Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ево снег и око моје зграде па се не хвалим...

 

Јел овај наш клуб постао нека испостава ЦИА, КГБ, ФБИ, МИ5-6... Оће ли неко да гукне нешто и каже нешто о још неким одласцима или доласцима?

 

Сви причају отворено а ови "наши" га тупе.

Možda postoji razlog, opravdani... ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ма нормално, вероватно треба да доведемо Роналда, Месија и Ибрахимовића па смо тајанствени да нам их конкуренција не преотме...

Link to comment

Ne nego je razlog uvek isti..." da ne ureknemo" sve je naucna fantastika..."ce dovedemo ovog ce dovedemo onog"...od cega? Od obecanja?

Ma i da nas ne pretekne konkurencija ;)

Ja bi ćutao dok se na ono naše iskrzano tepi'če ne turi paraf.

Link to comment

300 hiljada,30% (gde cemo biti dobri bar isto kao transver) + mladi napadac.

Mnogo se pljuje batko Toncev,a ispade Filadelfija.

 

Za koliko ce zavaljati Mrku ne smem ni da pomislim :)

 

Secate li se kada je batko rekao da ce dovesti 2 zvucna pojacanja... Bas se pitam ko ce doci u jato Radnickog.

Link to comment

Otprilike mi se ispunile pretpostavke oko visine transfera ali za Ilica nisam ocekivao. Ako je ovo tacno 10+ za Tonceva.

Sigurno necemo ispod 100 hiljadarke da prodjemo od dalje prodaje a verujem da ce Ilic za godinu dana biti skuplji od Pavkova pa ce i tu da kapne nesto.

Inace bice on odlicna zamena za Mrku ako ode.

Desno Ilic i Zivkovic, levo Acko i Apostolovic i zaokruzili smo krila. Ipak kako bi smo se ukljucili u trku za cetvrto mesto treba nam jedan provereni golgeter. Po mom ukusu je Orlandic ali njega tesko mozemo da dovedemo.

Takodje zanimljiv je i Jovic koga verovatno u Zvezdi ne vide u kombinaciji. Ako ode Arsa bio bi i vise nego dobra zamena. Naravno koga takodje tesko mozemo da dovedemo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Маре, ако ја добро капирам Илић можда дође на позајмицу, не верујем да ће добити уговор (волео бих да грешим).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...