Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mislim da je Rasta opet zeznuo i sa postavkom igre i sa izmenama.

 

E sad ne moze Rasta umesto Mrkica da pogodi praznu mrezu pa onako se ja ne zezam ni na malom fudbalu kad vodim 5 razlike a on covek u Superligi na 1-0 za nas....znao sam da stize kazna.

 

Ako je nesto vredno iz finisa ovog tuznog jesenjeg dela sezone, onda je to mali Mitrovic, to bih napisao i da nije dao gol danas.

Link to comment

 

Усраћемо се сад ових 6-7 кола пред паузу...

Ето, још једном да се цитирам. Немам шта друго паметно да додам...

Link to comment

Jesen 2015/2016  22   8   8   6   19:15    32

Jesen 2016/2017  21   8   6   7   26:26    30

 

 

Kukasmo i tada da smo prosipali iljado bodova pa nas jedna stativa zadnje kolo play-offa odvoji od Evropu. 

 

Ето, још једном да се цитирам. Немам шта друго паметно да додам...

 

Oces u solju da mi gledis ?

Link to comment

Jesen 2015/2016  22   8   8   6   19:15    32

Jesen 2016/2017  21   8   6   7   26:26    30

 

 

Kukasmo i tada da smo prosipali iljado bodova pa nas jedna stativa zadnje kolo play-offa odvoji od Evropu. 

 

Nas precednik rece u Evropu za dve godine.

Link to comment

Tim mirnije mozemo gledati igru i tabelu ondak ;)

Zbog rabote, na zalost (ili na srecu) nisam gledao ovo Mrkino remek delo od danas, tako da sam vec mirnji neg sto bi bio da sam gledao uzivo. 

Edited by Dali_man
Link to comment

giphy.gif

:nobles:

Pa jebo profesionalnog fudbalera koji ne moz s 5 metra levom da posalje loptu u prazan gol. Fala mi za sve golove ove sezone, al on moz da bude u prvoj postavi samo onih klubova od kojih se ne ocekuje bog zna sta u prvenstvu. Svaki klub koji ima bilo kakvih ambicija nece da trpi ovakvog centarfora.

Link to comment

Pa jebo profesionalnog fudbalera koji ne moz s 5 metra levom da posalje loptu u prazan gol. Fala mi za sve golove ove sezone, al on moz da bude u prvoj postavi samo onih klubova od kojih se ne ocekuje bog zna sta u prvenstvu. Svaki klub koji ima bilo kakvih ambicija nece da trpi ovakvog centarfora.

 

Sto duze posmatram ovaj potez, postaje mi smesniji, da ne kazem debilniji. Mislim stvarno jbt  ....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...