Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Да ли неко може Србима да објасни да се не честита Нова година и Божић него Божић и Нова година. Који год календар да се гледа (јулијански или грегоријански) прво долази Божић, а 6 дана након тога Нова година.

 

Овамо смо поносни на неке наше специфичности а у исто време то "газимо". Оваквим наопаким писањем честитамо Нову годину по грегоријанском, а онда Божић по јулијанском календару. После нам други криви...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Да ли неко може Србима да објасни да се не честита Нова година и Божић него Божић и Нова година. Који год календар да се гледа (јулијански или грегоријански) прво долази Божић, а 6 дана након тога Нова година.

 

Овамо смо поносни на неке наше специфичности а у исто време то "газимо". Оваквим наопаким писањем честитамо Нову годину по грегоријанском, а онда Божић по јулијанском календару. После нам други криви...

Ja bih sve to po jednom kalendaru, da se ja pitam. Što bi pa mi imali nekakvu posebnu NG...a naša najveća specifičnost...hm....nije za ovu temu.

Link to comment

Ja bih sve to po jednom kalendaru, da se ja pitam. Što bi pa mi imali nekakvu posebnu NG...a naša najveća specifičnost...hm....nije za ovu temu.

Баш то и ја кажем, када гледаш један календар (који год) прво иде Божић на Нова година а не овако како је наш вољени клуб честитао.

Link to comment

Баш то и ја кажем, када гледаш један календар (који год) прво иде Божић на Нова година а не овако како је наш вољени клуб честитао.

Ja se izvinjavam, svima koji traže dlaku u jajetu, ali napravih onako kako 99,99% u Srbiji pišu ovom prigodom.

Ako ništa drugo, gramatički je ispravno, a ne kao...

 

To je što se tiče ove crvene...ovu plavu, takodje sa pravopisnom greškom, je pravio naš drugar sa foruma. Tek toliko za zapisnik.

 

 

Edited by Legenda
Link to comment

Ја немам појма ко је правио ово и уопште мој коментар није ни везано за ову конкретну честитку. Овакву грешку можеш видети на практично свим честиткама у Србији.

Link to comment

Да ли неко може Србима да објасни да се не честита Нова година и Божић него Божић и Нова година. Који год календар да се гледа (јулијански или грегоријански) прво долази Божић, а 6 дана након тога Нова година.

 

Овамо смо поносни на неке наше специфичности а у исто време то "газимо". Оваквим наопаким писањем честитамо Нову годину по грегоријанском, реформисаном јулијанском а онда Божић по јулијанском календару. После нам други криви...

<_<

Link to comment

Поставио сам ово и пре годину дана у ово време, ево сада понављам. И даље ме одушљевљавају коментари испод текста. Десило се на данашњи дан пре две године.

 

Rastavac novi trener Radničkog

https://www.juznevesti.com/Sport/Rastavac-novi-trener-Radnickog.sr.html

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...