Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

А мени се чини да ће са оваквим развојем ситуације поново да нам дође "војник клуба"...

 

135-300x260.jpg?lang=lat

 

Kod njega ne bi bilo nikakvog odlaganja priprema, trcali bi uz Nisavu po keju i samo bi im mrdali (otpadali) usici :)

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/gent-uzeo-najboljeg-igraca-javora/156039

 

Ovaj kao nesto bolji od Pavkova, kako da ne....

 

Pa dobro Kec, duplo bolji ucinak od Pavkova, nije malo. Tacnije duplo vise golova ... Pardon

 

Nego, interesantna su stanovista pojedinih sportskih radnika u Nisu da Radnicki nema kontakte i ime kako bi uvaljao svoje igrace usvet, ko sto imaju blavori, Vosa, Rad itd itd ... Dok vidis, planetarno poznat sportski gigant iz Ivanjice, zari i pali po agencijama za stocna grla ...

 

А мени се чини да ће са оваквим развојем ситуације поново да нам дође "војник клуба"...

 

135-300x260.jpg?lang=lat

 

Ova Mrkina fotka sa usta ko u Sandru Ajfon, neprocenjivo  :0.6:  :0.6:  :0.6:  :0.6:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ova Mrkina fotka sa usta ko u Sandru Ajfon, neprocenjivo  :0.6:  :0.6:  :0.6:  :0.6:

 

Тачно сам знао кој ће први да коментарише  :lolol:

Link to comment

Caki se odrice plate, samo da srede svlacionice. :ss1:

 

Шта вреди да среде свлачионице кад све изнад њих прокишњава  :isuse:  :frust:  :fantom:

Link to comment

Naravno sa slikom Radnickog kg.  :isuse:

Ајде што мешају грбове, мада мени ни то није јасно, али ставити слику са трибином на којој пише Крагујевац, а у наслову пише Ниш... Мозга без. Или незаинтересованост вешћу.

 

САСТАНАК СА ПОВЕРИОЦИМА КЛУБА

http://fkradnickinis.rs/sastanak-sa-poveriocima-kluba/

Link to comment

Какво мазање очију, ево оправдања да продају све касветне играче будзашто.

 

Слажем се ипак, нека гасе клуб и крај пошто овако даље не може. Права је штета што ће ипак и даље опстати клубови који наајвуше заслужују гашење или банкрот, најгоре од свега је што се управо они госте попут лешинара када неко други дође у овакву ситуацију.

 

Биће пуно лакше када се угаси Раднички, једино ме брине како ће ови локални навијачи великана да прате своје клубове,до сада су могли да их гледају 1-2 пута годишње на Чаиру а овако би морали да буље у ТВ или да скупљају парице да оду до престонице...

Link to comment

Jedini spas za srpski fudbal je da se prva liga svede na Zvezdu i Partizan i ta dva kluba svakog vikenda igraju derbi u drugom gradu, da se vrati publika na tribine. Sve ostalo je samozavaravanje i produžetak agonije.

Link to comment

Jedini spas za srpski fudbal je da se prva liga svede na Zvezdu i Partizan i ta dva kluba svakog vikenda igraju derbi u drugom gradu, da se vrati publika na tribine. Sve ostalo je samozavaravanje i produžetak agonije.

Или још боље да се сви комплет преселимо у Београд па да сви ту живимо као људи. Онда нема потребе ни да великани путују по којекаквим вукојебинама...???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...