Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ако је за утеху баш лепа Мркина реакција.

 

Сума сумарум, они који су требали да буду носиоци игре и да највише повуку играли су најмање у овом делу сезоне (Цаки и Попара)... Испаде да је опет подмладак изнео највећи терет, баш као и прошле полусезоне. Време ће показати да ли се погрешило са неким појачањима или ће се они опоравити и у другом делу показати све оно због чега су доведени, па самим тим и да дођемо до резултата који прижељкујемо. Сада смо дефинитивно у кризи...

Link to comment

Ако је за утеху баш лепа Мркина реакција.

 

Сума сумарум, они који су требали да буду носиоци игре и да највише повуку играли су најмање у овом делу сезоне (Цаки и Попара)... Испаде да је опет подмладак изнео највећи терет, баш као и прошле полусезоне. Време ће показати да ли се погрешило са неким појачањима или ће се они опоравити и у другом делу показати све оно због чега су доведени, па самим тим и да дођемо до резултата који прижељкујемо. Сада смо дефинитивно у кризи...

Vise se radujem Mrkinoj statistici,a ne reakciji.

Za sada ima 7 pogodaka,mozda ce dati jos koji do kraja. Neminovna je njegova prodaja,zato se i radujem nekoj statistici da bi ga uvaljali za sto veci kes.

Sada nzm kakvi su u nasem klubu trgovci,ali da je Mrka u Vosi ili Cuki,prodali bi ga za ozbiljnu lovu.

 

Pazi na tvoju konstataciju da li se pogresilo sa pojacanjima u smislu povreda (tako sam ja razumeo),lose je komentarisati. Nije ni Popara nit Caki krivi sto se toliko povredjuju.

Ako bi za argument uzeli neku njihovu proslost,kada bi Caki i Popara dostigli max formu tj zenit u igri,sigurno da bi imali posle vecitih najbolji i najstabilniji vezni red u ligi.

 

Nama ce ovaj sistem podele bodova ici na ruku. Tu je nasa sansa.

Uz dobar prelazni rok,uz to da nam ne ode 3-4 igraca (nadam se samo Mrka) ,i oporavak 2 najveca pojacanja (Popara-Caki) imamo sansi.

Link to comment

U narednim danima, možda u narednoj nedelji, čuće se prve vesti o zimskim transferima.

Ово ми делује мало рано за такве информације, бојим се да неко не преотме те играче за које смо заинтересовани када крене прелазно рок. Зна чи се бар које позиције су у питању?

Link to comment

...

 

Pazi na tvoju konstataciju da li se pogresilo sa pojacanjima u smislu povreda (tako sam ja razumeo),lose je komentarisati. Nije ni Popara nit Caki krivi sto se toliko povredjuju.

Ako bi za argument uzeli neku njihovu proslost,kada bi Caki i Popara dostigli max formu tj zenit u igri,sigurno da bi imali posle vecitih najbolji i najstabilniji vezni red u ligi...

 

Далеко од тога да су они криви, нико не воли да је повређен. Мени је ту више проблем Попара него Цаки. Цаки је на почетку, и кроз игру и кроз голове, показао да може озбиљно да допринесе тиму и резултату.

 

За Попару већ мислим да је направљена грешка, а ја сам лично био одушевљен његовим повратком. Неко је морао да зна у каквом је он стању и форми, и пре повреде он није ништа играо и није ни сенка онога што је показао у неколико утакмица када је прошли пут играо за Раднички.

 

Искрено се надам да ће се обојица вратити у топ форму и у пролећном делу показати оно што очекујемо од њих.

 

Ако треба да тражимо неке позитивне ствари онда је то озбиљна шанса која је пружена Тотију коју тешко да би добио да су ова двојица била здрава и у форми. Тоти је то офлично искористио тако да је он још један од пуно младих играча из наше школе који се докопао првог тима, то је огроман помак у односу на 15-20 година уназад.

Link to comment

Ово ми делује мало рано за такве информације, бојим се да неко не преотме те играче за које смо заинтересовани када крене прелазно рок. Зна чи се бар које позиције су у питању?

Radi se o odlascima, sve ce se na vreme kasti...

Edited by ackonish
Link to comment

А и ја будала понадао се да ће неко да нам дође. Значи мора да се попуњавају оне рупе о којима не сме да се прича...

 

Надам се само да тај списак који нас чека неће бити подугачак и да ће неке паре да капну. Штета је да било ко оде али је свима јасно да је Мрка на врху тог списка.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...