Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

 

Radnički je nedavno bio jasan u nameri da ne prodaje jednog od ključnih igrača tima, ali u Ljutice Bogdana veruju da bi nevesela finansijska situacija Radničkog mogla da ih "omekša" u narednim danima.

 

 

:jerry:

Link to comment

Тако је, наш дуг је 2.000.000 а њихов неколико десетина милиона евра и онда смо ми у "невеселој финансијској ситуацији".

 

Изгледа мој професор математике ништа није знао и без разлога ми је давао двојке на писменим задацима...  :fantom:

Link to comment

Тако је, наш дуг је 2.000.000 а њихов неколико десетина милиона евра и онда смо ми у "невеселој финансијској ситуацији".

 

Изгледа мој професор математике ништа није знао и без разлога ми је давао двојке на писменим задацима...  :fantom:

 

Radnički je nedavno poručio da ne želi da prodaje jednog od najboljih igrača, posebno ne ispod cene, ali je finansijska situacija na "Čairu" takva da će "Real sa Nišave" morati da odstupi od takvog stava.

Нема трте мрте...  :sleep:

Link to comment

A sta je svima vama/nama nejasno?

Meni je samo drago zbog izjave naseg Mareta Mrkica, zbog toga sto je Rad crvene sutnuo za Marasa, Napredak za Vukanovica...mozda se i neke stvari desavaju nabolje, videcemo...

Link to comment

Niz Nišavu led plovi,
da ti se ispuniv svi snovi !
Čegar nam se zabeleja
u kuću sam Badnjak doneja.
Po sokaci smetovi od metar,
bije Belča ki Sveti Petar...
Od Mramor do Duvaníšte
nema živo čovečište.
Kuj preživi taj će poje
s'g u Niš kako je ...
Kisel kupus i turšija
na ovuj zimu na men mi prija.
Svaki nek' se opravlja kako može
srećan vi Božić, o Bože...

 

 

15894549_1286891011334394_23602141394171

Edited by Legenda
Link to comment

Što se tiče Pavkova...

Da se ja pitam, ne bih pristajao na cenu ispod 200-300 iljada. E sad ukoliko bude klauzula i % kod naredne prodaje, to malo menja stvar. Da smo u situaciji da nam ne treba mnogo kešovina, a da možemo da uzmemo 50% od sledeće prodaje vajdili bi mnogo više. Cenim da će Zvezda Pavkova preprodati, ako sve bude kako treba, možda i za preko milion evropskih novčanica...Ovako, mislim da kaluzula za % neće može biti veća od 15-20%, a s obzirom na okolnosti bićemo zadovoljni i sa 10%. Možda nećemo biti zadovoljni, ali moramo...

Link to comment

Slazem se da bez 250 - 300 k ne bi on meni nigde, i nista mi ne moramo, Vosa ima preko 5 milki duga, crveni i crni da ne pricam koliko pa oni KUPUJU!?! , a mi moramo da prodamo, ej i to MORAMO....

Mozda nauciti nesto na primeru malog Mrke, koji srecom letos nije otisao, pa sad vredi duplo vise, i siguran sam da ce otici za dosta bolje pare.

Link to comment

" Slobodni agenti imaju tu privlegiju da novom klubu u startu traže ozbiljnu svotu novca. Primera radi Crvena zvezda je leta 2015.godine isplatila Luisu Ibanjezu 120.000 evra.


Ni Budesku nije izuzetak. On bi samo za potpis ugovora sa Crvenom zvezdom trebalo da inkasira blizu 200.000 evra...  "


A nama hoce da plate obestecenje za igraca od 110k......


Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...