Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Na danasnji dan,u Nišu,rodjen je jedan od najvecih beogradjana Dusko Radovic....

Na Dan Republike.... :)

 

"Ulažite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate. Ulaganje u glavu je dugoročno i neizvesno." - Duško Radović :)

Link to comment

Na Dan Republike.... :)

 

"Ulažite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate. Ulaganje u glavu je dugoročno i neizvesno." - Duško Radović :)

Verujem ti :fantom::isuse:
Link to comment

Zamalo da mi ovo promakne...a danas se Toma potpisao i podvukao.

 

POGLED SA ČAIRA: Trn u zdravu nogu
 
29 novembar
Kome je i zašto palo na pamet da usred sezone i u naletu borbi takmičarske ekipe za plasman u plej-of nudi Radnički na upravljanje drugome, iako klub sa Čaira ima regularno, ma koliko da je nesposobno, rukovodstvo?
FOTO: V. Marković
PIŠE: Toma Todorović
 
Nema mira u Nišu. Dešavanja oko Radničkog i „kadroviranja” pojedinih velikih dušebrižnika i samoproglašenih sportskih radnika, među kojima su mnogi gradski funkcioneri koji sebe smatraju bogomdanim, željni da vedre i oblače i u niškom fudbalu, značajno su se odrazila na atmosferu u ekipi sa Čaira.
 
Već se primetilo da se nemir sredinom prethodne sedmice uselio i među igrače i kod ljudi u uspešnom stručnom štabu Milana Rastavca, koji je, to niko ne može da negira, doveo Radnički do neočekivano dobrih rezultata u prethodnih skoro dve godine, ali i vrhunskih plasmana na tabeli Super lige prošle i ove godine.
 
Kome je i zašto palo na pamet da usred sezone i u naletu borbi takmičarske ekipe za plasman u plej-of nudi Radnički na upravljanje drugome, iako klub sa Čaira ima regularno, ma koliko da je nesposobno, rukovodstvo?
 
Zar taj neko, a zna se ko je i ne zaslužuje ni da se pomene, nije mogao da sačeka kraj jesenje sezone, pa da onda sam i sa kandidatima sa kojim pregovara „spašava” niški klub?
 
Fakat je da taj „neko” nije „u tesnu cipelu ubacio kamenčić da ga žulja”, već je „zabio veliki trn u zdravu nogu” niškom Radničkom.
 
Prst na čelo moraju da stave i svi koji su tom „ nekom” dali ovlašćenja i koji su zajedno sa njim opasno zaljuljali niški fudbalski brod.
 
Klub nije njihov, klub je gradski. A oni, iako su gradski funkcioneri, nemaju pravo da Radnički svojataju kao da im je dedovina i kao da im je renomirani „Real sa Nišave” lično vlasništvo. To do sada niko nije radio, ne mogu ni oni.

 

 

Edited by Legenda
Link to comment

Bolji smo, agresivni kao sa pocetka sezone. Rad imao dve prinudne izmene, jedna je Batez za drugog ne znam ko je.

Oni tri zuta mi jedan i to dobi Aca u cetrdeset drugom minutu.

Ako zadrzimo ovaj tempo u drugom mislim da mozemo mnogo cemu da se nadamo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Bolji smo, agresivni kao sa pocetka sezone. Rad imao dve prinudne izmene, jedna je Batez za drugog ne znam ko je.

Oni tri zuta mi jedan i to dobi Aca u cetrdeset drugom minutu.

Ako zadrzimo ovaj tempo u drugom mislim da mozemo mnogo cemu da se nadamo.

Fakat je da smo bolji.

Vidimo da je publika svuda ista, samo su psovke različite...ove prestoničke pogospodske od naše ;)

Prvi je bio povredjen Obradović, a zatim Bates....

Link to comment

Једини је проблем што смо и од Спартака били агресивнији, имали више шански а на крају...  :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...