Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

​Samo neću da izgleda kao da sam neki drkadžija koji pljuje na sve redom :D uglavnom sam tako shvaćen :D

 

To je sve ok rista, bolje biti pesimisticni optimist no optimisticni pesimist  :s_u:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bolje jedno vruce pivo nego 4 ladna,bolje jedna stara baba nego djeva mlada! RASKC

Pa Rambo jebeote, sto mi se ranije nisi javio.

Ja biti vala dzaba jedan hit napraio.

Ti si interpetator zgodan i vrjedan,

evo ti hit jedan kroz jedan ...

Drke, drke Džon.....aman :D

RASKC ;)

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Za pocetak Nisko pivo odlicno! Malo li je za dobar pocetak sezone ;)

 

Једва сам га нашао али сам успео и стварно добро. Сад удри на локалпатриотизам и да се овде троши само...

 

800x600_nisko-pivo-foto-plakat.jpg

Link to comment

S obzirom da je Nisko pivo kupio Bugarin... Taj novac ide u nnjegov dzep,a ne u gratski.

Pa je malo tanak lok-ptriotizam

A ostale pivare su sa domaćim vlasnicima ? Budući da nije bilo sposobnih i zainteresovanih u Srbiji, nek su 'alal pare Bugarinu. Niška pivara je ovde i severnije bila interesantna samo u slučaju da ne radi.
Link to comment

Prvo bugarin je pravoslavac a drugo valjda nislije rade u nisku pivaru? Inace niska voda je u prvih pet u evropi a dominira lav i jelen gde vodu vade iz arterijskih bunara na 20 km u dubinu.Sve je politika ne daju da bilo sta zazivi na jugu,ali boze moj,aerodrom se probija na misice,evo i pivo krenulo i probice se kvalitetom samo da ga ne useru.

Link to comment

Prvo bugarin je pravoslavac a drugo valjda nislije rade u nisku pivaru? Inace niska voda je u prvih pet u evropi a dominira lav i jelen gde vodu vade iz arterijskih bunara na 20 km u dubinu.Sve je politika ne daju da bilo sta zazivi na jugu,ali boze moj,aerodrom se probija na misice,evo i pivo krenulo i probice se kvalitetom samo da ga ne useru.

Nije valjda da se pivo deli na pravoslavno, katoličo i ateistčko. :D

A za sve ostalo si 200% u pravu. I nadam se da su potrošili foru sa pacovima u flaši. Jedva čekam vikend da ga probam. Nego, da li ga ima u PET ambalaži, rado bih uvezo bar jedan paket u prestonicu. I kakva je cena, niko ne priča ???

Link to comment

Баш хтедох и ја да коментаришем, јесте Бугарин власник али знам да Нишлије воде причу јер је Бугарче погубљено скроз и нема појма о послу, купио му тата пивару да се игра. Уз све то у пивари раде људи из Ниша и хране своје породице тако да је прича ОК и треба је подржати.

 

Још нема у флајкама од 2 литра, то следи, за сада само зидарско. Мени је пиво стварно добро, пошто знам какво је Зајечарско морам са њим да поредим. Нишко је некако питкије, имам утисак да је мало мање горко, не знам како боље да објасним, ипак је то субјективан утисак. Можда се некоме баш због тога неће допасти.Цена зидарског је 45-46 динара, не знам колико ће бити од 2 литра.

Link to comment

Цена зидарског је 45-46 динара, не знам колико ће бити од 2 литра.

Ma i da je 60, s obzirom da je lek.;)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...