Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Kad je Lalat pre mesec-dva, kad li bese vec, kao napustao Vojvodinu, ubismo se od pisanije ovde i od strahovi da ne ode u Novi Sad. Sad Lalat napusti Vosu, niko ni rec da napise, lele dal ce Rasta ode kuci, sta cemo mi jadni ako ode, itd, itd ... Jel to velicanstveni gospon Ivica uneo mir u nase redove ili nas je nasuprot tome oladio svojim dolaskom ?

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kad je Lalat pre mesec-dva, kad li bese vec, kao napustao Vojvodinu, ubismo se od pisanije ovde i od strahovi da ne ode u Novi Sad. Sad Lalat napusti Vosu, niko ni rec da napise, lele dal ce Rasta ode kuci, sta cemo mi jadni ako ode, itd, itd ... Jel to velicanstveni gospon Ivica uneo mir u nase redove ili nas je nasuprot tome oladio svojim dolaskom ?

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82.434.html:641236-%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BA-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8-%D0%92%D0%BE%D1%98%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D1%83

 

Од твог поста неће људи виде интервју председника на предходној страни... мис'им стварнооо...  :s_d:

Link to comment

 

sp-ivanovic_620x0.jpg

 

Mlad  strucnjak kazu u novostima. Dobro je, ja se uplasih da sam skasan ...

Link to comment

I odlicna vest za nas, deluje mi da je trener Ivanovic bio pola Napretka.

Не видим какве ово везе има са нама, главни наш проблем смо ми сами, ништа нам не сметају други клубови. Ако ми будемо играли к'о у последњих 6 кола сви остали могу комотно да буду и без тренера а нама опет не би било спаса...

Link to comment

 По мом мишљењу менаџери не могу да продају играче у иностранство. Они нису ту да воде политику једног клуба. Док сам на челу Радничког нећу дозволити да један менаџер има више од два играча, јер у супротном они постају главне газде у клубовима.

 

 

 

 

 

Odma da odjebu Baticu Ristica, nije po Ivicinoj meri

Link to comment

Која ли су то два појачања за која се већ сад зна?

 

Шта мислите, коме ће све од играча да литну краци због (не)квалитета?

Link to comment

Која ли су то два појачања за која се већ сад зна?

 

Шта мислите, коме ће све од играча да литну краци због (не)квалитета?

Jedan golman i jedan vezista ????????

Link to comment

Stefan Čupić je iz golmanske porodice....ćale mu je bio odličan golman, on i  mladji brat reprezentativci. Dve godine mladji od Acka Jovanovića....ako je on "pik" SD i Tončeva.....napraviće dobar posao. S obzirom da je za mizerne pare branio u Bačkoj, nadam se da bi u Nšu spojio  lepo i korisno. Nagadjam, a voleo bih da ga vidim na našem golu. Skroman dečko, a uvek koristi priliku da promoviše i Niš i Radnički, bez obzira na čijem golu je stajao....Krv nije voda....

 

Voleo bih da je on u pitanju.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1PW6lipzxqA&feature=youtu.be

Edited by Legenda
Link to comment

Prednost dolaska ili ti dovodjenja Cupica je ta sto je mlad i moze se zavaljati za neku kintu u narednom periodu (kao Acko).

 

Rece Toncev da je kada je bio prvi put u RN da je izdvojio svojih 250 hiljada € .

 

2 prava pojacanja pff ,samo da nam novi predsednik nije lak na recima kao Radan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...