Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kada bi dali 200 ilja ojra plus 25-30% ja bih bio prezadovoljan. Jos da prodamo Mrku za 350-400 ilja ojra i da se ulozi i napravi tim za drugi deo sezone.

Sa novcem od prodaje Pavkova mozemo da konkurisemo za sredstva grada jer cini mi se da sigurno nece da ga prodaju ispod cene blokade plus koja preko za plate da nam igraci ne raskidaju ugovore. Bolje zrtvovati dvojicu, trojicu nego ceo tim :D

Inace mislim da mozemo da nadjemo centra koji ce da igra na slicnom nivou kao Pavkov jer iskreno nije on postavio neke nedostizne standarde, daleko od toga. Vidi se potencijal i sigurno bi igrao bolje u prolece ali to zavisi i od drugih stvari ne samo od njega.

 

Inace da li je neko upoznat sa situacijom vezanom za Arsica obzirom da nam je najbolji igrac i da je bilo interesovanja za njega? Nekako su drugi igraci izbili u prvi plan a Arsa bio motor ekipe i plus nije mator...

Link to comment

– Тачно је, преговарамо са Црвеном звездом, која бољег штопера није имала у последњих десет година, али посао није завршен – истиче Марко Мишковић, први човек крушевачког суперлигаша.


Напредак не жели олако да се одрекне услуга дефанзивца из Гане и за њега тражи, незванично, пола милиона евра.


Link to comment

U sličnom tonu nastavio je i Milan Pavkov

''Čast mi je da sam došao u najveći klub, sa takvom tradicijom i istorijom i nadam se da ću opravdati poverenje ljudi u klubu i stručnog štaba''.

 

Link to comment

U sličnom tonu nastavio je i Milan Pavkov

''Čast mi je da sam došao u najveći klub, sa takvom tradicijom i istorijom i nadam se da ću opravdati poverenje ljudi u klubu i stručnog štaba''.

 

Нека је момку са срећом, није ни први ни последњи који је преко нас успео да оде у неки од "великана". Штета је што немамо способну управу (та важи за све управе 20 година уназад) која може да искористи такву ситуацију и заради више пара од тих трансфера или директно или индиректно кроз проценат од даље продаје.

 

Сад још да видимо да ли ће неко јавно да саопшти колико је Раднички добар од свега овога (ако је уопште добар  :isuse: )...

Link to comment

Сад још да видимо да ли ће неко јавно да саопшти колико је Раднички добар од свега овога (ако је уопште добар  :isuse: )...

Jedino što mogu da kažem je da je ovo najveći transfer koji je Radnički imao. Ako je najveći do sada bio sa golmanom Aleksandrom Jovanovićem 218 hiljada evra, ovo je veći. Detaljnije ćemo moći kada bude zvanično registrovan - priča Ilić

https://www.juznevesti.com/Sport/Pavkov-potpisao-za-Zvezdu.sr.html

Link to comment

Znaci 100.000+10%. Naravno, Zvezda sigurno nece da ga proda ispod 5 miliona, sto znaci nama ide jos minimum 500.000, sto mu sveukupno dodje 600.000...

 

Čuj, 5. Ima Kinezi da se otvore, ide bar za 15.

Link to comment

Da su pročitali ceo članak, a ne samo naslov, pročitali bi i:

Ипак, у модерном фудбалу сваки играч има цену. Чињеница је и да Раднички финансијски не стоји најбоље и да потенцијални купци желе да то искористе и што јефтиније дођу до његових фудбалера. Но, постоје неки лимити испод којих се не иде и то треба да знају сви који желе да пазаре на Чаиру. Сви играчи за које постоји интересовање су везани чврстим уговорима за Раднички и само коректан приступ може да доведе до разговора о евентуалним трансферима.

То, наравно, важи и за Павкова!

 

 

Nego nije vredno pažnje obazirati se na pisanje portala koji promoviše tuče navijača i sl. gluposti. Tipičan copy/paste prestonički kvazižurnalizam.....

Kupila mi baba u win-win laptop na penzioni ček i dečko je postao novinar...šijemugadjurovićdjuraidvapandura.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...