Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ја си гледам у наше двориште, Лесковчанин Живковић је мени Душан Живковић па сам мислио да га уваљујемо Напредку  :ph34r:

 

А 20.000 ми је мерка кад је Напредак у питању из искуства са Страхињом од пре 2 године...

 

Ето, Легенда је провалио на кога мислим а писали смо истовремено  :thumbsup:

Tu postoji jedna anegdota. Tadašnji trener, Siniša Gogić, tražio je da mu Mišković dovede Petrovića iz Radničkog. Čarapani "uvatili" prvog na kojeg su naišli i doveli Strahinju, a Gogić tražio Raula :) i to se sve izdešavalo u toku priprema na Zlatiboru. 

Link to comment

Uopste me nije ubedio Radivojevic da je neko ko bi mogao da nam bude dugorocno kvalitetno resenje i da je neko na kome bi mogli da zaradimo.

Nadam se da ce Stankovica vratiti sad na svoju poziciju levog beka, jer je u zadnje vreme na stoperu ozbiljno bio poceo da kiksira....

Eto pocelo je nesto da se desava, ne kukajte:)

Link to comment

 

"NEPRIJATELJ BROJ 1 U NIŠU"

"U Nišu me uvek dočekaju kao da sam državni neprijatelj broj 1. Pitao sam ih šta sam im se zamerio, šta sam zgrešio, a oni su mi zamerili to što sam, kad sam bio trener Voždovca, stao u odbranu svog igrača Stefana Babovića, koga je niška publika od prvog trenutka vređela. I njega i njegovu poroduc. Potom je on imao neki gest ka publici, a ja sam stao u njegovu odbranu, kao što uvek stojim iza svojih igrača, a on je sigurno najbolji fudbaler kojeg sam trenirao".

http://mondo.rs/a968492/Sport/Fudbal/Nenad-Lalatovic-o-Vojvodini-Zvezdi-Vucicu.html

Naravno....da se nije obratio "Jebem li vam mamu svima vama" svedeno bi bilo na incident koji se dogodio izmedju dva čoveka, dva funkcionera...a ovako, "kupio" nas je Lalat za ceo život, da ne može mirno ni jednu utakmicu u Nišu mirno da prati...

 

Link to comment

 

Naravno....da se nije obratio "Jebem li vam mamu svima vama" svedeno bi bilo na incident koji se dogodio izmedju dva čoveka, dva funkcionera...a ovako, "kupio" nas je Lalat za ceo život, da ne može mirno ni jednu utakmicu u Nišu mirno da prati...

 

Ko? Lalat? Ma ne bi on to nikad...

Link to comment

Tomislav Sivić je napustio mesto selektora mlade reprezentacije. Svoj postupak je pravdao privatnim razlozima. Verujem d aje zbrisao, ne znam zbog čeka, ali danas je preuzeo jedan madjarski klub. Za to mesto su bili kandidati Lalatović i Rastavac. Poznata je nova politika FSS da trener ne može u isto vreme da vodi i ligašku ekipu i neku od selekcija....šta mislite, da li bi se neko od ovde dvojice odrekao vodjenja prvog tima zarad mesta selektora?

Link to comment

Tomislav Sivić je napustio mesto selektora mlade reprezentacije. Svoj postupak je pravdao privatnim razlozima. Verujem d aje zbrisao, ne znam zbog čeka, ali danas je preuzeo jedan madjarski klub. Za to mesto su bili kandidati Lalatović i Rastavac. Poznata je nova politika FSS da trener ne može u isto vreme da vodi i ligašku ekipu i neku od selekcija....šta mislite, da li bi se neko od ovde dvojice odrekao vodjenja prvog tima zarad mesta selektora?

C

Link to comment

Tomislav Sivić je napustio mesto selektora mlade reprezentacije. Svoj postupak je pravdao privatnim razlozima. Verujem d aje zbrisao, ne znam zbog čeka, ali danas je preuzeo jedan madjarski klub. Za to mesto su bili kandidati Lalatović i Rastavac. Poznata je nova politika FSS da trener ne može u isto vreme da vodi i ligašku ekipu i neku od selekcija....šta mislite, da li bi se neko od ovde dvojice odrekao vodjenja prvog tima zarad mesta selektora?

Kandidati su Milinković i Rašović. Tako da je to samo po sebi odgovor. 

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/blic-saznaje-rasovic-i-milinkovic-kandidati-za-selektora-orlica/r6g69jv

Link to comment

Ово са Радивојевићем је вероватно договор, ево ти папири да идеш а ти заборави на оно што ти дугујемо...!

Link to comment

Ово са Радивојевићем је вероватно договор, ево ти папири да идеш а ти заборави на оно што ти дугујемо...!

pa logicno, to se radi svuda poslednjih 20 godina, samo sto neki igraci tuze klub ali ostanu dok ne dobiju svoje pare, primer braca Stamenkovici.
Link to comment

Све је то мени јасно, једино не знамо да ли је Радивојевић инсистирао да оде јер је нечим незадовољан или је Раставац одлучио да га се одрекне јер не задовољава његове критеријуме.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...