Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Pobedise Pioniri i izborise zavrsnicu u Kragujevac za prvaka drzave. Bravo i respekt za odigranu sezonu 34 kola 29 pobeda 3 neresena rezultata i samo jedan poraz.BRAVO...Generacija ubojita sa neverovatnom gol razlikom .Sledi im utakmica za finale sa Vojvodinom u subotu u Kragujevcu .Steta sto ova generacija sledece sezone ne moze da se takmici u kvalitetnoj ligi

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nisam znao da su Popara i Brzi bili u istoj generaciji u omladincima PFC. + nisam znao da je Popara bio kapiten omladinaca Pfc.

Citao u Zurnalu.

 

Mozda je dobar igrac najbolji strelac PLS sa 15 golova + igra u veznom redu,nije napadac.Zove se cinimi se Nenad.

 

Neca Radonjic produzio pozajmicu sa Cukom.

Link to comment

Ja sam ipak za nekog proverenog golmana koji bi doneo kvalitet. Konovalovu dati sansu pa ako je iskoristi ok ako ne moramo da imamo nekog pouzdanog golmana jer nas oni pored ostalog dve godine vade iz bule. Prvo Borjan pa Aca.

Znaci Aleksic ... :D    Nije se nesto nabranio u Kaloniju, ispali iz lige i verovatno ce traziti klub da se vrati u zivot. Iz te ekipe ugovori isticu i Mikicu i Blazicu. Mislim ovo je kao napomena...

 

http://www.transfermarkt.com/branimir-aleksic/profil/spieler/115860

Link to comment

Pobedise Pioniri i izborise zavrsnicu u Kragujevac za prvaka drzave. Bravo i respekt za odigranu sezonu 34 kola 29 pobeda 3 neresena rezultata i samo jedan poraz.BRAVO...Generacija ubojita sa neverovatnom gol razlikom .Sledi im utakmica za finale sa Vojvodinom u subotu u Kragujevcu .Steta sto ova generacija sledece sezone ne moze da se takmici u kvalitetnoj ligi

30 pobeda ;)
Link to comment

Ne ocekujem nesto puno pojacanja, 5 - 6 otprilike tako nesto. Spic, sredina, golman, neko da pravi konkurenciju u odbrani... Verujem i da ce taktika da nam opet zavisi od snage tima, nece Rasta da se kocka ako proceni da nema dovoljno kvaliteta za ofanzivniji fudbal, znaci opet sve krece iz odbrane, s tim sto s razigranim Mrkom i bar jednim veznim to mnogo bolje izgleda. Dati sansu Konovalovu, Rasta ako ostane nastavice sa predanim radom i nastavice se napredovanje igraca. Resavanje problema kreativnosti u vezi, da izmislimo nekog ko ce umeti da primi loptu i krene ka napred da to bude opasno po gol. Krila, centarsutevi, prekidi, sve ostaje isto. I resavanje problema kad nas pritisnu s nekim presingom tipa Vojvodina gde ne znamo sta cemo i gubimo se.

Edited by W.F.C.
Link to comment

WFC.. Mozda ce zvucati smesno,ali taj tip igraca u vezi po meni je Igor Burzanovic.

Mozda je samo problem godine (31) mada je mladji od Cakia 2-3god.

Link to comment

WFC.. Mozda ce zvucati smesno,ali taj tip igraca u vezi po meni je Igor Burzanovic.

Mozda je samo problem godine (31) mada je mladji od Cakia 2-3god.

Burzanovic je odlican za nasu ligu ali imao koliko se secam problem sa kondicijom i plucima, ako se dobro secam. Inace paker, potez igrac i sigurno nece ispod pet, sest hiljada ojra. Uz Cakija da dele minutazu bi bio mozda i idealan. Da ne pricam napamet ali mislim da je dobar ali preskup. Rasta bi napravio od njega vec nesto...

Link to comment

Pobedise Pioniri i izborise zavrsnicu u Kragujevac za prvaka drzave. Bravo i respekt za odigranu sezonu 34 kola 29 pobeda 3 neresena rezultata i samo jedan poraz.BRAVO...Generacija ubojita sa neverovatnom gol razlikom .Sledi im utakmica za finale sa Vojvodinom u subotu u Kragujevcu .Steta sto ova generacija sledece sezone ne moze da se takmici u kvalitetnoj ligi

A da li moze generacija iznad njih da igra kvalitetnu ligu ? Ako su toliko talentovana deca mozda da se par najtalentovanijih prebace sa generacijom starijom godinu dana, ako nije mnogo velika razlika u tom uzrastu ???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Burzanovic je odlican za nasu ligu ali imao koliko se secam problem sa kondicijom i plucima, ako se dobro secam. Inace paker, potez igrac i sigurno nece ispod pet, sest hiljada ojra. Uz Cakija da dele minutazu bi bio mozda i idealan. Da ne pricam napamet ali mislim da je dobar ali preskup. Rasta bi napravio od njega vec nesto...

Pa sad igra u Buducnost PG...mislim da mu je bolje da igra po nasim livadama,a ne njihovim.

 

Ovo je samo spisak lepih zelja.

Link to comment

Pa sad igra u Buducnost PG...mislim da mu je bolje da igra po nasim livadama,a ne njihovim.

 

Ovo je samo spisak lepih zelja.

Kad  pogledam zadnje pet godine i vise gde je igrao i kolko mozda je macka u dzaku ????

 

Prolaze dani i po svemu sudeci nece nista biti pre ponedeljka, utorka. Onda bi trebalo obavestenje prvo o Rasti pa onda i o pojacanjima. Jedina tu malo po meni glupa situacija je sto izgleda da svi cekaju Rastin ostanak pa da potpisu ugovore. Ako nas Rasta zezne u ponedeljak, utorak ima da pravimo tim od nule i ima da dolaze igraci i kada pocne prvenstvo. Nadam se da uprava ima spremnu zamenu i za trenera koji ce odmah da uskoci i koji ce biti upoznat sa situacijom inace nam se ne pise dobro ako Rasta ode. Nadam se ...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

A da li moze generacija iznad njih da igra kvalitetnu ligu ? Ako su toliko talentovana deca mozda da se par najtalentovanijih prebace sa generacijom starijom godinu dana, ako nije mnogo velika razlika u tom uzrastu ???

Tesko kadeti su prokockali sanse , mada ko zna mozda neko istupi pa nam se ukaze prilika...Sto bi bilo dobro. Inace lani su dvojiica iz generacije 2001 nastupali redovno za ove starije ( za 2000 ) ove sezone je nastupao u starijoj generaciji swmo golman iz 2001. Ima jos par koji bi mogli da igraju za starije. Ova dva decaka su vec od aprila pocela da treniraju i sa prvim timom ..golman Ilic Stefan i vezni Stojancic Ilija tako da ako nastave sa marljivim radom stasace iz skole u prvi tim veoma uskoro.Ima jos extra dece ako nam ih ne odvedu hostapleri ,za par godina imacemo plejadu igraca iz sopstvene skole

Link to comment

Tesko kadeti su prokockali sanse , mada ko zna mozda neko istupi pa nam se ukaze prilika...Sto bi bilo dobro. Inace lani su dvojiica iz generacije 2001 nastupali redovno za ove starije ( za 2000 ) ove sezone je nastupao u starijoj generaciji swmo golman iz 2001. Ima jos par koji bi mogli da igraju za starije. Ova dva decaka su vec od aprila pocela da treniraju i sa prvim timom ..golman Ilic Stefan i vezni Stojancic Ilija tako da ako nastave sa marljivim radom stasace iz skole u prvi tim veoma uskoro.Ima jos extra dece ako nam ih ne odvedu hostapleri ,za par godina imacemo plejadu igraca iz sopstvene skole

00 godiste koliko su klinci toliko i ne.

Evo Vlahovic je jedan primer..Mada je on TOP x 10 talenat,ali ipak...

 

Trebalo bi 3 igraca iz generacije 00 i 3 iz generacije 01 da obavezemo tim nekim stipendiskim ugovorom od 300-350€.

To je kao plata 2 prvotimaca..

 

Mada moramo da pazimo da nam ne cape Aleksu Jovanovica i onog stopera 98 Stevankovic (cinimi se).

 

Ako Trifunovic ode u Vosu,to ce biti jedan od 10000 razloga sto cu vise mrzeti Vosu xaxa

 

Andrija Lukovic dolazi u Zvezdu,pa po meni se tu zatvaraju vrata Avramovskog.

Nek to bude neki signal upravi ako" moze da reaguje.

 

Da li zna neko da li se nastavlja praksa skautiranja mladih igraca po jugu Srbije ?

Link to comment

00 godiste koliko su klinci toliko i ne.

Evo Vlahovic je jedan primer..Mada je on TOP x 10 talenat,ali ipak...

Trebalo bi 3 igraca iz generacije 00 i 3 iz generacije 01 da obavezemo tim nekim stipendiskim ugovorom od 300-350€.

To je kao plata 2 prvotimaca..

Mada moramo da pazimo da nam ne cape Aleksu Jovanovica i onog stopera 98 Stevankovic (cinimi se).

Ako Trifunovic ode u Vosu,to ce biti jedan od 10000 razloga sto cu vise mrzeti Vosu xaxa

Andrija Lukovic dolazi u Zvezdu,pa po meni se tu zatvaraju vrata Avramovskog.

Nek to bude neki signal upravi ako" moze da reaguje.

 

Da li zna neko da li se nastavlja praksa skautiranja mladih igraca po jugu Srbije ?

Mnogo je kume za nas klub i siromasni jug mada je i to malo koliko iz glavnog nam grada placaju nase koje odvedu. Klub treba po meni u svakoj generaciji da ima po par talenata , jer objektivno nas grad je odmah posle glavnog nam grada, rame uz rame sa Vosom.Imamo i veliku regiju.Mislim da je region RIS-a najveci.Decu talentovanu osloboditi clanarine ,grad ukljuciti da grad da te stipendije ma kako bile simbolicne jer nadam se da ima razumevanja i od strane dece i njihovih roditelja.Na kraju krajeva dete koje je nase,koje je iz nase skole kad zaigra dodju mu svi njegovi da ga gledaju ,rodjaci ,drugari iz osnovne,iz srednje ,a ono koje ode ko ce da ga gleda osim roditelja . Samim tim klub dobija i na masovnosti publike.Skauting se radi i treba da se radi.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...