Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mozda bi bilo dobro da se skautira neki klinac 97-98 godiste iz Zvezde i Partizana,koji nije u planovima za prvi tim,a da je dobar za nas (Djurickovic kao priner)

Bilo bi dobro da se skautira neki klinac 98-99 i mladji....sa regiona, koji je dovoljno dobar za bilo koji tim u SL pa na taj način da se bude što konkurentniji sa ostalim klubovima. Sve dok razmišljamo da razigravamo nečije igrače, koji su dobri za nas , ali ne baš i za njihove (najveće) klubove, ostaćemo provincija, ali u najgorem smislu te reči. Jesmo mi provincija, ali ne moramo baš da izigravamo svačije filijale. Karikiram malo stvari, ali možda dodjemo u situaciju da drugi tim Zvezde-Partizana igra protiv prvog. U se i u svoje kljuse Merošino. :)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

Od ranije je poznato da su Nemanja Milić i Srđan Vujaklija utanačili selidbu u Zvezdu, a kako je Hotsport i najavio na meti je i Milan Pavkov. Napadač Radničkog iz Niša je bliži šampionu Srbije, posle odluke da se zbog visoke cene odustane od Alekse Vukanovića iz Napretka.

Kruševljani su tražili 500.000 evra i procenat od dalje prodaje iz crveno-belog dresa. Vukanović je u dosadašnjem delu sezone imao po pet pogodaka i asistencija.

– Zvezda je išla do gornje granice, ali iz Napretka nisu zadovoljni, tako da su pregovori stopirani. Imamo rešenje i očekujemo da posao sa Pavkovim uskoro bude završen, rekli su za Hotsport u klubu.

Milan Pavkov je takođe u pet navrata tresao mrežu u Superligi ove sezone, dok je i tri puta asistirao u dresu Nišlija.

 

Hoce li Ivica odoleti setnom pogledu prepostenog Zvezdana ? Carapani pokazali karakter, da vidimo imamo li mi kicmu ...

Link to comment

@Legenda. Svakao,slazem se sa tvojom konstatacijom,ali sada ne znam da li smo se u potpunosti razumeli

 

Nisam ja rekao da mi postanemo filijala ili ti da pozajmljujemo igrace,samim tim ih razigravati.

 

Pazi evo primera za 97g. u CZ je iz te generacije izasao u prvi tim samo Luka Jovic,u Pfc Saponjic i Bleki Milenkovic.

 

Ostalih 10 kod CZ i 9 kod PFC nikada nece videti prvi tim. Uveren sam da ima barem po jedan igrac iz ta 2 kluba koja imaju materijala.

 

U stvari zasto idem kao kisa oko Kragujevca,kada mogu dati nas primer sa Dusanom Zivkovicem.

 

Pride moze se probrati koji igrac sa Juzne Pruge. Evo Radnicki Pirot 3 na tabeli u PLS... Verujem da jedan koristan igrac moze da se uzme.

Pa mi smo letos doveli igraca iz PSL tj iz Backe.

 

Ovo ostalo,sve se slazem sa tobon

Link to comment

Hoce li Ivica odoleti setnom pogledu prepostenog Zvezdana ? Carapani pokazali karakter, da vidimo imamo li mi kicmu ...

Carapani imaju Miskovica.....ccc

 

Cuti,neka kane 200 hiljada € . Da isplatimo plate ili ce sigurno par igraca slediti Radivojevicev put.

Link to comment

Carapani imaju Miskovica.....ccc

 

Cuti,neka kane 200 hiljada € . Da isplatimo plate ili ce sigurno par igraca slediti Radivojevicev put.

 

Hoces da kazes da je ovaj iz Napretka 2.5 puta kvalitetniji igrac od Pavkova ? Statistika kaze da ima samo 2 ass vise ....Pavkova ne bi pustio ispod sume koju traze Carapani. On ce da eksplodira na prolece ...

Link to comment

Hoces da kazes da je ovaj iz Napretka 2.5 puta kvalitetniji igrac od Pavkova ? Statistika kaze da ima samo 2 ass vise ....Pavkova ne bi pustio ispod sume koju traze Carapani. On ce da eksplodira na prolece ...

Slazem se sve sa tobom i u vidu cene i kvaliteta,ali...

 

Sagledajmo cinjenice i da vidimo kako stvari stoje.

 

Tebi nece niko dati pola miliona € ,misleci na Zvezdu i Partizan. Taj novac mozemo da ocekujemo ako dodje neka ponuda iz inostranstva.

 

Tebi je Srnic kao najbolji igrac Cuke,koja je tada 2 sezone zarila i palila SL,a Srna kao najbolji igrac tog tima ode za 400 miliona € + %.

 

Ista prica sa Plavsicem. On je dosao kao najveci talenat SL iz klubova koji nisu veciti. Svi znamo kakav Plavsic ima potencijal,pa ode za 300 hiljada €.

 

U Pfc Miletic je takodje dosao za sicu.

 

Itd

 

Nemoj da vodimo politiku FK Rad-a molim te.Za Necu Mihajlovica su trazili grdne pare,na kraju nisu dobili nista. Za Lutovca su trazili 700 hiljada€, sada pitanje da li mogu da dobiju 1/3 te cifre.

Ista prica sa Marasem. Na kraju ce i on otici za dz.

 

Tebi je najbolji golman lige otisao u inostranstvo za 215 hiljada€.

 

Molim samo clanove foruma da ne gledaju mng Vosu. Glupo je uporedjivati njihove transvere. Njihovi igraci su svetlosnom godinom bolji od nasih. Naravno da ce SMS,Gacinovic,Babic,Radoja itd praviti transvere nezamislive za nas.

Link to comment

Много је одвратно ако се одрекнемо Павкова после једне полусезоне у моменту када нам је неопходан и све више показује свој квалитет  :mad:

Link to comment

Treba ici na procenat od prodaje ako su sigurni toliko u Pavkova inace verujem ako budemo imali vise sredstava nego na leto da ce Rastavac znati da dovede pravu zamenu i boljeg igraca ili perspektivnijeg od Pavkova...

Link to comment

Petar Gigić je rođen 07.03.1997. godine u Prištini. Visok je 1,84. Igra na poziciji napadača. Prve fudbalske korake napravio je u Radničkom iz Niša gde je sa sedam godina počeo da trenira fudbal. Već sa 15 godina dobio je poziv Partizana i OFK Beograda, ali je na kraju izabrao Staru Karaburmu pre Humske. Gigić je nosio dres reprezentacije Srbije u selekcijama do 16, 17 i 18. godina. 

„Počeo sam u Radničkom iz Niša, tu su bili moji prvi fudbalski koraci sa sedam godina. Sa 15 godina sam dobio poziv Partizana i OFK Beograda, ali nešto me je vuklo da pređem u tim sa Karaburme i nisam pogrešio bez obzira na današnje stanje kluba“, iskren je talentovani napadač plavo-belih

 

http://www.butasport.rs/fudbal/petar-gigic-za-butasport-rs-voleo-bih-da-budem-novi-marko-pantelic/

Link to comment

Treba ici na procenat od prodaje ako su sigurni toliko u Pavkova inace verujem ako budemo imali vise sredstava nego na leto da ce Rastavac znati da dovede pravu zamenu i boljeg igraca ili perspektivnijeg od Pavkova...

Zvezda pored Pavkova dovodi Vujakliju i Milica iz Spartaka.Pored Orlandica,Sikimica i Ilica + se spominje inostrani spic....Pavkov ce se sigurno naigrati. Isto vazi i za Mrku ako ode.

 

Nek im jave drugari koliko su minuta odigrali u Pfc-u

Link to comment

Ako damo Pavkova ovima sto "placaju" svoje transfere ja pocinjem da navijam za ove ljude sa stavom iz Krusevca! I sve cu da vas nazivam bugarima, e tako!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...