Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Da li smem primetiti da su kola krenula nizbrdo kada je Rasta poceo da tura repstativca sa mesta levog beka na mesto uz Radosa, a onog sa centarsutem deckica iz 7 razreda OS na njegovo mesto. Naravno, uz redovne uplate minimalca svakih dva meseca u iznosu od 10 iljada mocnih dinara, sve je to leglo ko budali samar.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pa jebo profesionalnog fudbalera koji ne moz s 5 metra levom da posalje loptu u prazan gol. Fala mi za sve golove ove sezone, al on moz da bude u prvoj postavi samo onih klubova od kojih se ne ocekuje bog zna sta u prvenstvu. Svaki klub koji ima bilo kakvih ambicija nece da trpi ovakvog centarfora.

Potpisujem svaku rec.

 

Trebamo zavaljati Mrku i uzeti neku kintu na konto tih 7-8 golova koje je postigao.

 

Mima luta sa postavom previse.

Nisam siguran da li smo vezali 3 utakmice sa istom postavom. Ne moze tako.

 

Zamerka je i za Stankovica. Guranje levog beka na stopera pfff. Fora je sto u rezervi imamo 3 stopera.

 

Bajic- prosecan golman Super Lige. Mozda smo mi imali i nekih nerealnih ocekivanja od njega,jer smo imali pre njega Borijana i Acka.

 

Raul-standardan

 

Bulatovic-standardan

 

Stankovic- mislim da sam sve rekao gore

 

Radivojevic- neko ga voli neko pak ne.Mislim da dobro radi posao. Kada je dosao u klub,imao je par blistavih partija. Mozda nije toliko ifanzivan kao Darko Bulatovic,ali nzm meni je korektan

 

Reprezentativac- samo ona tekma protiv Vozdovca mu je bila vuau.

Ovako je klasican Super Liga igrac i nista vise.

 

Arsic- Drzao je vezni red. Agresivan,hitar,sutevi sa distance..Nisam ocekivao da ce pruziti ovakve partije. U potpunosti je nadmasio Djuricka,cak ga je svojim partijama pretekao

 

Caki- mozak

 

Aca © - Borac,gine ali je meni kapiten malo limitiran igrac (iskreno) . Kapa dole za sve godine provedene u klubu,ali iskreno sa njim ganjati Evropu..pfff

Nama treba krilo karakteristika S.Jovanovica,Alivodica...nije kapiten njihov kalibar.

 

-Mrka- rekao sam sve gore

 

Pavkov - ok je,ali moze i bolje

 

---------------------------------

 

Rezerve:

 

Mitrovic- prijatno iznanadjenje. Polivalentan igrac,ima njuha. Mng me podseca na Nemanju Maksimovica iz Astane.

 

Aleksa Jovanovic- videcemo

 

Krstic- videcemo

 

Apostolovic- prijatno me iznenadio u poslednjih mesec-2 .

 

Bez pojacanja nista.

Jedan stoper,2 krila,napadac.

Radujem se povratku Popare.

Imaceno fin centralni vezni red (Caki,Arsa,Popara,Toti)

Link to comment

Ја сам помињао ту могућност, нико ми није веровао.

 

Можете ли да замислите забезекнуте фаце на западној трибини када би се то десило? Шта ли би тек рекао градоначелник? Све и свему, уткмице ма Чаиру би биле много занимљивије у односу на последње 3-4...

Link to comment

Ја сам помињао ту могућност, нико ми није веровао.

 

Можете ли да замислите забезекнуте фаце на западној трибини када би се то десило? Шта ли би тек рекао градоначелник? Све и свему, уткмице ма Чаиру би биле много занимљивије у односу на последње 3-4...

 

pre ce Dule Vujosevic Cokiju na klupu no Lalat u Nis

Link to comment

Ljudi, kakve su ovo negativne poruke ka Rastavcu u poslednje vreme, pa da njega nema, ne bismo ni bili tu gde jesmo, nemojmo da budemo ko blizanci i da čim ne ide, krenemo da pljujemo po onima koji su nam biili do danas dobri.... 

Link to comment

Нико нема ништа против Раставца, ја бих лично желео да он води Раднички још минимум 2-3 сезоне. Само нисам сигуран колико Тончев дели мој ентузијазам...

 

Где нам је СД, нема га нигде од како је Тончев зајахао...!

Link to comment

Rusi otišli, Konovalov oprostio Radničkom 7000 evra.

Prozivka posle Božića, pripreme u Antaliji od 22 januara do 7 februara.

Poseta Mančester Sitiju pomerena za par dana.

 

"Најпре, промена руководеће структуре није извршена у баш најсрећнијем моменту по екипу и то нас је све битно “заљуљало”, јер играчи су више мислили на то шта нова гарнитура људи у управи доноси са собом и како ће се то одразити на њих, а мање су се концентрисали на терен и то је било видљдиво и у игри и у понашању. Друго, значајно погоршање терена и те како је утицало на наша издања, јер ми се трудимо да до гола долазимо тако што градимо игру, а то је у децембру било знатно теже него пре тога. На послетку, дешавале су нам се неуобичајено честе повреде које су утицале на то да не остваримо план у потпуности. Доста су кубурили Милош Живковић, Стојановић, Попара, Петровић, Петар Крстић који је таман ухватио залет и почео да стиче рутину, на крају и Апостоловић, баш у тренутку кад је проиграо и почео да проналази себе на терену. Због тога смо у финишу остали без свежине, јер због повреда није било довољно играча у ротацији"  - Mima Rastavac

 

 

Link to comment

Generale obezbedi jevropu i sebi premiju sad imas i vise nego velike sanse! Ja ne poznajem nijednog ljubitelja Radnickog koji tebe ne podrzava,tako da je pominjanje lalata na mesto Mime bolesno,toliko da se s tim sprdamo.Politicari su tu da maznu lovu a ti ucini maximum i za sebe i za nas koji te gledamo kao sveca preporoditelja naseg Radnickog.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...