Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Razmišljao sam da li da vas razgalim vešću da je Tončev podneo ostavku, ali vidim da ste svi isti, tako da...

 

Kakav kurac da nas razgalis, reke suza bi potekle prema Surdulicu i zaledile se kod Grdelicu. 

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Сад нам је лакше јер си свима нама истима објаснио какви смо те нас просветлио.

 

Много волим кад неко тврди да некога познаје а ни очи му није видео, интернет је чудо...

Link to comment

Сад нам је лакше јер си свима нама истима објаснио какви смо те нас просветлио.

 

Много волим кад неко тврди да некога познаје а ни очи му није видео, интернет је чудо...

 

Kapetane, stativa, opusti se, Goranzetov  ™ je trolling. Bas mi je drago da je svrnuo malo na kavicu kod nas, da nas utesi. Nije u redu samo s njegove strane sto se sprda na ovom nematernjem jeziku  ;)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Elem, nadam se da će se Radnički izvući ali generalno ovo je zaista agonija, svi klubovi u prvoj ligi su manje ili više bankrot a tzv "večiti" će večito lešinariti jer oni  moraju da opstanu (veliki broj navijača, "socijalni mir", pranje i izvlačenje novca putem upliva politike u sport itd). Sve se na kraju svodi na to da neko oprosti dug i igra za badava jer političari i njima bliski sportski neradnici u famoznim radnim grupama moraju da imaju korist.

Link to comment

Odakle li je ovaj finansijski direktor Basta zapao nama, kakvih sve nece da se nagledamo ljudi ovde... Meni ovo sve deluje mnogo bedno. Ima da se izvucemo ko i uvek do sad, svi su oni nebitni.

Link to comment

Bistrina u skladu sa forumskim nadimkom, nema šta.

Не суди о људима по надимку, изгледу или нечему сличном... Твоју бистрину ја нисам коментарисао већ си се ти први осврнуо на мој пост, нема потребе да ме лично прозиваш.

 

А кад смо код надимка на форуму, да знаш да је и бистар и духовит, проблем је што не знаш позадину приче.

 

Ја волим када нам људи сврате на тему и желе о нечему смислено да дискутују, али ови коментари када нема на основу чега да се закључи да ли је неко злонамеран, духовит, саркастичан или нешто четврто немају никаквог смисла.

 

Признај да си морао да гуглаш како нам се зове градоначелник... ????

Link to comment

Odakle li je ovaj finansijski direktor Basta zapao nama, kakvih sve nece da se nagledamo ljudi ovde... Meni ovo sve deluje mnogo bedno. Ima da se izvucemo ko i uvek do sad, svi su oni nebitni.

 

Basta ga razbio. Ova prica me podseca na antologijski klip iz starijeh vremena

 

http://youtu.be/dLtXLrH8lkg?t=48

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Не суди о људима по надимку, изгледу или нечему сличном... Твоју бистрину ја нисам коментарисао већ си се ти први осврнуо на мој пост, нема потребе да ме лично прозиваш.

 

А кад смо код надимка на форуму, да знаш да је и бистар и духовит, проблем је што не знаш позадину приче.

 

Ја волим када нам људи сврате на тему и желе о нечему смислено да дискутују, али ови коментари када нема на основу чега да се закључи да ли је неко злонамеран, духовит, саркастичан или нешто четврто немају никаквог смисла.

 

Признај да си морао да гуглаш како нам се зове градоначелник...

Priznajem. Mada je to bio lakši deo u odnosu na nalaženje Niša na mapi Srbije, i mikroskop umalo da zariba.

Šalu na stranu, nadam se da ćete se stabilizovati (ma šta to značilo u ovoj zemlji). Naleteh danas na vest o stečaju pa sam zato i svrnuo ovde, nisam znao da je tako loša situacija.

Link to comment

Priznajem. Mada je to bio lakši deo u odnosu na nalaženje Niša na mapi Srbije, i mikroskop umalo da zariba.

Šalu na stranu, nadam se da ćete se stabilizovati (ma šta to značilo u ovoj zemlji). Naleteh danas na vest o stečaju pa sam zato i svrnuo ovde, nisam znao da je tako loša situacija.

 

 

Kako da ne zariba mikroskop na ovaj debeli -, još je nama jako blizu Trupale...

 

image_0_02_05_c321aac0adda0501291fdd8fd2

Link to comment

Niste valjda falsifikovali klip za ovog Pavkova  :o

 

 

Ni za prvi gol nisam ubedjen da je njegov a rekao bih da je drugi Cakijev

 

edit: to mu je asistencija. Pipnuo covek loptu na 20 metara od gola.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...