Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Umesto da prodamo ova par igraca i da stabilizujemo klub bar do leta to ce da uradi Toncev i sa tim parama da mase. Ako treba da dodje a nije postavljen od strane grada treba da iznese program i treba da kaze koliko ce odmah da ulozi a koliko namerava da ulaze na dalje. Sve to treba da bude transparentno i da moze da se nadgleda a ne da uzme novac od prodaje igraca i hvali se kako je on ulozio toliko i toliko... To mogu i ja samo mi treba politicka podrska :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Umesto da prodamo ova par igraca i da stabilizujemo klub bar do leta to ce da uradi Toncev i sa tim parama da mase. Ako treba da dodje a nije postavljen od strane grada treba da iznese program i treba da kaze koliko ce odmah da ulozi a koliko namerava da ulaze na dalje. Sve to treba da bude transparentno i da moze da se nadgleda a ne da uzme novac od prodaje igraca i hvali se kako je on ulozio toliko i toliko... To mogu i ja samo mi treba politicka podrska :D

 

Ulozice covek autoritet, ugled i sportsko znanje. Malo li je ...... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:frust:  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:  :frust:

Link to comment

 

 

  • Znate, moj apel za podrškom odnosio se na sve koji vole Radnički. Jer, kad postane teško, ljudi su skloni tome da odustaju. Ni ja ni igrači u momentima kada je teško sigurno nećemo odustati. Iz tog stava imam uporište da tražim nastavak podrške i da nastavimo da zajedno vodimo Radnički u željenom smeru Što se uprave kluba tiče, najava određenih pomeranja definitvno utiču na nas u smislu da nama treba nešto da se desi u bližoj perspektivi, nešto izvesno… Odnosno, da se iz neizvesnog što pre prevedemo u izvesno, jer svi smo tu pre svega zbog rezultata Radničkog – rekao je trener Nišlija i potvrdio informaciju da je, i pored poraza od Spartaka, u svlačionici podeljena premija u iznosu od 250.000 dinara, ne navodeći ko ju je donirao.

http://fkradnickinis.rs/rastavac-svi-da-se-stavimo-u-sluzbu-radnickog/

 

Bojzi dao ostavku

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ko su menadzeri Arse, Mrke i Apostola?

Apostoloviću Batica Ristić, Mrkiću, Mrka stariji, (ako se nešto nije u međuvremenu promenilo), a Arsiću Marko Pantelić. 

Link to comment

Много смо распад, бежимо 8 бодова од плеј аут линије али брзо ћемо ми то смањити...

Link to comment

Ljudi kriminalna igra u odbrani.... i po meni prva ozbiljna greska Rastavca, na poluvremenu je zamenio Radivojevica, a na levog beka prebacio Stankovica koji totalno nije bio u ovoj utakmici, i za bar 2 od 3 gola je krivac...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Bedara, okrenuli smo na salu danas na tribini, sta drugo... Rastavac za dve godine pravi tri nova tima, dolazi treci, novi, stari  predsednik, koji najavljuje Evropu za dve godine iako se mi borimo vec trecu sezonu za nju, dvaput nam je izmakla za po bod-dva. Novi predsednik je surdulicki Bugarin, tri godine na celu Zvezde i s njim na celu mi idemo na Marakanu, Napredak je na mestu koje vodi u Evropu... Meni je ovo klasicno jebanje u mozak.  :whistle:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...