...nema ni rod ni pomozi bog....

Ne mrzim ni jedne, ni druge...ali to je, što je.

 

Durdubak, stajestebe ? Ne moz izgleda Casi Ilicu oprostis ono pcuvanje 2014 ... I klupi JSD-a ... I ljudima u lozi .... I reporteru sa Arene ... I ..... Velicanstvenom Alexu Vucicu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xixi

Link to comment

Durdubak, stajestebe ? Ne moz izgleda Casi Ilicu oprostis ono pcuvanje 2014 ... I klupi JSD-a ... I ljudima u lozi .... I reporteru sa Arene ... I ..... Velicanstvenom Alexu Vucicu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xixi

 

 

Ne znam zašto si izostavio par stvari, ali....

 

'bem te kad si bio najstariji :P   :rolf: 

 

Link to comment

jebi, jebi ....

 

 

nego, pocela kmecaona, ukralo, prevarilo, pogresilo  :lolol:  :lolol:  :lolol:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/milan-pavkov-nova-holivudska-prica-ili-300-00-evra-ulozeno-u-autsajdera-video/156212

Na stranu to što zamišljaju da su Barsa, pa da svako ovlaži na pomisao da će obući crveno-beli dres i ako treba igraće za dž. Što se na kraju ispostavi, jer x je primera igrača koji su se odrekli svojih prinadležnosti pri odlasku iz "ljubavi" prema .... verujem da su pri odlasku govorili daleko vam lepa kuća....doduše tako nešto i pričaju ovi odlazeći Brazilci...

Pavkov je za Sikimića i Orlandića lično Ruud van Nistelrooy i dabogda ga prodali za 10 miliona evra...:)

Ako su ovi iz Mozzarta u pravu, biće mi još draže ;)

 
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...