Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Nemamo mi ko pojedini memoriju ko u kokoske, Nis ne zaboravlja ...

Da se razumemo, ja mu necu oprostiti igru dok je bio kod nas a ne odlazak iz kluba. Za odlazak mu fala ko bratu  :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jedino ako mu se postavi uslov da mora da se posveti iskljucivo omladincima.

 

Ovo oko stranaca me ni malo ne iznenadjuje. Jeftinije je dovesti nekog solidnog igraca iz neke zabiti nego juriti raznorazne Alivodice i njemu slicne iz nase lige.

Izgleda da uslovljavaju, u stampanom izdanju Zurnala ovaj tekst je duzi i pise da Lalatko otpada iz kombinacije jer je produzio ugovor sa Vosom...
Link to comment

Izgleda da uslovljavaju, u stampanom izdanju Zurnala ovaj tekst je duzi i pise da Lalatko otpada iz kombinacije jer je produzio ugovor sa Vosom...

Ostaje da se vidi da li će Milanu Rastavcu biti dozvoljeno da paralelno obavlja funkciju selektora "Orlića" i trenera niškog Radničkog, a ne treba smetnuti sa uma činjenicu da perspektivni trener ima i ponude iz inostranstva.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/slavoljub-muslin-izabrao-novog-selektora-orlica/138037

 

Ako mu dozvole da vodi klub pride, onda sam gotovo siguran da otpada inostranstvo i da ostaje u Radnicki.

Edited by Dali_man
Link to comment

Ma nek se Nusli-n napase malo,sto ne uslovljava drugog nekog,mozda igraju na to sto je Mimi dobar ko covek i odavno je u savezu.Kome smeta jak Radnicki?Eno ga tralalatovic, bozovic, beki...itd i ostali pa nek njih uslovljavaju?

Link to comment

Ma nek se Nusli-n napase malo,sto ne uslovljava drugog nekog,mozda igraju na to sto je Mimi dobar ko covek i odavno je u savezu.Kome smeta jak Radnicki?Eno ga tralalatovic, bozovic, beki...itd i ostali pa nek njih uslovljavaju?

Jos se ne zna da ga bilo ko uslovio oko bilo cega. To sto tzv. novinari pisu ne mora nista da znaci.

Link to comment

Још једном сва захвалност и похвале Раставцу за све што је урадио у Радничком за само једну и по сезону, али у исто време и он сам много дугује клубу због указане шансе коју је зналачки искористио и зато је сада, потпуно заслужено, постао цењен млади стручњак.

 

Ово сам написао да мој коментар не буде погрешно схваћен, а то је да ми се не допада ова игра са клубом и то што 3 дана пред почетак припрема ми и даље немамо његов јасан одговор да ли наставља да нас води и наредне сезоне или не...

 

Шта клубу вреди припрема, скаутинг играча, договарање око продаје и довођења играча када све то може да падне у воду тако што ће се одједном појавити неки други тренер са потпуно другачијом визијом и циљевима...? То је оно чега сам се највише и плашио, напокон се домогнемо каквог таквог континуитета и онда се све сруши у секунди. Ко ће да води припреме ако нам Раставац не буде тренер, да ли управа размишља о евентуалној замени?

 

А што се тиче Мрке и Апостоловића, велика је грешка продати их сада пре свега због њих самих. Писао сам недавно о томе а и сада исто мислим, отишли би негде као брдо талентованих клинаца који би се угасили и већ би сви заборавили на њих за неколико месеци. Колико Радничком требају они толико и њима треба Раднички, предстојећа сезона треба да буде њихова. Већ су до сада добили пуно простора за игру и сада треба да буду ти који ће бити једни од најбитнијих играча у тиму. На тај начин ће још више напредовати а онда на крају скледеће сезоне могу да оду у неки клуб са бољим статусом, са бољом платом, а што се Радничког тиче, и са бољом продајном ценом.

 

Лично не видим проблем да неки тренер води и млађу селекцију и клуб у исто време, није ми јасно то условљавање, и ту не мислим само на Раставца да не будем погрешно схваћен...

Link to comment

Ne bih se složio da ima pomaka u školi. Nije sve ni u stipendijama već i u tome kakve uslove pruža klub po pitanju treninga, trenera i takmičenja. Najbolja deca i dalje odlaze. Sledeći je Stojančić, koji je od igrača jedino što je ostalo, što vredi u toj generaciji u gradu uz Ilića iz Reala, koji isto odlazi u Bg. Škola Radničkog nema nikakvu moć, jer je najboljima trenutno prva opcija u gradu škola fudbala Real. U suprotnom odlaze iz grada. Generacija u koju su se kleli u Radničkom, generacija 03' je nedavno d tog Reala izgubila 9:0. Mnogo priče, malo rada. U generaciji 02' iz Niša 2 reprezentativca, oba iz Reala.

Uslovi treninga trenera i takmicenja?

Treniraju na svojim terenima , trenera ima dobrih kod nas( uz neke korekcije) . Ta prva opcija sto kazes je opcija samo do omladinaca.Real igra kvalitetnu ligu sa kadetima mi smo na zalost ispali.Po meni losim vodjenjem utakmica od strane trenera Kuzmanovica.Generacija 03 je odlicno vodjena ,odlicna ekipica , treba imati na umu da su to deca od 12-13 godina ,deca koja jos igraju razvojni fudbal ,koje je ive sezone odlicno vodio i ukomponovao trener Gmitrovic mislim da se preziva. Mladje kadete je odlicno selektovao i Antic.. Ali i kod nas kao i u reprenzetaciji trenjeri se menjaju kao na traci.Nije smak sveta ima trenera kod nas JAKO JAKO dobrih. Antic... Gmitrovic... Najdanovic .Real ce mozda i biti opcija nekoj nasoj deci u prelaznom periodu (iz kadetske generacije) ali ce i obrnuto iz omladinaca Reala Radnicki biti opcija nekima.

Link to comment

Uslovi treninga trenera i takmicenja?

Treniraju na svojim terenima , trenera ima dobrih kod nas( uz neke korekcije) . Ta prva opcija sto kazes je opcija samo do omladinaca.Real igra kvalitetnu ligu sa kadetima mi smo na zalost ispali.Po meni losim vodjenjem utakmica od strane trenera Kuzmanovica.Generacija 03 je odlicno vodjena ,odlicna ekipica , treba imati na umu da su to deca od 12-13 godina ,deca koja jos igraju razvojni fudbal ,koje je ive sezone odlicno vodio i ukomponovao trener Gmitrovic mislim da se preziva. Mladje kadete je odlicno selektovao i Antic.. Ali i kod nas kao i u reprenzetaciji trenjeri se menjaju kao na traci.Nije smak sveta ima trenera kod nas JAKO JAKO dobrih. Antic... Gmitrovic... Najdanovic .Real ce mozda i biti opcija nekoj nasoj deci u prelaznom periodu (iz kadetske generacije) ali ce i obrnuto iz omladinaca Reala Radnicki biti opcija nekima.

bold: Kuzmanović je preuzeo ekipu od Savića koji je u 17 utakmica osvojio samo 9 bodova. nakon toga, Kuzmanović je vodio 7 utakmica i osvojio 8 bodova i omogućena je borba i  šansa za opstanak. U medjuvremenu je Kuzmanović dobio neke odgovornije zadatke u klubu, a ekipu preuzeo Antić i izgubio 4 utakmice za redom i šanse za opstanak. U pretposlednjem kolu igrao kući sa Jagodinom nerešeno i pobedio u Kruševcu. Ne mislim da ikakvu odgovornost ima Antić, ali mislim da fijasko kadeta je isključivi proizvod ljudi koji su jednog nesposobnog nazovi trenera Savića postavili da vodi jednu važnu selekciju.

Dokle god se završava posao drugarima (u ovom slučaju da budu treneri), a  timove čine nečija deca, nema rezultata. Čast izuzecima, pojedincima.

Link to comment

Složio bih se sa Markom u potpunosti. Apsolutno u svemu.


@Gradina 

 Radnički kao najveći klub u regionu mora imati i najbolje trenere. To stvarno nije slučaj. Ne želim da mračim, trudim se da budem objektivan i realan. Više puta sam gledao trening Radničkog gde se 50 deteta nalaze na jednom terenu. To nikako nije pohvalno.
 ​Gmitrović je ok trener, međutim, ne volim kada se nešto predstavlja kako nije. Tu generaciju dižu u nebesa, a to nije realno. Tako je bilo i sa 2001. pa ih je Vojvodina spustila na zemlju. 
 
 

Link to comment

.Real ce mozda i biti opcija nekoj nasoj deci u prelaznom periodu (iz kadetske generacije) ali ce i obrnuto iz omladinaca Reala Radnicki biti opcija nekima.

S obzirom da su igraci Reala u velikom krugu zaobilazili Radnicki i "begali" u CZ,PFC i Cuku.

Bas cemo videti da li ce levi bek Ilic ostati u Nisu ili izabrati Zvezdu.

Eh da su u Radnicki ostali Fica Stankovic,Rangeliv,braca Ilici (ok,jedan je u Realu). Radnicki bi pevao,apro po oni su veci talenti od ovih nasih trenutno u klubu.

 

Jel ima neko u Partizanu 97-98-99-00 godiste,ili samo Zvezdin skauting radi ovde.

Link to comment

S obzirom da su igraci Reala u velikom krugu zaobilazili Radnicki i "begali" u CZ,PFC i Cuku.

Bas cemo videti da li ce levi bek Ilic ostati u Nisu ili izabrati Zvezdu.

Eh da su u Radnicki ostali Fica Stankovic,Rangeliv,braca Ilici (ok,jedan je u Realu). Radnicki bi pevao,apro po oni su veci talenti od ovih nasih trenutno u klubu.

 

Jel ima neko u Partizanu 97-98-99-00 godiste,ili samo Zvezdin skauting radi ovde.

97-mislim niko

​98 - Milan Stojanović bio u Partizanu, sada je u Radu. Prešao iz Nacionala

​99 - Lazar Nikolić, prešao iz Reala.

​00 - mislim niko

Link to comment

Svi bg klubovi ocigledno skupljaju sve sto vredi a nasi im se smeskaju za neku sicu.

​Naši im i pomažu svojim radom i ponašanjem.

Evo, jedan prost primer. Svaka ozbiljna škola fudbala ima plan rada i program rada.

Koja je najniža granica za upis i zašto ? Koji je plan razvoja baze ? Kako se vrše selekcije ? Kako se biraju treneri ? Da li svi rade po istom sistemu koji im je klub pripremio i očekuje od njih da to sprovode ? Zašto baš taj sistem ? .......ovo su neke osnovne stvari. Svaki direktor škole bi morao ko iz topa da odgovori na ova pitanja i da ima taj plan u kancelariji npr.

​To u Radničkom ne postoji.

 

Ne mislim da mračim, najiskrenije. Samo mislim da se bilo koji napredak postiže tako što prvo objektivno sagledaš svoje greške i propuste. Pogledaš svoje dvorište i šta u njemu nije kako treba. Mnogo toga treba da se ispravi, a kada bi se ispravilo Radnički bi stvarno bio na jednom ozbiljnom nivou. Trenutno nije na ozbiljnom nivou. Tako meni izgleda.

 

Link to comment

​Naši im i pomažu svojim radom i ponašanjem.

Evo, jedan prost primer. Svaka ozbiljna škola fudbala ima plan rada i program rada.

Koja je najniža granica za upis i zašto ? Koji je plan razvoja baze ? Kako se vrše selekcije ? Kako se biraju treneri ? Da li svi rade po istom sistemu koji im je klub pripremio i očekuje od njih da to sprovode ? Zašto baš taj sistem ? .......ovo su neke osnovne stvari. Svaki direktor škole bi morao ko iz topa da odgovori na ova pitanja i da ima taj plan u kancelariji npr.

​To u Radničkom ne postoji.

 

Ne mislim da mračim, najiskrenije. Samo mislim da se bilo koji napredak postiže tako što prvo objektivno sagledaš svoje greške i propuste. Pogledaš svoje dvorište i šta u njemu nije kako treba. Mnogo toga treba da se ispravi, a kada bi se ispravilo Radnički bi stvarno bio na jednom ozbiljnom nivou. Trenutno nije na ozbiljnom nivou. Tako meni izgleda.

 

 

ne bih da mracim sentenca koju sadrzi tvoj svaki drugi post  :lolol:  Svetlo nad Cairom  :lolol:

Link to comment

ne bih da mracim sentenca koju sadrzi tvoj svaki drugi post  :lolol:  Svetlo nad Cairom  :lolol:

​Samo neću da izgleda kao da sam neki drkadžija koji pljuje na sve redom :D uglavnom sam tako shvaćen :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...