Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ponovicu, samarati ga 3 puta dnevno, neverovatno koliko iritantan igrac... Bolje sto nisam bio na stadionu ako je to sto pevac napisa stvarno uradio!? 

 

Sta god publika komentarisala, psovala, ili sta vec, profesionalac si i moras to da ne cujes ili da se pravis da ne cujes.... stvarno je dobro i prosao onda...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ponovicu, samarati ga 3 puta dnevno, neverovatno koliko iritantan igrac... Bolje sto nisam bio na stadionu ako je to sto pevac napisa stvarno uradio!?

 

Sta god publika komentarisala, psovala, ili sta vec, profesionalac si i moras to da ne cujes ili da se pravis da ne cujes.... stvarno je dobro i prosao onda...

Jel sanjam da postoji drugacije misljenje????? Sve stoji ali ako ima profy ugovor ne sme da se spusta na nivo psovanja iz publike,ako je ko babovic...onda je to minus za njega u karijeri
Link to comment

Previse on minusa ima, dovoljno mi je bilo jedno poluvreme protiv Sutjeske u Brusu da ga pogledam na prijateljskoj kad smo bili letos na pripremama i sve mi je bilo jasno, na zalost nisam se prevario....

Link to comment

Sve u svemu, sad je rutavo i mi mozemo jedino da im damo podrsku. A daj Boze da ostvarimo cilj za ovu sezonu, taj dugo cekani iskorak. I pored krize imamo realne izglede u toj borbi.

Link to comment

Ajde ne jedite prokislu sarmu, decko malo da se sredi i bice tip-top. Nije ni prvi ni poslednji sa takvim karakterom i sve ce to godine da ispeglaju. Ako ne, bice na obostranu zalost.

Da ponovi partiju kao protiv Cuke u prvom kolu i svi ce da ga vole. Takva smo ti mi publika. Ne bih rekao razmazeni jer nije imao ko da nas razmazi ali smo karakterno balavi. Nema veze da li neko ima trideset, dvadeset pet ili petnaest godina, nas navijac ce da mu servira redovnu porciju punu govana samo li mu stane na zulj i na najvecu zalost taj navijac uopste nije balav. To odslikava kakvi smo mi kao navijaci pa je pitanje sa kojim pravom nekoga kritikujemo ?!?!?!?!

Pored ostalog Zivkovic je mislim po prvi put igrao na levu stranu.

Inace za poraz nije kriv on vec ceo tim jer nije bilo trcanja koje nas je krasilo na startu sezone. Tu vidim najveci problem jer niko od njih nije zaboravio da igra fudbal. Gosti su nam pokazali kako se bori za klub. Zasluzena pobeda.

Takodje jedan od najgorih sudija koji je sudio tj sudijski par. Jedna greska, dve, tri pa sve razmisljam ok greske su sastavni deo zivota a kamo li jedne utakmice. Onda dodje peta, sesta, sedma... i pocinjem da pizdim i da se nerviram. Ni jednog trenutka nisam pomislio na neko namestanje ali je sudija (sud. par) toliko bio los da sam imao utisak da je jedini postojao na terenu.

Link to comment

Za ove sa free antivirusima...

 

 

 

ЖИВКОВИЋ: НАВИЈАЧИ ИЗВИНИТЕ!Screenshot_3-809x400.png
У суботу смо поражени од Спартака (0:1), а услед незадовољства резултатом свих оних којима је Раднички у срцу, десила се и једна непримерена реакција. Душан Живковић, 20-годишњи фудбалер нашег тима, непристојном гестикулацијом је реаговао на критике са трибина након меча.

Дан после, након што је глава „охлађена“, Душан је схватио да је погрешио. Много је погрешио. Ма колико да је био фрустриран, није смео онако да реагује. Живковић истиче да је захвалан Радничком на указаном поверењу, као и навијачима на подршци у досадашњем току сезоне. Не тражи алиби, зна да је погрешио, али додаје да су му дешавања након меча тешко пала. Схватио је грешку, напомиње да у будућности себи неће дозволити да понови сличан испад и моли навијаче за опрост.

  • Желим да изразим дубоко жаљење због поступака након меча. Навијачи су нас увек подржавали, били су уз нас и када је било тешко и када је било разлога да се заједно радујемо. Утакмицу са Спартаком желим што пре да заборавим, а повици са трибина су из мене извукли оно најгоре. Још једном, жао ми је и надам се да ћу  у наредном периоду пружити игре какве се очекују од мене. Опростите ми и надам се да ћемо заједно да се радујемо победи на Бањици – каже Живковић за званични сајт Радничког.

 

Link to comment

Kakva mučna podmetnuta izjava Živkovića

 

Mora dečko ni kriv ni dužan da se izvinjava manijacima koji ga vređaju. Koji kod kuće i na poslu ne smeju da pisnu, pa leče komplekse ne stadionu

Link to comment

Ponovicu, samarati ga 3 puta dnevno, neverovatno koliko iritantan igrac... Bolje sto nisam bio na stadionu ako je to sto pevac napisa stvarno uradio!? 

 

Sta god publika komentarisala, psovala, ili sta vec, profesionalac si i moras to da ne cujes ili da se pravis da ne cujes.... stvarno je dobro i prosao onda...

Uvek sam za to da kada igraju dobro dobiju aplauze, kada igraju lose dobiju zvizduke. Jbg, igraju za 10x vecu platu od mene, iako je moj posao visestruko korisniji za drustvo nego njihovo to sto sutnu loptu pa trce po nju. Oni su tu da me zabave za sve pare, zato su placeni, ima da trpe zvizduke ako zasluze. Ali bi, takodje, onu stoku iskompleksiranu koja se prazni vredjajuci igrace dozivotno udaljio sa utakmica. Nek tako vredjaju kuci svoje roditelje, zenu, decu, ako imaju tolka muda. 

Link to comment

Dali, nisu problem zvižduci. Problem je psovanje majke, oca, cele familije sve do trećeg kolena. Ono, izgubiš meč, znaš da si izgubio, snosiš deo krivice, dovoljno si i sam nervozan bez toga da ti neko psuje porodicu... iskreno verujem da više neće da mu se ponovi... ali se slažem sa tobom da postoji mali deo ljudi koji jedva čekaju neki kiks da se najebu keve našim igračima... 

Link to comment

Dali, nisu problem zvižduci. Problem je psovanje majke, oca, cele familije sve do trećeg kolena. Ono, izgubiš meč, znaš da si izgubio, snosiš deo krivice, dovoljno si i sam nervozan bez toga da ti neko psuje porodicu... iskreno verujem da više neće da mu se ponovi... ali se slažem sa tobom da postoji mali deo ljudi koji jedva čekaju neki kiks da se najebu keve našim igračima... 

Ja upravo o tome pricam. I nije samo on bio "na tapetu", na zalost. Utakmica ko utakmica, mi svoje sanse nismo iskoristili, oni svoju jednu jesu i to je to.

Link to comment

Vodi miljenika kuci

Dobro druze ja stvarno ne znam sta ti imas protiv mene.

Ovo jajarsko ponasanje (ovo nisam napisao da bih te uvredio) prema meni,tvoja prozivanja i neki iz tebi znanih razloga animozitet mi nisu jasni.

Ne zelim da nekim reciprocitetom tebi uzvracam uvredama ili prepirkom,jer ne zelim i nikuda ne bi dovelo.

Ja o tebi nisam imao nikakvo lose misljenje niti sam ti pisao i odgovarao drsko ili sa nekim podcenjivanjem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...