Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jel zene?

 

Ма јок, тртише се неки мушки, надам се да ћу наватам и неке жене сутра. У тренутној ситуацији битно да је неко дупе у питању, ви'ш да ништа не иде како треба па дај шта даш  :isuse:

Link to comment

Inače ovo nije "Tončev gradnja"...

 

Braca Toncev drze Toncev gradnju.

Tata u tom poslu je Novica,predsednik opstine Surdulica.

A bracika je bio savetnik Ivice Dacica.

 

Usli su sa kapitalom u Nis. Kupili od Srbe Ilica Grand hotel,kupili na TUDJE ime motel Nais. Pre toga sazidali pola Durlana.

 

Vrvt ce da se uvali u fotelju da se omasti od kojeg transvera,kada se u Zvezdi nije ovajdio. Sig ce sa bracikom potegnuti da prave zapadnu tribinu. Naravno glavni izvodjac radova Toncev gradnja.

Koliko sam cuo investicija vredna 4 miliona € . ps pcele jurisaju na med

Link to comment

Savetnik Dacica za bezbednost, tako nesto, pri MUP ili kako mu se zbvala ta funkcija vec... Kadar od poverenja... Bas bedara ce bude, jos ako pocnemo da zbrinjavamo Zvezdine kadrove, funkcionere, trenere, propale igrace... A i sama vest je pustena onako ciganski, ko probni balon. Ce vidimo sta ce se zbude.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Braca Toncev drze Toncev gradnju.

Tata u tom poslu je Novica,predsednik opstine Surdulica.

A bracika je bio savetnik Ivice Dacica.

 

Usli su sa kapitalom u Nis. Kupili od Srbe Ilica Grand hotel,kupili na TUDJE ime motel Nais. Pre toga sazidali pola Durlana.

 

Vrvt ce da se uvali u fotelju da se omasti od kojeg transvera,kada se u Zvezdi nije ovajdio. Sig ce sa bracikom potegnuti da prave zapadnu tribinu. Naravno glavni izvodjac radova Toncev gradnja.

Koliko sam cuo investicija vredna 4 miliona € . ps pcele jurisaju na med

Hotel su dobili sudskim putem jel Srba nije hteo da plati,a za Nais nisam siguran al mislim da je slicna prica.

Link to comment

Hotel su dobili sudskim putem jel Srba nije hteo da plati,a za Nais nisam siguran al mislim da je slicna prica.

Prvi sudskim putem,drugi na licitaciji.

 

Problem je taj sto je on SPS... Realno da nece moci da nam zbog toga srediti nekog sponzora. Koji ce SNSovac da im pomogne,pitam se.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...