Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

А и ја будала понадао се да ће неко да нам дође. Значи мора да се попуњавају оне рупе о којима не сме да се прича...

 

Надам се само да тај списак који нас чека неће бити подугачак и да ће неке паре да капну. Штета је да било ко оде али је свима јасно да је Мрка на врху тог списка.

Brt nema sta da se mozga.. Pored Mrke su kandidati Raul i Bulatovic... Posto su starosedeoci.

Za kapitena ne verujem

Link to comment

Merošina... vau... , Postoje neka ozbiljna interesovanja za igrače, a mislim da će nas stabilizovati dobrano, ali Bulat i Raul nisu na ni na sredini spiska, a kamo li najrealniji kandidati za prodaju :)  

Link to comment

Merošina... vau... , Postoje neka ozbiljna interesovanja za igrače, a mislim da će nas stabilizovati dobrano, ali Bulat i Raul nisu na ni na sredini spiska, a kamo li najrealniji kandidati za prodaju :)

Mrkic kao no1, nazalost verovatno i Arsic..., niko drugi mi ne pada na pamet. I nadam se da samo u obzir dolaze inostrani klubovi, domaci em ocajno placaju em pojacavas konkurenciju...

Link to comment

Мени ми се јавља Апостоловић у Вошином дресу, Боже ме прости...

Znas da ti se dobro javlja nazalost haha

 

Kec@ E batko,ako nam igraci kao Arsic odlaze posle 6 meseci,onda smo stvarno (necu izgovoriti)

Link to comment

Arsa zasluzio neki unosan transfer, ima 25 godina i steta bi bila da ne iskoristimo i mi i on njegove dobre partije. Videli smo da su svi zamenjljivi, Rasta ima dobro oko i kamo lepe srece da smo letos prodali Marjanovica i Djuricka. Ako je klub zadovoljan cifrom, nemam nista protiv. Naravno ako je Arsa u pitanju.

Takodje i ovi mladi. Sad imamo klince za izvoz tako da ko god da ode, nece biti ispod pa bar 150ojra ali to je nerealno niska cena jer svi sada igraju za neku reprezentaciju.

Prvi cilj i najbitniji je jos uvek stabilizacija kluba. Posle ide sve ostalo. Mozemo da zadrzimo ceo tim i da dovedemo pojacanja ali ako ih ne placamo samo smo u vecoj novcanoj buli a od evrope ostaje samo to da smo je zarko zeleli.

Link to comment

Arsa zasluzio neki unosan transfer, ima 25 godina i steta bi bila da ne iskoristimo i mi i on njegove dobre partije. Videli smo da su svi zamenjljivi, Rasta ima dobro oko i kamo lepe srece da smo letos prodali Marjanovica i Djuricka. Ako je klub zadovoljan cifrom, nemam nista protiv. Naravno ako je Arsa u pitanju.

Takodje i ovi mladi. Sad imamo klince za izvoz tako da ko god da ode, nece biti ispod pa bar 150ojra ali to je nerealno niska cena jer svi sada igraju za neku reprezentaciju.

Prvi cilj i najbitniji je jos uvek stabilizacija kluba. Posle ide sve ostalo. Mozemo da zadrzimo ceo tim i da dovedemo pojacanja ali ako ih ne placamo samo smo u vecoj novcanoj buli a od evrope ostaje samo to da smo je zarko zeleli.

Pazi Mare donekle se slazem za Arsu,ali budi iskren i reci da li ima smisla da ti ode najbolji igrac tima posle 6 meseci + tim koji treba navodno da se bori za kvalf. za LE.

Mozda se vode nekom logikom imamo Cakia imamo Poparu,dovescemo jos nekog sa strane..

Mi ovde tupimo o Arsi,a niko nije rekao zapravo da li ce on otici :)

 

Ako mi Mrku nezavaljamo za 400 hiljada € nista nismo uradili. Decko je dao 7 pogodaka,jedan manje od najboljeg strelca SL. Do kraja moze da mune jos koji.

Ako se zavalja za gore navedenu cifru,po meni dovoljan je taj novac za funkcionisanje kluba. Ne bi onda trebalo da se prodaju ostali.

Mada kada je Aca golman prodat za 210 hiljada,malo sam skeptim vezano za visinu Mrkinog transvera

Link to comment

Поента је да ми све играче (сем Цакија) можемо да продамо и на крају сезони и да опет добијемо паре јер су сви везани уговорам на најмање 2 године. Мислим да би била велика штета сада продати Арсића ( ја лично нисам ни размишљао да он може или треба да оде сад) али на крају сезоне то већ има смисла, уз праву надокнаду наравно.

 

Ја некако мислим да су први на излазним вратима Мрка и Апостоловић, овог другог помињем због онолико његових хвалоспева о Лалатовићу после утакмице за У20 репрезентацију, али то је само мој лични трип.

 

Искрено мислим да ће Раста и да се одрекне неких играча јер њима није задовољан, ту највише материјала има међу централним бековима (Картал, Игњатовић, Живковић...)

Link to comment

Pazi Mare donekle se slazem za Arsu,ali budi iskren i reci da li ima smisla da ti ode najbolji igrac tima posle 6 meseci + tim koji treba navodno da se bori za kvalf. za LE.

Mozda se vode nekom logikom imamo Cakia imamo Poparu,dovescemo jos nekog sa strane..

Mi ovde tupimo o Arsi,a niko nije rekao zapravo da li ce on otici :)

 

Ako mi Mrku nezavaljamo za 400 hiljada € nista nismo uradili. Decko je dao 7 pogodaka,jedan manje od najboljeg strelca SL. Do kraja moze da mune jos koji.

Ako se zavalja za gore navedenu cifru,po meni dovoljan je taj novac za funkcionisanje kluba. Ne bi onda trebalo da se prodaju ostali.

Mada kada je Aca golman prodat za 210 hiljada,malo sam skeptim vezano za visinu Mrkinog transvera

Niko nije rekao ko ce da ide ali cisto pricamo.

Sve ima smisla i ako pravimo tim za LE onda bolje da ga pravimo na zimu nego na leto. Ako Arsa ode na leto treba nekoga da dovedemo i da se uigrava, ovako ako neko hoce njega ili nekog drugog, bolje je sada.

Ako imamo vise ponuda za igrace onda ce Rasta verovatno da bira, da ne odu nosioci, da stabilizujemo novcana sredstva i da se propisno pojacamo. Treba razmisljati u tom pravcu da se proda sto se proda ali da nosioci ne idu na leto. Ko ostane treba da odigra kvalifikacije ako ih izborimo.

Mrka jos uvek nije prerastao ovu nasu ligu i ako je dao toliko golova. Ozegovic kada je odlazio za milion on je odigrao kvalifikacije zivota za LE i briljirao protiv Sampdorije (kako se vec izgovara???), par kola u ligi je izdominirao. Isto i onaj iz Surdulice prosle godine, cele godine je bio strah i trepet za protivnike, izdominirao pa otisao za oko 400.000e. Mrka je mlad i spic ali ne dominira i to bi trebalo da nam omoguci bar 200.000e, nesto vise nego na leto. Pretpostavljam da je to minimum za koji bi ga pustili ali po meni bez 270-280.000e ne bih ni ulazio u pregovore. Ali ne zavisi samo od nasih zelja...

 

Na leto bih pustio samo one igrace za koje stigne ponuda koja se ne odbija. Naravno za nosioce ekipe.

Sto se tice mladih, dobri su ali za njih mozemo uzeti vise novca nego za matore a opet mozemo da dovedemo igrace koji su zreliji i koji mogu vise da nam pomognu za LE.

 

No videcemo!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ја мислим да се треба помирити и ове године са чињеницом да још нисмо за "Европу", треба ту узети у обзир и квалитет и искуство играча као и финансијску ситуацију. То не значи да се не треба борити за то место али треба бити и реалан. Напредак је одличан показатељ шта значи добар спонзор у нашем фудбалу, ми то немамо  :fantom:

 

Само се надам да нећемо да угорзимо место у плеј офу.

Link to comment

Ја мислим да се треба помирити и ове године са чињеницом да још нисмо за "Европу", треба ту узети у обзир и квалитет и искуство играча као и финансијску ситуацију. То не значи да се не треба борити за то место али треба бити и реалан. Напредак је одличан показатељ шта значи добар спонзор у нашем фудбалу, ми то немамо  :fantom:

 

Само се надам да нећемо да угорзимо место у плеј офу.

Ako prodamo nesto na zimu eto ti stabilizacije bar do leta.

Napredak nije kvalitetniji od nas ali pristup igri im je mnogo bolji. Vise trce i to rade celu utakmicu. Rastavac je rekao da zbog losije kretnje nismo uspostavili trazenu igru na sredini i da smo zbog te situacije na terenu i birali prinudna resenja i najlaksa. Nesto tako. U proncipu ako ne grizemo dzaba nam i tri Cakija.

Imamo taj problem sto niko od mladih ne grize. Mozda je tu najvise pokazao Toti ali on treba jos da guli za druge stvari.

Zivkovic pa uopste nema agresivnost, Apostolovic tu i tamo... Nekako se vise stede nego matori. Ranije cini mi se nije bilo tako???

Inace primetio sam veliki pad u igri kod Stanojevica...

Link to comment

Mare, pad igre je kod svih što se vidi i po rezultatima. O uzrocima nek pisu momci sa teme koji su prisutni u klubu, ako oće naravno. Da li je premor, nezadovoljstvo ili neki treći razlog, nemerem znati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...