Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Маре, ако ја добро капирам Илић можда дође на позајмицу, не верујем да ће добити уговор (волео бих да грешим).

Pa kome je u interesu da dovede igraca na pozajmicu??? Prosle godine nam je ponudjen Zoric pa je odbijeno zbog toga sto smo zeleli da razigravamo svoje igrace.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bas i ja o tome razmisljam, tesko da smo ga dobili za stalno, verovatno pozajmica.... U svakom slucaju zaista dobar posao, iznad i mojih ocekivanja, naravno ako te pare stvarno legnu na nas racun. E sad od onih 30 % nesto me ne greje sunce, bice on jadnicko tamo optuzen da je tesko drvo i nakon sto ne da gol u prva 2-3 kola toliko....kao Asceric u Vosi.

Link to comment

kakav qrac pankov...

Који сад Панков?  <_<

 

Размишљам, у последњих неколико сезона нама су се најбитнији доласци дешавали у зимском прелазном року. Раставац, Борјан, Шкулетић, Земљанухин... Лепо би било да наставимо тако. Него, Стефан Илић, ако је тачно што престонички портали пишу, кренуо на припреме са Звездом у Словенију.

Link to comment

Mi se grejemo na pelet ne na drva....

Nemo si na kraj srca. Jak tim čini jaka klupa. Sledeći potez je da ljubazno zamolimo komšije s druge strane brda da vrate Saleta i Peru, jer Mr.Proper ne računa ozbiljno na njih već uigrava neke balvane za Zahavija...i da se polako kompletiramo.

Sad već verujem da će Tončev da dovede obećana zvučna pojačanja. Samo da mu još vidimo kriterujume i jedinicu mere za zvučnost pa da se opravljamo dalje. Za mesec dana će imamo i tim i razblokirani račun. Prijateljske veze nam ne manjkaju i vreme je da počnemo da kupujemo farbu i prekrečimo Čair za Evropu...tolko.

Link to comment

Ajd nek i nas ogreje sunce malo...na ovaj minus

I da...da ne zaboravimo. Da Zvezda proda Pavkova što pre, za bar 10 miliona evropskih novčanica, nek im je 'alal ;)

Link to comment

UEFA izbacila Partizan na tri godine iz Evrope. To znači da ide i peti u LE kvalifikacije i šesti u slučaju da neko iz vrha osvoji kup?

 

http://rs.n1info.com/a220516/Sport-Klub/Fudbal/Partizanu-tri-godine-zabrane-igranja-u-Evropi.html

Nije jos uvek izbacen Partizan, treba da plati nekih 350000+ evra. Sitnica za njih. Nas ako pogleda UEFA tesko da cemo da izbegnemo suspenziju jer smo i u goroj situaciji nego Partizan
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...