Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Јако занимљива емисија, уживао сам док сам слушао. Заборавио сам колико волим радио...

 

Поражавајуће је како се деценијама ништа није променило у нашем фудбалу.

Link to comment

Klub koji je u blokadi treba da obesteti klub koji je u blokadi. Nacionalni park Srbija.

Kakav retardirani tekst. Nebitno je kako se zoves niti u koliko razlicitih banaka imas racun kad se sve vezuje za PIB na osnovu cega se prinudnom naplatom sve prazni. Kurir. De ga iskopa .......

Misilim da je blokiran račun zbo neplaćene stanarine za Prosinečkog...nije ni bitno. Iznos je zanemarljiv....

Link to comment

Kolko bese godisnje dobijamo pare od grada, ovo do sada ? Nesto mi se vrzma 65 meleona, dok po novom ne cemo dobiti vise od 25.

 

 Zato sto ce Radnik da dobije 163 istih od svoje opstine  :huh: . O kakvom usranom novom zakonu trabunjaju, verujem da je ovih 163.000.000 Surdulici 240% ukupnog izdvajanja za sport tamo.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Kolko bese godisnje dobijamo pare od grada, ovo do sada ? Nesto mi se vrzma 65 meleona, dok po novom ne cemo dobiti vise od 25.

 

 Zato sto ce Radnik da dobije 163 istih od svoje opstine  :huh: . O kakvom usranom novom zakonu trabunjaju, verujem da je ovih 163.000.000 Surdulici 240% ukupnog izdvajanja za sport tamo.

Šta mene briga koliko će Radnik da dobije, bitno je koliko će mi da dobijemo  :mad: ..i dal' na vrši pos'o... :happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...