Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Slazem se da bez 250 - 300 k ne bi on meni nigde, i nista mi ne moramo, Vosa ima preko 5 milki duga, crveni i crni da ne pricam koliko pa oni KUPUJU!?! , a mi moramo da prodamo, ej i to MORAMO....

Mozda nauciti nesto na primeru malog Mrke, koji srecom letos nije otisao, pa sad vredi duplo vise, i siguran sam da ce otici za dosta bolje pare.

Stvar je u tome ko kakva ledja ima....Na jedan mig političara, ukoliko to zatreba, bankomat će rešiti svoja dugovanja koja su otprilike kao dugovanje Niša. nešto beše tako vikao premijer gradonačelniku onomad na Keju...jel tako? Naših 2 miliona su red veličina njihovih 70...po lakoći vraćanja mislim.

 

To da li je Pavkov Ibanjez ili je Pavkov Van Nistelroj u začetku, zadatak je za menadžere, stručne štabove.. ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Stvar je u tome ko kakva ledja ima....Na jedan mig političara, ukoliko to zatreba, bankomat će rešiti svoja dugovanja koja su otprilike kao dugovanje Niša. nešto beše tako vikao premijer gradonačelniku onomad na Keju...jel tako? Naših 2 miliona su red veličina njihovih 70...po lakoći vraćanja mislim.

 

To da li je Pavkov Ibanjez ili je Pavkov Van Nistelroj u začetku, zadatak je za menadžere, stručne štabove.. ;)

Ma sve je jasno, jos kad znamo da o Pavkovu "pregovaraju" Terzic i Toncev.......

Link to comment

Ocekuje se odgovor Redrostera :D

Нема потребе скидам капу и ја понекад ;)

драго ми је да и ја понекад пренесем ту неку продуктивну енергију на наше људе ????

Link to comment

Ma sve je jasno, jos kad znamo da o Pavkovu "pregovaraju" Terzic i Toncev.......

Братанче може све за место у кв за ЛЕ...
Link to comment

Tanasin iz Čačaka raskinuo ugovor, a inače je iz Futoga..

Bas jutros citao o tome, ne bi nam lose legao, odlicno odigrao za Borac pre par kola na Cairu...

Link to comment

Bas jutros citao o tome, ne bi nam lose legao, odlicno odigrao za Borac pre par kola na Cairu...

Ne bih se bunio ni protiv onog kapitena, bradonje, kako beše...bije za sve pare. :)

 

edit: Mario Maslać :D

Edited by Legenda
Link to comment

Neko spomenu da ako godinu zavrsimo u blokadi, ko sto jesmo, da fulamo za pare iz gradskog budzeta, nekih cca 200 iljade ojra. Jer smo tako u mogutjnosti ........

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Не знам да ли применити пословицу: боље врабац него голуб....ладно је а Ниш у "минусу"...ко ће га знаје,ваљда има неко образован факултетом у клубу?....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...