Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

da sad videh. u glavi mi bio mostar

 

e

kad ste prešli na ove sad dresove crveno bele? i što bre?

Boje Radničkog, kao i što grb izgleda, jesu crveno-bele. Medjutim, ja, od kad znam za sebe, i od kada sam počeo da se majem po stadioni, Radnički je igrao u beli dresovi. U Kupu UEFA smo igrali u plavim- plavo-belim, belo-plavim...tek kasnije smo nešto "pocrveneli".

 

radnicki-nis-hsv1982_F.jpg

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

uh hsv. sećam se te tekme. imao sam neku suludu temperaturu i nisam išao u školu pa sam mogao da gledam jer se valjda igrala u po bela dana, a i keva mi je iz tih krajeva pa smo kao porodično navijali za radnički.

 

naravno samo tada

:fantom:

Link to comment

uh hsv. sećam se te tekme. imao sam neku suludu temperaturu i nisam išao u školu pa sam mogao da gledam jer se valjda igrala u po bela dana, a i keva mi je iz tih krajeva pa smo kao porodično navijali za radnički.

 

naravno samo tada

:fantom:

Utakmica se igrala od 13,00...nismo imali reflektore tada... (ev.13,30)

 

 

 

Link to comment

uh hsv. sećam se te tekme. imao sam neku suludu temperaturu i nisam išao u školu pa sam mogao da gledam jer se valjda igrala u po bela dana, a i keva mi je iz tih krajeva pa smo kao porodično navijali za radnički.

 

naravno samo tada

:fantom:

Naravno dok te nisu sistemski otrovali :)

Kruzi prica medju starijima da su ljudi iz bg ranih i sredinom '80 tih na banjici navijali za Radnicki,a ne za Rad jer su naravno po difoltu navijali za jednog od dva znas vec koja kluba. :fantom:

Link to comment

Kod nas je u prvom mandatu bio upamcen po dvojici argentinaca koje je doveo tada, koji su na kraju zavrsili u Car konstantinu, tj Srpskoj ligi istok...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

@ Simović u magli :)

 

11208634_1168597659835956_66399186834555

 

sedamdesetih

 

a ovo je kad je Radnički bio jesenji prvak 1973/74...ko će pohvatati boje ??  pet ljudi osam mišljenja..

 

10393969_315169412004282_663496391517022

Edited by Legenda
Link to comment

"Nemam pravo da se kao predsednik Radničkog igram s emocijama ljudi koji vole taj klub. Zvezda je moj klub, njen sam navijač od malih nogu, ali sam i rođeni Nišlija. Emocije rade, međutim, ja radim svoj posao. Igračima sam već podelio premije za meč sa Zvezdom, pare su im legle na račun", rekao je Ivica Tončev za "Informer"

http://mondo.rs/a963739/Sport/Fudbal/Ivica-Toncev-predsednik-FK-Radnicki-Nis.html

Link to comment

Како ови наши играју у последње време и курве да им доведу уз премије тешко ће нешто да се промени  :cry:

Link to comment

Пре ће да буде да Аца и Мрка играју на супротним позицијама, ал' што кажеш, ко зна ко ће уствари и да игра  :fantom:

 

Не знам од кога више страхујем, Станковић или Радивојевић  :cry:  Мада ту је Бајић који ће или да се залепи на линију или да глуми Игиту и да дрибла на пола терена  :isuse:

Link to comment

Пре ће да буде да Аца и Мрка играју на супротним позицијама, ал' што кажеш, ко зна ко ће уствари и да игра  :fantom:

 

Не знам од кога више страхујем, Станковић или Радивојевић  :cry:  Мада ту је Бајић који ће или да се залепи на линију или да глуми Игиту и да дрибла на пола терена  :isuse:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...